Callcredit vs IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo (71:45)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybėse, užtikrinta „Callcredit“ pergalė

2014 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 22:13 val., peržiūros: 1041

Pirmadienį, 20:15, Vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių reguliariojo sezono rungtynės tarp „Callcredit“ ir "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo". Rungtynes nuo pat pirmųjų žaidimo minučių kontroliavę „Callcredit“ krepšinininkai nesunkiai iškovojo pergalę rezultatu 71-45.

Pirmajį kėlinuką aikštelėje dominavę „Callcredit“ krepšinikai laimėjo rezultatu 25-10. Antrajame vaizdas aikštelėje nesikeitė. "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" komandoje viena po kitos pylėsi klaidos ir chaotiškos atakos. Tiesa, „Callcredit“ nesugebėjo pasinaudoti visomis priešininkų dovanėlėmis ir per antrąjį kėlinuką savo persvarą padidino tik 5 taškais, 40-20 .

Antroje rungtynių pusėje intriga nekvepėjo, o skirtumas augo kaip ant mielių ir po trijų kėlinukų komandas jau skyrė 32 taškai, 62-30. Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas, kurio metu „Callcredit“ komandos žaidėjas V.Krulikas buvo apdovanotas dviem techninėmis pražangomis už ginčus su teisėjais. Galutinis rezultatas 71-45, „Callcredit“ naudai.

Po rungtynių "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" komandos žaidėjas T.Buzas trumpai išdėstė mintis apie susitikimą: "Pirmiausia – neatlaikėme priešininkų spaudimo po visą aikštelę, antra- mums labai trūko įžaidėjo, kuris tas problemas būtų šiek tiek užglaistęs".

Callcredit: Arūnas Muraška – 15 tšk., Mindaugas Čižauskas – 12 tšk., Valdas Šluta – 11 tšk.

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Egidijus Kumža – 10 tšk. (5 išpr. praž.), Elingas Čekas – 10 tšk., Tautvydas Buzas – 10 tšk.

Emocijų kupinose rungtynėse triumfavo „Callcredit“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:45 val.)Sporto Asociacija „Persvara“ netikėtai parklupdė „Callcredit“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Chemcentras“ po permainingos kovos palaužė „Callcredit“ komandos pasipriešinimą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 00:46 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ emocingose rungtynėse atsirevanšavo „Callcredit“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:27 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Callcredit“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:31 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit“ komanda šventė pergalę prieš „Lietuvos dujas“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:49 val.)"Hidraulinės Sistemos" antroje rungtynių pusėje, palaužė "CallCredit" ekipą (2015 kovo 10 d., antradienis, 06:36 val.)„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ išplėšė pergalę iš „CallCredit“ ekipos rankų (2015 vasario 24 d., antradienis, 03:18 val.)Įtemptoje dvikovoje rungtynių pabaigoje geriau sužaidusi „Callcredit“ komanda įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą (74:70). (2015 sausio 30 d., penktadienis, 00:46 val.)