Rapala vs Baltic Logistic Solutions (73:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 20 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„Rapala“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Baltic logistic solution“ ekipą.

2014 spalio 20 d., Pirmadienis, 23:57 val., peržiūros: 1279

Spalio 20 dieną, LSU sporto salėje įvyko pirmosios įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Rapala" ir svečių "Baltic Logistic solutions" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo "Rapala" komanda, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (18:10). Antrame kėlinyje komandų žaidimas išsilygino, "Baltic logistic solutions" komandai pavyko laimėti kėlinį vienu taškų, bet priekyje po dviejų kėlinių vis dar buvo šeimininkai – (34:27). Trečią kėlinį geriau pavyko sužaisti šeimininkams, kurie padidino skirtumą iki dviženklio skaičiaus – (53:37). Ketvirtame kėlinyje svečiai nebepajėgė mesti didesnio iššūkio šeimininkams ir rungtynės baigėsi rezultatu – (73:58).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Rapala" komandos puikiai sužaista poros minučių atkarpa – (7:1), vėliau abi komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis ir kėliniui įpusėjus skirtumas tarp komandų buvo 6 taškai – (11:5). Antroje kėlinio pusėje "Baltic logistic solutions" komandai pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą, bet kėlinio galą geriau sužaidę šeimininkai po pirmų dešimties minučių pirmavo rezultatu – (18:10).

Antrasis kėlinys prasidėjo dar viena šeimininkų rezultatyviai sužaista atkarpa, kuri leido pirmą kartą rungtynėse įgyti dviženklį pranašumą – (27:12). Vėliau komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė tie patys 15 taškų – (31:16). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje pasikeitė, "Baltic logistic solutions" komanda ėmė rengti viena po kitos rezultatyvias atakas, kurios leido sumažinti skirtumą iki vienženklio skaičiaus. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (34:27).

Trečiasis kėlinys kaip jau įprasta prasidėjo šeimininkų spurtu – (10:0), kuris vėl leido atitolti nuo varžovu dviženkliu taškų skirtumu – (44:27). Veliau svečiams pavyko pelnyti 4 taškus iš eilės ir skirtumas aptirpo iki 12 taškų – (44:32). Per likusį laiką "Rapala" sužaidė dar vieną rezultatyvią atkarpą – (9:4) ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (53:37).

Ketvirtame kėlinyje komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis, šiek tiek geriau pavyko sužaisti šeimininkams ir prabėgus porai minučių skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 18 taškų – (61:43). Vėliau sekė – (3:9) svečių spurtas, kuris leido sumažinti atsilikimą iki 12 taškų, bet "Baltic logistic solution" daugiau nieko nesurengė ir rungtynės baigėsi rezultatu – (73:58).

Po laimėtų rungtynių "Rapala" komandos treneris kalbėjo: "Nuotaikos labai geros, laimėjome. Po vasaros pirmą kartą susirinkome, tiesiog viskas labai gerai sekėsi šiandien. Kaip bus matyt toliau, parodys ateitis."

Po pralaimėtų rungtynių "Baltic logistic solution" komandos treneris kalbėjo: "Susirinko šiandieną mūsų labai mažai, pirmos rungtynės žaidėme tik aštuoniese, tai yra labai blogai. Turėjome tik tris treniruotes, chaosas buvo aikštelėje."

Rapala: Mindaugas Pažėra – 20 tšk. (11 atk. kam.), Vilius Adomaitis – 14 tšk. (12 atk. kam.), Raimundas Mickevičius – 8 tšk.

Baltic Logistic Solutions: Ovidijus Ročius – 22 tšk. (18 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Lukšys – 12 tšk. (12 atk. kam.), Airtonas Ūsas – 11 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.)

„Kauno Švara“ tik per plauką išsaugojo pergalę prieš „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 23:47 val.)„Senukai“ lengvai įveikė „Baltic logistic solution“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:22 val.)„Kauno švara“ po permainingos kovos palaužė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:19 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Baltic Logistic Solution“ penketuką (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ lengvai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:18 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:52 val.)„Kauno švara“ ketvirtame kėlinyje įveikė negausiai susirinkusius „Baltic Logistic Solutions“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:06 val.)„Senukai“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Negausiai susirinkę „Rapalos“ krepšininkai išplėšė pergalę prieš „Ryternos“ ekipą (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 23:16 val.)Puikiai startavę „Senukai“ nesuteikė vilčių „Baltic Logistic Solutions“ (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)