Restauratoriai & Hausa vs LSMU VA & Statybų vizija (73:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Restauratoriai & Hausa“ palaužė „LSMU VA & Statybų viziją“

2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 03:18 val., peržiūros: 1315

Kovo 1 dieną, Kauno energijos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „Rind“ reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė „Restauratoriai & Hausa“ (šeimininkai) ir „LSMU VA & Statybų vizija“ .Nors rungtynes kiek geriau pradėjo „LSMU VA & Statybų vizija“, tačiau šeimininkai ilgai netruko jų pasivyti. Didžiają tungtynių dalį abi komandos kovojo kaip lygi su lygia. Tačiau visgi antroje pusėje kiek geriau pasirodę svečiai, šventė pergalę rezultatu (73 – 62).

Rungtynes kiek geriau pradėjo „LSMU VA & Statybų vizijos“ krepšininkai. Nors pirmosiomis minutėmis, abi ekipos apsikeitė pora taiklių metimų, tačiau po to svečiai spurtavo. Sužaidę puikią (0-11) atkarpą, „LSMU VA & Statybų vizijos“ krepšininkai įgavo dviženklį pranašumą (6-16). Visgi, šeimininkams pavyko užbaigti kėlinuką spurtuojant patiems (9-2). Taigi rezultatas po pirmojo kėlinuko buvo (15 – 18).

Antrasis kėlinukas parasidėjo trimis šeimininkų tritaškiais iš eilės. Tik po to svečiai „atsidarė“ savo krepšį. Šeimininkai visą antrą kėlinuką buvo tiesiog neįtikėtini iš toli. Jie pataikė net 6 tolimus metimus iš 7 vien per antrą ketvirtį. Toks puikus pataikymas iš toli padėjo jiems jau kėlinuko viduryje ne tik, kad išsiveržti į priekį bet ir susikrauti dviženklį pranašumą (37-27). Tačiau svečiai sugebėjo kur kas geriau užbaigti kėlinuką sumažinti deficitą iki 2 taškų (39 – 37).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pradėjo imtis iniciatyvos. Po truputį vis didindami turimą persvarą, jie tolo nuo savo varžovų. Pagrindinė to priežąstis buvo gynyba. Nors ir patys puolė nekaip, tačiau gynėsi šeimininkai puikiai. Per šį ketvirtį jie leido „LSMU VA & Statybų vizijai“ įmesti vos 11 taškų. Taigi, po trijų kėlinių rezultatas buvo (53 – 48) šeimininkų naudai.

Ketvirtasis kėlinukas buvo lūžis svečių ekipai. Jau jo pradžioje „Restauratoriai & Hausa“ spurtavo (9-2) ir praktiškai palaidojo visas svečių viltis. Tačiau svečiai neketino pasiduoti. Po truputį vis tirpdę turėtą deficitą jie priartėjo iki 5 taškų ribos (67-62). Visgi, šeimininkai užbaigė kėlinuką pelnydami 6 taškus be atsako ir iškovojo pergalę rezultatu (73 – 62).

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 21 tšk., Vygintas Kalesnikas – 15 tšk., Karolis Čepanonis – 12 tšk. (12 atk. kam.), Augustas Mikalonis – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Juris Goštautas – 10 tšk.

LSMU VA & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 21 tšk., Tautvydas Švedas – 20 tšk., Antanas Macys – 12 tšk.

„Kauno grūdai“ atsilaikė prieš „LSMU VA & Statybų Viziją“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:00 val.)Ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis leido „Restauratoriams & Hausa“ įveikti „LSMU VA & Statybų Viziją“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:32 val.) „Restauratoriai & Hausa“ šventė pergalę prieš „Sanitex“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:46 val.)„KTU“ namuose palaužė be pralaimėjimų žengusią „LSMU VA & Statybų Viziją“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 15:19 val.)„Restauratoriai & Hausa“ gana nesunkiai įveikė „Agava ASS & E+H“ ekipą (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:25 val.)„Restauratoriai & Hausa“ 1 tašku nusileido „KAMS“ ekipai (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 06:39 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nebuvo sunki kliūtis „Ryternos“ ekipai (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:27 val.)„Ryterna“ išvargo pergalę prieš negausiai susirinkusius „LSMU VA & Statybų vizija“ krepšininkus (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)Penkiese žaidę „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:07 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po didžiosios pertraukos pranoko Sporto Asociaciją „Persvarą“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:01 val.)