Vieningas Kaunas vs Vilmista (64:107)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Vilmista“ pasiekė triuškinamą pergalę

2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 22:51 val., peržiūros: 936

Lapkričio 28 dieną, 20:15 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Vieningas Kaunas" (šeimininkai) ir "Vilmista" (svečiai). Abi komandos susirinko labai negausiai – vos po 6 žaidėjus. Tačiau komandų žaidimas aikštelėje buvo visiškai skirtingas. "Vilmista" jau pirmojo kėlinuko metu visiškai uždarė varžovų puolimą ir sparčiai tolo. Skirtumas greitai tapo triuškinamas ir galėjo dar labiau išaugti, tačiau ketvirtojo kėlinuko metu svečiai visiškai nerado motyvacijos ir leido netgi sumažinti skirtumą. Vistik rungtynių rezultatas skelbė triuškinamą "Vilmistos" pergalę 64:107.

Jau pirmosios rungtynių minutės išsklaidė visas iliuzijas apie lygią ir atkaklią kovą. "Vilmista" per keletą minučių sugebėjo pasiekti dviženklį pranašumą, bei galingu spurtu pareiškė rimtą pretenziją į pergalę. Tuo tarpu šeimininkai atrodė pasimetę, net sėkmė nebuvo jų pusėje ir daugybė metimų tiesiog "išlipdavo" iš lanko. Skirtumas augo taip greitai, kad jau antrojo ketvirčio metu komandas skyrė net 30 taškų ir didesnis skirtumas. "Vilmista" darė ką norėjo, žaidėjai gerino savo statistinius rodiklius, o komanda galėjo mėgautis greitu ir rezultatyviu žaidimu. Ilgoji pertrauka prasidėjo jau esant nepadoriam skirtumui 20:55.

Vėliau aikštelėje didelių permainų neįvyko. Aišku, atėjo metas svečių atsipalaidavimui ir tai buvo puiki proga "Vieningo Kauno" komandai sužaisti nors kiek rezultatyviau. Dabar žaidimas jau vyko kur kas lygiau, bet sirtumas vis tiek augo sečių naudai. Išimtis buvo tik ketvirtasis kėlinukas, kurio metu "Vilmistos" žaidėjai visiškai nerado motyvacijos ir tarsi laukė rungtynių pabaigos. Šeimininkai netgi laimėjo paskutinį kėlinuką, bet galutiniam rezultatui tai įtakos turėjo mažai 64:107.

Vieningas Kaunas: Rokas Šapalas – 24 tšk., Vitalij Lavrenov – 13 tšk., Karolis Aleksandravičius – 10 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam.)

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 32 tšk. (13 atk. kam., 7 rezult. perd.), Tomas Raulušavičius – 25 tšk., Egidijus Plenta – 22 tšk., Šarūnas Orlovas – 12 tšk. (10 atk. kam.)

„Vieningas Kaunas“ pasiekė labai lengvą pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:03 val.)„Kauno Švara“ pusfinalį pradėjo pasiekdami įtikinamą pergalę (2015 balandžio 21 d., antradienis, 22:54 val.)Po atkaklios kovos, „Vilmista“ iškovojo antrąją pergalę (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 20:40 val.)„Vilmista“ po pratęsimo įveikė „Chemcentrą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 01:23 val.)„Vilmista“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 23:12 val.)„Vilmista“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Lesto“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 22:28 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Best 4 you“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:39 val.)„Vieningas Kaunas“ galingai įžengė į finalą (2015 balandžio 28 d., antradienis, 23:13 val.)„Vilmista“ sėkmingai užbaigė sezoną rungtynėse su „Baubilu“. (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 13:46 val.)Sunki „Vieningo Kauno“ pergalė (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:47 val.)