Fima & Elmova vs Senukai (47:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 05 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Senukai“ ir toliau pergalingai žygiuoja „Mažojoje“ taurėje.

2015 sausio 06 d., Antradienis, 12:17 val., peržiūros: 929

Sausio 5-ąją, "Kauno technikos kolegijos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių dvikova tarp šeimininkų statusu žaidusių "Fima & Elmova" bei svečių "Senukai". Jeigu pirmajame kėlinyje dar išvydome apylygią kovą,tai vėliau spaudimo taktiką panaudoję svečiai privertė varžovus klysti vos ne kiekvienoje atakoje ir nutolo nebepavejamai. Ir nors abi ekipos atakavo vienodu tikslumu (41%) ,tačiau perimti kamuoliai ir kova po krepšiu buvo pergalės faktorius "Senukų"ekipai. Galutinis rezultatas 74:47.

Susitikimą ekipos pradėjo apsikeisdamos sėkmingomis atakomis ir po 5 A.Buloto taškų svečiai pirmavo 5:4,tačiau šeimininkai netruko persverti rezultato savo naudai (10:7). Visgi tuomet D.Zalobaitis pataikė dvitaškį su pražanga,MVitkauskas pridėjo 6taškus ir "Senukai" laimėjo pirmąjį ketvirtį 17:13.

Antrajame kėlinyje prasidėjo šeimininkų košmaras,o vardu jis buvo Mindaugas Vitkauskas. Vos tik "Fima & Elmova" išsimesdavo kamuolį ir bandydavo jį persivaryti,čia susidurdavo su pastarojo krepšininko gynyba,kuri buvo sunkiai įveikiama šeimininkų gynėjams ir vogęs vieną po kito kamuolius M.Vitkauskas greitų atakų dėka padėjo savo ekipai spurtuoti 11:0 bei atitolti 28:13. Šeimininkams niekaip nesisekė pelnyti taškų ir tik sužaidus 7minutes sugebėjo pasižymėti A.Gilius ,kuris beje buvo vienintelis sugebėjęs įmesti taškus žaidėjas savo komandoje,o tai tebuvo 4taškai. Po dar vieno spurto 11:0 "Senukai" į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami daugiau negu dvigubai 39:17.

Trečiajame ir šeimininkai bandė suaktyvinti gynybą,tačiau tai vaisių nedavė,o kiek atsipalaidavę svečiai taipogi susikoncentravo tik ties puolimu. Taigi viso kėlinuko metu vyko taškų lenktynės ir ekipos sužaidė rezultatyviausią kėlinuką šiame susitikime (39taškai). Dar trimis taškais kėlinuką leimėję svečiai padidino savo pranašumą iki 25 ir prieš lemiamą ketvirtį buvo ramūs dėl pergalės. 60:35.

Paskutinis ketvirtis buvo tiesiog rungtynių pabaigos laukimas ir abi ekipos pradėjo rengti ilgas atakas,tačiau ir visiškas svečių atsipalaidavimas neleido šeimininkams sumažinti deficito,o priešingai-jis išaugo dar dvejais taškais ir susitikimą rezultatu 74:47 laimėjo "Senukai" ekipa bei įsirašė jau 3-ąją pergalę antrajame etape.

Po susitikimo nugalėtojų žaidėjai sakė: "Po naujų metų susirinkome,žaidėme su dideliu nusiteikimu. Visgi gale kiek atsipalaidavome,pradėjome išsidirbinėti,kas pakišo koją laimėti didesniu skirtumu. Na,bet svarbiausiai yra pergalė."

Keletas faktų lėmusių tokią rungtynių baigtį:
Klaidos : "Senukai" (15)- "Fima&Elmova" (27)

Perimti kamuoliai: "Senukai" (20)- "Fima&Elmova" (9)

Kova dėl kamuolių : "Senukai" (48)- "Fima&Elmova" (29)

Fima & Elmova: Arnas Gilius – 12 tšk., Andrius Rimavičius – 10 tšk. (13 atk. kam.), Andrius Lingė – 8 tšk. (5 perimt. kam.)

Senukai: Mindaugas Vitkauskas – 23 tšk. (10 atk. kam., 10 perimt. kam.), Donatas Kerinas – 12 tšk., Andrius Bulotas – 10 tšk. (5 perimt. kam.), Simanas Karalius – 10 tšk.

„Senukai“ išvargo pergalę prieš „ASU & NMA AgroVis“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Senukai“ lengvai įveikė „Baltic logistic solution“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:22 val.)„Senukai“ nesunkiai susidorojo su „LESTO“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„Senukai“ nesunkiai susitvarkė su „LESTO“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Senukai“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Kauno tiltai“ nepasigailėjo lygos debiutantų „Fima & Elmova“ ekipos. (2014 spalio 21 d., antradienis, 23:36 val.)„Senukai“ be didesnio vargo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Senukai“ po atkaklios kovos palaužė „Vėjų liniją & Garliavos Duoną“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:00 val.)Puikiai sužaistas ketvirtas kėlinys leido „Senukams“ iškovoti pergalę prieš „KMT“ ekipą. (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)„Callcredit“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Fimos & Elmovos“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:52 val.)