Agava ASS & E+H vs Dentist team (58:50)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 16 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„AGAVA ASS & E+H“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Dentist Team“ ekipos pasipriešinimą.

2015 kovo 17 d., Antradienis, 00:00 val., peržiūros: 959

Kovo 16-ąją, „Kauno kolegijos“ mažojoje salėje „Įmonių“ lygos aštunfinalio pirmajame susitikime ginklus surėmė šeimininkai „AGAVA ASS & E+H“ ir svečiai „Dentist Team“. Abi ekipos į rungtynes susirinko gausiomis pajėgomis,todėl vyravo dažna žaidėjų rotacija. Pirmoje rungtynių dalyje kiek sutrikę šeimininkai paleido priešininkus į priekį ir rungtynėms įpusėjus atsilikinėjo jau 10-ies taškų skirtumu. Visgi suaktyvinta gynyba davė naudos ir antroje rungtynių pusėje visiškai dominavo „AGAVOS“ krepšininkai. Jie apgynė namų tvirtovę ir šventė pergalę rezultatu 58:50.

Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai,nors tiksliau gal būtų galima sakyti svečiai atrodė visiškai pasimetę. Perdavimai tiesiai varžovams į rankas ir nesusikalbėjimas gynyboje leido kėliniui įpusėjus šeimininkams būti priekyje 8:5. Visgi vėliau komandos,atrodo,lyg būtų pasikeitusios vietomis ir svečiai pradėjo jaustis vis lengviau,o šeimininkų žaidime atsirado panika bei ginčai tarpusavyje.Kėlinio pabaigą „Dentis Team“ laimėjo 11:4 ir po pirmųjų 10-ies minučių buvo priekyje 16:12.

Antrajame kėlinyje ekipos labiau koncetravosi į puolimą ir neretai pamiršdavo gynybą. Nors šeimininkai sužaidė nėblogą kėlinuką,tačiau M.Zavecko trys tolimi metimai bei 12 taškų per kėlinį varė varžovus į neviltį,o toks solo šou leido jo komandai atitolti ir po dviejų kėlinių pirmauti dviženkliu pranašumu 37:27.

Po petraukos šeimininkai padarė pakeitimų gynyboje ir ėmėsi ją aktyvinti. Tai davė savų vaisių ir varžovai pradėjo itin strigti. Čia iniciatyvos ėmėsi šeimininkų žaidėjas S.Salmanavičius,kuris vienas pelnė 9taškus ir leido ekipai laimėti šį ketvirtį 14:4 ir iš svečių turėtos dviženklės persvaros nebepaliko nė taško. Taigi prieš lemiamą ketvirtį tarp ekipų buvo visiška lygybė ir viskas sprendėsi per paskutinįjį ketvirtį. 41:41.

Lemiamas ketvirtis buvo sėkmingesnis šeimininkams. Jie ir toliau „smaugė“ varžovus sava gynyba taip priversdami juos itin sunkiai rinkti taškus. Visgi patiems „AGAVOS“ žaidėjams puolime taipogi sekėsi ne itin gerai,todėl artėjant lemiamoms akimirkoms ekipas skyrė tik 4taškai (54:50). Skuboti metimai bei klaidos pražudė svečių ekipą,o prie baudos meitmų linijos stoję šeimininkų žaidėjai neleido varžovams net pagalvoti apie pergalę. Taigi šeimininkai pirmąjį tarpusavio susitikimą laimėjo rezultatu 58:50.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: „Na,ką,prasidėjo atkrintamosios,kur klysti nebegalima. Galbūt rungtynių pradžioje tas atkrintamųjų jaudulys mus labiau paveikė nei varžovus ir jie susikrovė 10-ies taškų pranašumą. Tačiau po petraukos vyrai susiėmė,suprato,kad nebėra laiko juokauti ir reikia kautis. Suaktyvinome gynybą,ko pasekoje pavyko varžovus ne tik pasivyti,tačiau ir aplenkti bei iškovoti pergalę. Lauksim jų revančo kitame susitikime.“

Agava ASS & E+H: Saulius Salmanavičius – 17 tšk. (5 perimt. kam.), Marijus Dimša – 13 tšk. (11 atk. kam.), Giedrius Prabulis – 8 tšk.

Dentist team: Martynas Zaveckas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Ignas Aksomaitis – 9 tšk., Karolis Matukaitis – 6 tšk.

„Baltic Logistic Solutions“ tik po atkaklios kovos palaužė „Dentist team“ ekipą (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 00:56 val.)Įtemptose rungtynėse „ASU & AgroVIS“ palaužė „Agavos ASS & E+H“ pasipriešinimą (2015 vasario 21 d., šeštadienis, 19:29 val.)Permaininga kova baigėsi „Dentist Team“ ekipos pergale (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 19:23 val.)„KAMS“ jau pirmoje rungtynių dalyje susitvarkė su savo varžovais. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 00:47 val.)„Agava ASS & E+H“ nisileido „Senukams“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 02:11 val.)„Agava ASS & E+H“ antrame etape ir toliau išlieka nepralaimėjusi (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)Puikiai sužaista rungtynių pradžia ir pasiekta persvara leido pergalę išsaugoti „Dentist Team“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 19:21 val.)„Agava ASS & E+H“ be didesnio vargo susidorojo su „Fima & Elmova“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Agava ASS & E+H“ komanda sutriuškino varžovus. (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 00:10 val.)