Kauno švara vs Agava ASS & E+H (76:61)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 31 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Kauno švara pirmoji padėjo žingsnį į priekį ketvirtfinalio etape.

2015 kovo 31 d., Antradienis, 23:47 val., peržiūros: 1065

Kovo 31 dieną Įmonių lygos „Rind“ mažosios taurės ketvirtfinalyje susitiko šeimininkai „ Kauno švara“ ir svečiai „Agava ASS & E+H”. Tai buvo pirmoji šių ekipų akistata. Į rungtynes gausiau susirinko šeimininkai, tiksliau pasakius susirinko visi žaidėjai suprasdami rungtynių svarbą. Varžovai „Agava ASS & E+H” komanda nepavyko surinkti visų žaidėju, bet tai nesutrukdė jiems puikiai pradėti varžybas. Nors pirmoje rungtynių dalyje svečiai atrodė geriau ir po 2 kėlinukų buvo priekyje (29:33). Po ilgosios pertraukos žaidimas pasikeitė šeimininkai susikrovė dviženklę taškų persvara ją laikė iki rungtynių pabaigos.(76:61).

Pirmajame kėlinuke 6 greitus taškus pelnė svečiai po tiksliai atliktų komandos draugų perdavimu. Vis dėlto šeimininkai buvo nusiteikė kovai ir šovė į priekį su spurtu (0:13). Po tokio spurto svečiams prireikė minutės pertraukėles, po kurios kėlinuko pabaiga priklausė jiems, nors ir po 10 minučių „Kauno Švara“ pirmavo rezultatu (21:18).

Antrajame kėlinuke svečiai toliau žaidė kovinga krepšinį gynyboje ir tai davė vaisių, jie persvėrė rezultatą (25:27). Šeimininkai šiame kėlinuke labai sunkiai rinko taškus, o kėlinio pabaigoje krepšys tarsi užsirišo ir po antrojo kėlinuko „Agava ASS & E+H” ekipa jau buvo priekyje rezultatu (29:33).

Po ilgosios pertraukos šeimininkų ekipos puolėjas M.Brusokas pirmąsias 3 minutes buvo nesustabdomas jis pelnė 10 taškų be atsako ir padėjo „Kauno švarai“ įsiveržti į priekį (43:35). Svečiai pajuto nuovargi ir pradėjo daryti skubotus sprendimus, taip prarasdami kamuolius. Po 30 minučių žaidimo „Kauno švara“ buvo priekyje (52:39).

Ketvirtajame kėlinuke svečiai stengėsi grįžti į varžybas, bet metimai skriejo pro šalį ir laikas švieslentėje mažėjo. Rungtynių sirena skelbė „Kauno švaros“ pergalę rezultatu (76:61).

Serijoje iki 2 pergalių „Kauno švara“ įsiveržė į priekį 1:0

Kauno švara: Mykolas Brusokas – 22 tšk., Gediminas Simanavičius – 18 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Edvinas Šmitas – 9 tšk.

Agava ASS & E+H: Giedrius Prabulis – 15 tšk., Saulius Salmanavičius – 12 tšk., Artūras Nausėda – 11 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Antanas Ramanavičius – 11 tšk.

„Kauno Švara“ pusfinalį pradėjo pasiekdami įtikinamą pergalę (2015 balandžio 21 d., antradienis, 22:54 val.)„Kauno Švara“ atkrintamąsias pradėjo lengva pergale (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:03 val.)„Kauno švara“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ penketuku (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)„Agava ASS & E+H“ ekipa pasinaudojo varžovų klaidomis ir žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 00:20 val.)„Kauno Švara“ eliminavo „Lietuvos Geležinkelius“ (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 00:46 val.)„Kauno Švara“ tik per plauką išsaugojo pergalę prieš „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 23:47 val.)„Kauno švara“ po permainingos kovos palaužė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:19 val.)„Agava ASS & E+H” po permainingos kovos išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Agava ASS&E+H laimėjo rungtynes ir pakilo į antrąją vietą grupėje. (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:42 val.)„Kauno Švara“ paskutiniame kėlinyje nepaliko vilčių be keitimų likusiai Sporto Asociacijai „Persvarai ‒ 2“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 23:07 val.)