Omega vs KTU (79:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 09 d., Pirmadienis, 17:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

"Omega" tik po pratęsimo palaužė "KTU" komandą

2015 kovo 09 d., Pirmadienis, 23:39 val., peržiūros: 912

Kovo 9 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos „RIND“ rungtynės, tarp aikštelės šeimininkų „Omega“ ir svečių „KTU“ komandų. Iki šių rungtynių „Omega“ savo sąskaitoje turėjo 10 pergalių ir 6 pralaimėjimus, tuo tarpu svečiai 7 pergales ir 9 pralaimėjimus. Rungtynes geriau pradėjo „KTU“ komanda, kuri sužaidus pirmąsias 10 minučių įsiveržė į priekį – 17:11. Šeimininkų žaidimas puolime strigo ir antrajame ketvirtyje. Tuo pasinaudoję svečiai iki ilgosios pertraukos sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą – 35:25. Trečiajame kėlinyje prabilę „Omegos“ snaiperiai padėjo komandai laimėti šį ketvirtį ir sušvelninti atsilikimą iki 3 taškų – 48:45. Lemiamas ketvirtis vyko taškas į tašką, tačiau prasidėjus paskutinei minutei geresnius šansus laimėti turėjo „KTU“ komandą, kuri turėjo 4 taškų pranašumą. Tačiau per likusį laiką šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir išplėšti pratęsimą, kurio metu, jau nuo pirmųjų minučių savo sąlygas diktavo „Omega“ komanda, kuri ir šventė pergale rezultatu – 79:71. Po šios pergalės „Omega“ užsitikrino pirmąją L pogrupio vietą.

Rungtynės prasidėjo taikliu D. Šliogerio tritaškiu, tačiau tuomet svečiai pelnė 5 taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį – 5:3. Per šį kėlinuką, „Omega“ labai sunkei rinko taškus, juos gelbėjo tik taiklūs tritaškiai, kuriais pelnė 9 taškus iš 11 pelnytų per pirmąsias 10 minučių. Šiek tiek geriau žaidę puolime „KTU“ žaidėjai laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu – 17:11.

Antrajame kėlinyje toliau savo sąlygas diktavo svečiai, kurie sužaidus pusę kėlinuko buvo priekyje – 25:17. Po M. Zubavičiaus taiklaus tritaškio metimo „Omega“ buvo priartėjusi iki 4 taškų, tačiau tuomet „KTU“ pelnė 8 taškus iš eilės ir susikrovė dviženklį pranašumą – 31:21. Tokia pačia persvara kėlinys ir baigėsi – 35:25.

Po ilgosios pertraukos „Omega“ pagaliau pradėjo laisviau žaisti puolime. Išviso per šį ketvirtį Tadas Vaitkevičius pataikė 3 tritaškius metimus ir daugiausiai jo pastangomis šeimininkai po trijų kėlinių sumažino savo atsilikimą iki 3 taškų – 48:45.

Lemiamas ketvirtis vyko taškas į tašką. „Omega“ net kelis kartus buvo pasiviję savo varžovus, tačiau klaidos jiems niekaip neleisdavo persverti rezultato į savo pusę. Tuo tarpu po kelių tikslių atakų „KTU“ likus žaisti vieną minutę susikrovė 4 taškų persvarą. Tačiau „Omega“ vienos atakos metu pelnė dvitaškį, vėliau apsigynė ir D.Šliogeris dviem tiksliais baudų metimais išlygino rezultatą. „KTU“ dar turėjo laiko surengti paskutinę ataką, tačiau jų metimas buvo netikslus ir komandoms teko žaisti pratęsimą – 64:64.

Pratęsimą 5 taškais iš eilės pradėję „Omega“ krepšininkai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas. „KTU“ dar buvo priartėję iki 1 taško – 69:68, tačiau tada šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako ir nulėmė rungtynių baigtį. Galutinis rezultatas skelbė „Omega“ komandos pergalę – 79:71.

Omega: Povilas Liesis – 19 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tadas Vaitkevičius – 19 tšk., Donatas Šliogeris – 12 tšk.

KTU: Antanas Kilas – 26 tšk. (8 išpr. praž.), Marius Zaviliauskas – 15 tšk. (11 atk. kam.), Vidas Raudonis – 12 tšk.

"Acme" po dramatiško pabaigos palaužė "KTU" (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 19:54 val.)"Celsis" tik rungtynių pabaigoje palaužė "KTU" pasipriešinimą. (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 00:36 val.)A.Makūno vedami „Kauno Grūdai“ palaužė „KTU“ komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 15:23 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkeliai“ ekipą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:46 val.)„KTU“ tik po pratęsimo įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:53 val.)„ACME“ palaužė „KTU“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:52 val.)„Omega“ sunkia pergale pradėjo aštunfinalį (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Autotoja“ užtikrintai įveikė „KTU“ ekipą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 16:28 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė „KTU“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:00 val.)„Autotojos“ tritaškiai pribaigė „KTU“ (2015 vasario 27 d., penktadienis, 21:13 val.)