Restauratoriai & Hausa vs Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (67:55)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Antroje rungtynių pusėje geriau atrodę „Restauratoriai & Hausa“ iškovojo pergalę

2014 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 22:32 val., peržiūros: 1087

Sekmadienį, lapkričio 9 dieną, Kauno Technikos kolegijoje įvyko "Įmonių lygos" varžybos tarp "Restauratoriai & Hausa" (šeimininkai) ir "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" (svečiai) ekipų. Po pirmosios rungtynių pusės minimalų pranašumą turėję svečiai, pralaimėjo visus likusius kėlinius, taip pralaimėdami ir varžybas. Trečiajame kėlinyje prastai sužaidę svečiai leido varžovams nutolti, kurie daugiau ir nebeatsisuko atgal. "Restauratoriai & Hausa" iškovojo pergalę, rezultatu 67:55.

Rungtynės prasidėjo komandų žaidimu taškas į tašką. Panašus žaidimas ir laikėsi visą kėlinuką. Didžiausias įgytas pranašumas buvo trys taškai, kuriuos buvo sukaupę šeimininkai, tačiau kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai bei įgijo minimalų pranašumą. Po pirmojo kėlinio rezultatas 16:17. Antrasis kėlinys prasidėjo sėkmingomis komandų atakomis, bet vėliau šeimininkai pataikė tris taiklius tolimus metimus, į kurį svečiai sugebėjo atsakyti dvitaškiu. "Restauratoriai & Hausa" tuo momentu įgijo šešių taškų pranašumą, bet "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" ekipa greitai sumažino atsilikimą iki minimumo. Vis tik sėkmingiau pirmąją pusę užbaigė šeimininkai, kurie turėjo keturių taškų pranašumą po dviejų kėlinukų. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 33:29.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taikliu aikštelės šeimininkų dvitaškiu, tačiau du iš eilės V. Bulkevičiaus tritaškiai išlygino rezultatą. Visgi, po šios sėkmingesnės atkarpėlės, svečiai krito į duobę. "Restauratoriai & Hausa" kėlinį baigė spurtu 17:4 bei įgijo dviženklį pranašumą. Po trijų kėlinių rezultatas 52:39. Prasidėjus lemiamam ketvirčiui, svečiai sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų, tačiau jų varžovai greitai pabėgo ir įgijo penkiolikos taškų pranašumą. Tačiau šis pranašumas greitai išgaravo ir beliko jau aštuoni taškai. Tačiau varžovams daugiau priartėti neleidę "Restauratoriai & Hausa", iškovojo pergalę rezultatu 67:55.

Restauratoriai & Hausa: Juris Goštautas – 19 tšk. (22 atk. kam.), Jonas Snūdaitis – 13 tšk., Vygintas Kalesnikas – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont: Vytis Bulkevičius – 18 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam.), Vilmantas Vainauskas – 14 tšk. (9 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Gintaras Sabas – 13 tšk. (5 išpr. praž.)

Po pergalės pakalbintas vienas nugalėtojų žaidėjas įvardijo pergalės priežastį: "Nuovargis. Mūsų šiandien susirinko daugiau, tai galėjom palaikyti aukštą žaidimo tempą, kurio varžovai neatlaikė".

Antroje rungtynių pusėje atsibudę „Restauratoriai & Hausa“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 08 d., penktadienis, 20:39 val.)Antruose rungtynėse „Restoratoriai & Hausa“ nepasigailėjo savo oponentų. (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:55 val.)Antroje rungtynių pusėje įsibėgėję „Chemcentro“ krepšininkai nugalėjo „Restauratorius & Hausą“ (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 07:25 val.)„Kauno tiltai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Restauratorius & Hausa“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:10 val.)„Rapala“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Restauratorių & Hausos“ pranašumą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:57 val.) „Restauratoriai & Hausa“ šventė pergalę prieš „Sanitex“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:46 val.)Prastai startavę „Restauratoriai & Hausa“ sugebėjo atsitiesti bei pasiekti pergalę (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:56 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:21 val.)Nerezultatyviame mūšyje iki paskutinių sekundžių triumfavo „Restauratoriai & Hausa“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:00 val.)Lemiamose rungtynėse dėl patekimo į ketvirtfinalį pranašesni buvo „Restauratoriai & Hausa“ ekipa. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 00:11 val.)