Baubilas vs Vilmista (59:53)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 04 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Baubilas“ įveikė „Vilmistą“

2015 sausio 04 d., Sekmadienis, 22:18 val., peržiūros: 868

Sausio 4 dieną V. Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Baubilas" priemė svečius "Vilmistą". "Baubilas" buvo iškovojęs šešias pergales ir du kartus buvo pralaimėjęs. "Vilmistos" sąskaitoje buvo keturios pergalės ir trys pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes vieno taško persvarą turėjo "Vilmista" (5:6). Netrukus spurtą pradėjo "Baubilas", kurio metu šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako (11:6). Septintą minutę "Vilmistos" dvitaškis sumažino "Baubilo" persvarą iki trijų taškų (11:8). Vėliau dar šešis taškus be atsako pelnė "Baubilas" (17:8). Per paskutinę minutę su puse "Baubilas" išsaugojo septynių taškų persvarą (20:13).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu svečių dvitaškiu (20:15). Netrukus E.Jašinskas pelnė keturis taškus iš eilės (24:15). Sužaidus dvi minutes komandas skyrė septyni taškai (24:17). Įpusėjus penktai minutei komandas vis dar skyrė septyni taškai (24:17), o "Vilmista" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos tritaškį pataikė "Baubilas" (27:17). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė devyni taškai (30:21). Per likusį laiką "Baubilas" gynėsi be klaidų, o savo pranašumą padidino keturiais taškais (34:21).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 15 taškų (38:23). Trečią minutę "Vilmista" sumažino varžovų persvarą iki 12 taškų (38:26). Į tai "Baubilas" atsakė pelnydamas keturis taškus iš eilės (42:26). Įpusėjus kėliniui "Vilmista" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos "Vilmista" sumažino varžovų persvarą iki 13 taškų (42:29). Per paskutines tris kėlinio minutes geriau rungtyniavo "Baubilas", kuriam pavyko atstatyti 16 taškų persvarą (49:33).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Vilmista" gynėsi be klaidų, o "Baubilo" persvara sumažėjo iki 12 taškų (49:37). Trečią minutę pirmus taškus ketvirtyje pelnė "Baubilas" (51:37). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė 13 taškų (55:42). Septintą minutę spurtą pradėjo "Vilmista", kurio metu svečiai pelnė septynis taškus be atsako (55:49). Likus minutei su puse "Vilmista" paprašė minutės pertraukėlės. Per likusį laiką "Baubilas" išsaugojo persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 59:53.

"Baubilas" iškovojo septintą pergalę, o "Vilmista" pralaimėjo ketvirtą kartą.

"Baubilo" treneris Rokas Kabašinskas: "Sunkiai šiandien sekėsi. Gale rungtynių padarėme porą neapgalvotų keitimų, o šeip viskas gerai. Žaidėme, pirmavome visas rungtynes. Gale rungtynių varžovams pakrito, bet mes išlaikėme persvarą." Paklaustas, kiek įtakos rungtynių rezultatui turėjo, kad varžovai buvo tik šešiese, treneris atsakė: "Mes tikrai šviežesni buvome ir daugiau greitų atakų padarėme. Nebūtinai rungtynių pabaigoje, mes visas rungtynes greičiau žaidėme, nes mūsų buvo daugiau."

Baubilas: Edvardas Jašinskas – 14 tšk. (16 atk. kam.), Deividas Urbonas – 12 tšk., Domas Juknevičius – 7 tšk.

Vilmista: Egidijus Plenta – 18 tšk. (10 atk. kam.), Šarūnas Petraitis – 18 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Kornelijus Bitė – 6 tšk.

„Baubilas“ be vargo įveikė „ACME“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Best 4 You“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 00:15 val.)„Sanitex“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vilmistą“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 18:09 val.)„Vilmista“ po pratęsimo įveikė „Chemcentrą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 01:23 val.)„Ryterna“ gana nesunkiai įveikė „Baubilą“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Baubilas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „Rapalą“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Baubilas“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Kauno grūdų“ ekipą. (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:16 val.)„Baubilas“ smogė atsaką „KAMS“ ir išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:46 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ sutriuškino „Vilmistos“ ekipą (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)