Fima & Elmova vs Agava ASS & E+H (54:92)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 09 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Agava ASS & E+H“ be didesnio vargo susidorojo su „Fima & Elmova“

2015 vasario 09 d., Pirmadienis, 23:45 val., peržiūros: 1040

Pirmadienio vakarą Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko "Rind" Įmonių lygos, J mažosios taurės ekipos: „Fima & Elmova“(šeimininkai) ir „Agava ASS & E+H". Jau pirmosiomis susitikimo minutėmis buvo matyti pajėgumo tarp komandų skirtumas ir į priekį išsiveržė „Agava ASS & E+H" krepšininkai, iškovodami pergalę rezultatu 54:92.

Mačo pradžia kiek sėkmingiau susiklostė aikštės šeimininkams, „Fima & Elmova“ išsiveržė į priekį 3:0, tačiau svečiai atsakė spurtu 2:10 ir persvėrė rezultatą savo naudai (5:10). Po pirmojo kėlinio rezultatu 12:21 pirmavo „Agava ASS & E+H“.

Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai ir toliau didino persvarą ir, įpusėjus kėlinukui, jau pirmavo 21-o taško skirtumu – 18:39. Antroje kėlinuko pusėje aikštės šeimininkams atakuoti sekėsi kiek geriau, tad skirtumas išliko nepadidėjęs – 26:45.

Po ilgosios pertraukos „Agava ASS & E+H“ dar labiau įtvirtino savo pranašumą. Leisdami varžovams pelnyti vos šešis taškus, svečiai įmetė 22 ir padidino persvarą iki 35-ių taškų – 32:67.

Ketvirtasis kėlinys šiame mače tebuvo formalumas, tas „Agava ASS & E+H“ krepšininkai sumažino savo tempą ir atsipalaidavo gynyboje, leisdami varžovams laisviau pelnyti taškus, tačiau išlaikė rungtynių kontrolę ir neleido mažėti skirtumui. Rungtynės baigėsi „Agava ASS & E+H“ pergale rezultatu 54:92.

Fima & Elmova: Tadas Rimavičius – 17 tšk., Rimantas Žilinskis – 13 tšk. (11 atk. kam.), Andrius Rimavičius – 12 tšk., Julius Lauraitis – 10 tšk.

Agava ASS & E+H: Giedrius Prabulis – 24 tšk., Almantas Sutkus – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Antanas Ramanavičius – 15 tšk., Saulius Salmanavičius – 13 tšk., Audrius Šalaševičius – 11 tšk.

„ASU & NMA „AgroVIS“ be didesnio vargo įveikė „Fima & Elmova“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Agava ASS & E+H“ nisileido „Senukams“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 02:11 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Agava ASS & E+H“ iškovojo pirmą pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Agava ASS & E+H“ komanda sutriuškino varžovus. (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 00:10 val.)„Agava ASS & E+H“ ekipa pasinaudojo varžovų klaidomis ir žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 00:20 val.)„Agava ASS & E+H“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ išvargo pergalę prieš „Fima & Elmova“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Kauno tiltai“ nepasigailėjo lygos debiutantų „Fima & Elmova“ ekipos. (2014 spalio 21 d., antradienis, 23:36 val.)„Callcredit“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Fimos & Elmovos“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:52 val.)