Baubilas vs Kauno grūdai (95:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 03 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baubilas“ pasinaudojo kiekybiniu pranašumu ir palaužė „Kauno Grūdus“

2015 vasario 03 d., Antradienis, 23:54 val., peržiūros: 940

Antradienį (02.03) Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose susitiko aikštelės šeimininkai "Baubilas" ir svečiai "Kauno Grūdai". Svečiai galingai pradėjo rungtynes, tačiau antrajame kėlinyje "Baubilas" pavijo varžovus ir išlygino žaidimą. Sužaidus vos kelias minutes po ilgosios pertraukos kelio traumą patyrė Domantas Sprindys ir "Kauno Grūdai" liko grumtis vos keturiese. "Baubilas" pasinaudojo žaidėjų pranašumu ir nugalėjo varžovus – 95:74 (11:30, 27:14, 29:14, 28:18).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai ir greitai įgijo dviženklį pranašumą. Net tris tritaškius iš eilės pataikęs A.Praninskas daugiausiai prisidėjo prie šio spurto (6:17). "Baubilui" ir toliau sunkiai sekėsi pulti varžovų, krepšį, o "Kauno Grūdai" rinko taškus ir tolo nuo savo varžovų. Po dar aštuonių taškų be atsako skirtumas padidėjo iki 17 taškų – 8:25, o baigiantis kėliniui išaugo ir iki devyniolikos – 11:30.

Po tragiško pirmojo kėlinio "Baubilas" padarė išvadas ir ėmė sparčiai tirpdyti skirtumą. Iš pradžių iki 14 taškų, o vėliau po spurto (11:2) priartėjo ir iki septynių taškų – 29:36. Kėlinuko pabaigoje D.Sprindžio pastangomis "Kauno Grūdai" sustabdė "Baubilo" artėjimą ir po dviejų kėlinių skirtumas siekė šešis taškus – 38:44.

Trečiajame ketvirtyje skirtumas vėl šoktelėjo iki dviženklio (38:49), tačiau G.Purauskas atsitrenkė į D.Sprindį, kuris susiėmė už kelio ir kaip paaiškėjo vėliau rungtynių tęsti nebegalėjo. Keturiese likę "Kauno Grūdų" krepšininkai greitai prarado turėtą pranašumą (50:49). A.Praninsko ir M.Balsio metimai dar buvo išvedę svečius į priekį, tačiau tai buvo paskutinis kartas kuomet "Kauno Grūdai" pirmavo. Laimėję kėlinio pabaigą (9:4), "Baubilo" krepšininkai pirmavo (67:58).

Paskutiniajame kėlinyje "Baubilas" ir toliau sėkmingai išnaudojo atsiradusį pranašumą ir padidinęs skirtumą iki 21 taško šventė pergalę – 95:74.

Baubilas: Ramūnas Švagždys – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Čipas – 18 tšk., Donatas Pocevičius – 15 tšk., Martynas Laukaitis – 12 tšk.

Kauno grūdai: Andrius Praninskas – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Domantas Sprindys – 20 tšk., Julius Praninskas – 13 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mindaugas Balsys – 11 tšk.

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ po permainingos kovos palaužė „Kauno grūdus“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:10 val.)„Kautra & Mesoderma“ – DB“ nušlavė „Kauno Grūdus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:01 val.)„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Kauno grūdų“ ekipą. (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:16 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno grūdus“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 23:53 val.)„Baubilas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „Rapalą“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Baubilas“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Baubilas“ be vargo įveikė „ACME“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Baubilas“ įveikė „Vilmistą“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:18 val.)„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Best 4 You“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 00:15 val.)„KAMS“ po atkaklios kovos palaužė „Baubilą“ ir keliauja į pusfinalį (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 00:28 val.)