KTU vs Vieningas Kaunas (62:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 15 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Sunki „Vieningo Kauno“ pergalė

2015 kovo 15 d., Sekmadienis, 20:47 val., peržiūros: 1142

Kovo 15 dieną įvyko Įmonių lygos aštunfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „KTU“ žaidėjai ir jų oponentai „Vieningas Kaunas“. Po permainingo pirmojo kėlinio nei vienai komandai nepavyko įgyti pranašumo (14:14). Dėka antrojo kėlinio pabaigoje surengto svečių spurto 0:8 jie galėjo džiaugtis minimalia persvara. (28:29) Trečiajame kėlinyje svečius į priekį vedė V.Vaitkevičius, dėka jo 12 taškų, „Vieningas Kaunas“ po 30 minučių žaidimo pirmavo rezultatu 45:52. Ketvirtajame kėlinyje skirtumas išaugo iki dviženklio, tačiau „KTU“ surengė lemiamą šturmą,visgi pergalingai rungtynių užbaigti nepavyko ir pirmąjį tarpusavio mačą laimėjo „Vieningas Kaunas“, Galutinis rungtynių rezultatas 62:65.

Rungtynes daug geriau pradėjo šeimininkai, jie laimėjo atkarpą 7:0 ir pirmuosius taškus varžovams leido pelnyti tik ketvirtąją minutę. Visgi įsivaževę svečiai surengė atkarpą 2:14 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Per likūsį laiką „KTU“ žaidėjams pavyko tik išlyginti rezultatą. Šeimininkų stiprybė šiame kėlinyje buvo padaryta tik viena klaida, tačiau pramesti dauguma tritaškių, kurių jie metė daugiau nei dvitaškių neleido įgyti pranašumo. (14:14)

Antrasis kėlinys vyko labai permainingai, į kiekvieną svečių rezultayvesnę atkarpą oponentai atsakydavo dar ilgesniu spurtu. Įpusėjus kėliniui šeimininkai jau turėjo 7 taškų pranašumą, tačiau oponentai atsakė 0:8 spurtu ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 1 taško pranašumą. Visa intriga persikėlė į antrąją rungtynių dalį.

Trečiajame kėlinyje „Vieningas Kaunas“ mažais žingsniais pradėjo tolti, nesustabdomai žaidęs V.Vaitkevičius, buvo vienas iš pagrindinių spurto iniciatorių. Taip pat per kėlinį padarytos tik dvi klaidos, bei daug agresyvesnis žaidimas puolime leido prieš lemiamą kėlinį įgyti 7 taškų pranašumą. (45:52)

Ketvirtojo kėlinio pradžia „KTU“ žaidėjams nežadėjo nieko gero, skirtumas išaugo iki 12 taškų, visgi 2 taiklūs tritaškiai, bei sėkmė gynyboje leido sugrąžinti intrigą. Sumažinus skirtumą iki 3 taškų, svečiai pataikė du labai svarbiu tritaškius kurie leido atsikvėpti. Per likūsį laiką šeimininkai dar pelnė 5 taškus be atsako, tačiau dar viena, išpuoliui laiko pritrūko ir rezultatu 62:65 pergalę šventė „Vieningas Kaunas“

Po rungtynių V.Vaitkevičius sakė: Buvo tikrai sunki kova, trūko šiandiena žaidėjų, taip pat varžovai buvo motyvuoti ir parodė gerą žaidimą.

KTU: Rytis Krušinskas – 10 tšk., Mantas Makulavičius – 10 tšk., Vytautas Tilinskas – 9 tšk.

Vieningas Kaunas: Osvaldas Sarpalius – 17 tšk., Vilius Vaitkevičius – 17 tšk., Rokas Šapalas – 13 tšk. (5 išpr. praž.)

„Vieningo Kauno“ penketukas nušlavė „LESTO“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:49 val.)„Vieningas Kaunas“ pasiekė labai lengvą pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:03 val.)„Vieningas Kaunas“ galingai įžengė į finalą (2015 balandžio 28 d., antradienis, 23:13 val.)„Dentist team“ turėjo pripažinti „Vieningo Kauno“ pranašumą (2015 vasario 27 d., penktadienis, 23:19 val.)Finalas be intrigos ‒ lengvas „Vieningo Kauno“ triumfas (2015 gegužės 02 d., šeštadienis, 19:38 val.)Įmonių lygoje „Sanitex“ komandos pergalė (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Vieningas Kaunas“ ir toliau šluoja savo varžovus. (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 11:53 val.)Permainingose rungtynėse „Vieningas Kaunas“ išvargo pergalę prieš „Omega“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Best 4 you“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:39 val.)„Vieningas Kaunas“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)