ASU & NMA „AgroVIS“ vs KMT (83:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 17 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU & NMA „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „KMT“ komandos pasipriešinimą

2015 sausio 17 d., Šeštadienis, 22:55 val., peržiūros: 911

Sausio 17 dieną, šeštadienį, ASU universiteto sporto salėje įvyko įmonių lygos rungtynės tarp ASU & NMA „AgroVIS" (šeimininkai) ir "KMT" (svečiai) komandų. Tris su puse kėlinius komandos žaidė taškas į tašką, tačiau dėka spurto paskutinėmis rungtynių minutėmis šeimininkai iškovojo pergalę - 83:74.

Rungtynės prasidėjo "KMT" komandos spurtu 10:0. Po šalto dušo pirmosiomis minutėmis prabudę šeimininkai suskubo švelninti rezultatą ir sužaidus 7 minutes rezultatas jau buvo lygus – 17:17. O paskutinėmis minutėmis sužaista dar viena gera atkarpa leido ASU & NMA „AgroVIS" komandai po pirmojo kėlinio būti priekyje - 24:19.

Antrajame kėlinyje vyko atkakli kova. Sužaidus pusę kėlinio šeimininkai vis dar turėjo 5 taškų pranašumą – 33:28. Tačiau kėlinio pabaigą "KMT" užbaigė laimėdama atkarpa 15:5, ir po dviejų kėlinių buvo priekyje - 43:38.

Po ilgosios pertraukos pirmaujanti komanda keitėsi daugybe kartų. Šeimininkus į priekį tempė pirmuosius du kėlinius tylėjęs Gediminas Vasiliauskas, daugiausiai jo pastangomis ASU & NMA „AgroVIS" po trijų kėlinių susigrąžino persvarą - 65:64.

Ketvirtojo kėlinio pirmosios 5 minutės buvo atkaklios kaip ir visos varžybos iki tol, tačiau antrojoje kėlinio pusėje "KMT" sustojo. Paskutinėmis minutėmis 9:0 atkarpa laimėję ASU & NMA „AgroVIS" įgijo apčiuopiamą persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu - 83:74.

ASU & NMA „AgroVIS“: Andrius Kleinauskas – 30 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 17 tšk. (18 atk. kam., 8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Rudaitis – 12 tšk. (6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Bagotyrius – 11 tšk. (5 perimt. kam.), Rolandas Rakštys – 10 tšk.

KMT: Darius Rudis – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Darius Vaitkevičius – 11 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Raimondas Savulis – 11 tšk. (5 perimt. kam.), Eimantas Šabonas – 10 tšk. (6 išpr. praž.), Marius Zapalis – 10 tšk.

„ASU & NMA AgroVIS“ užtikrintai įveikė „KTU“ (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 20:20 val.)Įtemptose rungtynėse „ASU & AgroVIS“ palaužė „Agavos ASS & E+H“ pasipriešinimą (2015 vasario 21 d., šeštadienis, 19:29 val.)ASU & NMA „AgroVIS“ palaužė "Senukus" (2015 kovo 07 d., šeštadienis, 20:33 val.)ASU & NMA „AgroVIS“ nesunkiai susitvarkė su „Lesto“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 19:29 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ rungtynių pabaigoje palaužė „ASU & NMA „AgroVIS“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 21:12 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „KMT“ krepšininkais (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 20:58 val.)„ASU & NMA „AgroVIS“ be didesnio vargo įveikė „Fima & Elmova“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Celsis“ aštunfinalyje eliminavo „KMT“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:41 val.)„LESTO“ nusileido „KMT“ ekipai (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 01:18 val.)„Autotoja“ antrą kartą įveikė ASU & NMA „AgroVIS“ ir žengia į ketvirtfinalį (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 00:57 val.)