Callcredit vs Kauno aerouostas & Lana lecta (74:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 29 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Įtemptoje dvikovoje rungtynių pabaigoje geriau sužaidusi „Callcredit“ komanda įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą (74:70).

2015 sausio 30 d., Penktadienis, 00:46 val., peržiūros: 808

Ketvirtadienį sausio 29 dieną įmonių lygoje „Rind“ šeimininkai „Callcredit“ stojo į akistatą su varžovais „Kauno aerouostas & Lana lecta“. Rungtynių pradžioje atrodė, jog varžybos bus labai rezultatyvios ir dominuos atakuojantis krepšinis. Prie tokio žaidimo geriau prisitaikė šeimininkai ir po pirmojo kėlinuko buvo priekyje (30:21). Vis dėlto antrajame kėlinyje žaidimo braižas pasikeitė ir komandos skyrė daugiau dėmesio gynybai nei puolimui ir tai lėmė, jog kėlinys buvo nerezultatyvus, tačiau priekyje vis dar buvo „Callcredit“ ekipa (43:35). Po ilgosios pertraukos svečiai surengė spurtą laimėdami kėlinį ir įsiverždami į priekį (56:58). Ketvirtajame kėlinyje virė arši kova taškas į tašką, kurios pabaigoje fortūna šypsojosi šeimininkų komandai, kuri šventė pergalę rezultatu (74:70).

Pirmąjį kėlinį komandos pradėjo labai rezultatyviai. Šeimininkams puikiai sekėsi pataikyti, jie per šį kėlinį įmetė 5 tritaškius, ir surinko pusę šio kėlinio taškų taikliais metimais iš toli. Svečiai pirmąją kėlinio dalį laiminėjo, tačiau sužaidus 7 minutes „Callcredit“ ekipa surengė spurtą kėlinio pabaigoje (10:2) ir tai leido jiems pirmauti po 10 sužaistų minučių rezultatu (30:21).

Antrajame kėlinyje komandoms sunkiai sekėsi pataikyti. Svečiai kėlinį pradėjo pelnę 7 taškus be atsako ir prisiviję savo oponentus. Tačiau vėl prastai sužaista kėlinio pabaiga „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipai neleido sušvelninti rezultato ir į rūbinę teko eiti turint 8 taškų deficitą (43:35).

Po ilgosios pertraukos svečiai sužaidė savo geriausia kėlinį. Šiame kėlinyje „Callcredit“ ekipai nesisekė atakuoti iš toli, o tuo pasinaudoję „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipa perėmė iniciatyvą ir įsiveržė į priekį (56:58).

Ketvirtajame kėlinyje vyko atkali kova, kurioje nei vienai komandai nepavykdavo atitolti didesniu atstumu. Šeimininkai turėjo progą susikurti saugų pranašumą, tačiau pro šali mestos baudos laikė intrigą aikštelėje. Likus žaisti 20 sekundžių svečių ekipa atsikovojo kamuolį po nepataikytos baudos, tačiau iš karto buvo subauduoti. Pataikę tik vieną baudą ir nesugebėję atsikovoti kamuolio „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipa subaudavo varžovus o jų pataikytos abejos baudos sužlugdė viltis laimėti. „ Callcredit“ ekipa šventė pergalę rezultatu (74:70).

Po rungtynių „Callcredit“ treneris Tomas Konovalovas paklaustas, kodėl antroji rungtynių pusė buvo sunkesnė teigė: Mūsų pagrindinis snaiperis turėjo išvažiuoti, tai lėmė, jog persiorientavome į gynybą. Šiaip labai geros varžybos šiandien tiek varžovų, tiek mūsų, o rungtynių pabaigoje manau pergalę mums atnešė šaltesni nervai, tiesiog mes kelis metimus pataikėme varžovai ne, tai ir lėmė mūsų pergalę.

Callcredit: Valdas Šluta – 23 tšk., Arūnas Rimas – 18 tšk., Arūnas Muraška – 10 tšk.

Kauno aerouostas & Lana lecta: Tautvydas Žioba – 20 tšk., Darius Kuzmickas – 17 tšk., Šarūnas Dimša – 15 tšk.

"Hidraulinės sistemos" be didesnio vargo įveikė "Kauno aerouostas & Lana lecta" ekipą. (2015 kovo 10 d., antradienis, 23:47 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ neatsilaikė prieš „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:58 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit“ komanda šventė pergalę prieš „Lietuvos dujas“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:49 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„Rapala“ privertė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ patirti pirmąjį pralaimėjimą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Sweco“ ekipą. (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)„Callcredit“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Chemcentras“ po permainingos kovos palaužė „Callcredit“ komandos pasipriešinimą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 00:46 val.)Tragiškai iš toli atakavęs „Kauno aerouostas & Lana lecta“ neprilygo „Hidraulinėms sistemoms“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:25 val.)"Lietuvos Dujos" antroje susitikimo pusėje palaužė "Kauno Aerouostą & Lana Lecta" (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 22:05 val.)