Kauno švara vs Baltic Logistic Solutions (70:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 04 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno Švara“ tik per plauką išsaugojo pergalę prieš „Baltic Logistic Solutions“

2014 lapkričio 04 d., Antradienis, 23:47 val., peržiūros: 1158

Antradienio vakarą "Rind Įmonių lygos" A pogrupio rungtynėse "Kauno Švara" savo aikštelėje priėmė "Baltic Logistic Solutions" krepšininkus. Nors pirma rungtynių pusė kur kas sėkmingiau klostėsi aikštės šeimininkams, "BLS" po ilgosios pertraukos sugebėjo panaikinti dviženklį deficitą ir susikūrė šansą kovoti dėl pergalės, tačiau paskutiniosiomis akimirkomis fortūna šypsojosi lygos senbuviams ir "Kauno Švara" šventė pergalę rezultatu 70:68.

Susitikimo pradžia kiek sėkmingiau klostėsi svečių komandai, "BLS" išsiveržė į priekį 0:4, o "Švara" keturias pirmąsias savo atakas baigė klaidomis. Visgi susiėmę aikštės šeimininkai surengė spurtą 10:0 ir persvrėrė rezultatą (10:4), o netrukus surengė dar vieną "sausą" seriją ir jau turėjo dviženklį pranašumą (22:8). Po pirmojo kėlinuko "Švara" pirmavo rezultatu 28:13.

Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo keturiais iš eilės taškais (32:13), į kuriuos "BLS" atsakė aštuonių taškų serija (32:21). Antroje kėlinio dalyje P.Vosgirdas trimis tolimais metimais grąžino šeimininkams turėtą persvarą (43:27), kurią jie išsaugojo iki ilgosios pertraukos – 46:30.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėje buvo visiškai kitoks, "BLS" atakavo kur kas agresyviau, vis versdami varžovus prasižengti, nors patys taip pat nevengė pažeisti taisykles gynyboje, tad abi komandos daugumą taškų rinko nuo baudų metimo linijos. Darydami mažiau klaidų, svečiai pamažu mažino atsilikimą ir po trečiojo kėlinio turėjo 11-os taškų deficitą – 55:44.

Ketvirtąjį kėlinuką "BLS" krepšininkai pradėjo varžovų krepšio šturmu. Spurtavę 2:8, svečiai sumažino skirtumą iki penkių taškų, o netrukus komandas skyrė vos vienas taškas – 57:56. "Kauno Švaros" krepšininkams pavyko išsisukti ir šiek tiek padidinti persvarą (66:61), tačiau paskutiniosiomis minutėmis skirtumas vėl ištirpo iki minimumo (69:68). Vis dėlto fortūna šį vakarą nusišypsojo "Kauno Švarai", šeimininkai išplėšė pergalę rezultatu 70:68.

Kauno švara: Šarūnas Kryžius – 13 tšk., Gediminas Simanavičius – 12 tšk., Remigijus Motys – 11 tšk., Paulius Vosgirdas – 11 tšk.

Baltic Logistic Solutions: Ovidijus Ročius – 20 tšk. (11 atk. kam.), Karolis Masaitis – 18 tšk. (16 atk. kam., 8 išpr. praž.), Airtonas Ūsas – 7 tšk.

„Kauno švara“ po permainingos kovos palaužė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:19 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:52 val.)„Kauno švara“ ketvirtame kėlinyje įveikė negausiai susirinkusius „Baltic Logistic Solutions“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:06 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ lengvai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:18 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Baltic Logistic Solution“ penketuką (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Senukai“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Puikiai startavę „Senukai“ nesuteikė vilčių „Baltic Logistic Solutions“ (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Senukai“ lengvai įveikė „Baltic logistic solution“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:22 val.)„Kauno švara“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ penketuku (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)„Kauno Švara“ atkrintamąsias pradėjo lengva pergale (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:03 val.)