Sweco vs Lietuvos geležinkeliai (68:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Vėlai startavę „Sweco“ krepšininkai sugebėjo įrodyti savo pranašumą prieš „Lietuvos Geležinkelius“

2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 21:45 val., peržiūros: 997

Sekmadienio vakarą V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko įmonių lygos „Rind“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės tarp E pogrupių komandų "Sweco"(4-1) ir „Lietuvos Geležinkeliai“(1-3). Pergalę rezultatu 78-69 iškovojo "Sweco" komanda.

„Lietuvos Geležinkeliai“ pirmajame kėlinuke pasiuntė į nokdauną "Sweco" komandą, laimėdama atkarpą 16-2. Iki kėlinuko pabaigos M.Liepa rezultatyviu žaidimu sugebėjo šiek tiek aptirpdyti "Sweco" komandos deficitą, 13-21. Antrjame kėlinuke komandos apsikeitė tolimais metimais, o "Sweco" ir toliau tirpdė „Lietuvos Geležinkelių“ persvarą, kuri po dviejų kėlinukų sumažėjo iki 3 taškų, 37-34.

Trečiajo kėlinuko pabaigoje įvyko lūžis, kuomet "Sweco" komanda pelnė dvitaškius su pražangomis ir persvėrė rezultatą savo naudai, 51-47. Ketvirtajame kėlinuke komandos dar labiau suaktyvino gynybą ir dažniausiai taškus rinko baudų metimais. „Lietuvos Geležinkeliai“ išmėtė visus savo tritaškius metimus pirmoje rungtynių dalyje ir per antrąją nepataikė nei vieno. "Sweco" komanda drausmingai besigindama sugebėjo išsaugoti saugią persvarą iki pat rungtynių finalinio švilpuko, kuris užfiksavo pastarųjų pergalę rezultatu 68-59.

Prieš rungtynes "Sweco" komandos vadovas R.Undraitis apgailestavo kad komandoje šiandien nebus vieno komandos lyderio A.Giedraičio. Vis dėlto, pergalę "Sweco" komandai pavyko iškovoti.

Sweco: Marius Liepa – 24 tšk., Paulius Malinauskas – 12 tšk. (13 atk. kam.), Darius Baranauskas – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Lietuvos geležinkeliai: Mindaugas Visockis – 18 tšk., Dalius Grušauskas – 14 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Žvirblis – 8 tšk.

„Autotoja“ įrodė pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 21:53 val.)„Acme“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:29 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė penkiese žaidusius „Lietuvos geležinkelius“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:40 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)Ketvirtame kėlinyje „Sweco“ įrodė pranašumą prieš „Rapalą“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Kauno Tiltai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:22 val.)„Kauno Švara“ eliminavo „Lietuvos Geležinkelius“ (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 00:46 val.)„KTU“ tik po pratęsimo įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:53 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkeliai“ ekipą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:46 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 14:54 val.)