KAMS vs Kautra & Mesoderma – DB (79:97)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautra & Mesoderma – DB“ nesunkiai įveikė „KAMS“

2014 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 23:26 val., peržiūros: 1109

Trečiadienį, gruodžio 17 dieną, Kauno mechanikos mokykloje savo jėgas išbandė "Įmonių" lygos komandos – "KAMS" (šeimininkai) ir "Kautra & Mesoderma – DB" (svečiai). Jau nuo pat pirmųjų minučių svečiai griebė jautį už ragų ir įsiveržė į priekį. Praktiškai visas rungtynes pirmavusi "Kautra & Mesoderma – DB" ekipa išlaikė turėtą pranašumą ir iškovojo gan lengvą pergalę.

Pirmąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie pirmieji pelnė du taškus. Tačiau tai buvo tas vienintelis kartas kuomet jie pirmavo šiose rungtynėse. Vėliau svečiai surengė spurtą 2:17 ir užtikrintai įsiveržė į priekį. Šeimininkams prisitaikius prie greito žaidimo tempo, pavyko kiek sumažinti atsilikimą iki kėlinuko pabaigos. Po pirmojo ketvirčio rezultatas 19:29. Antrąjį ketvirtį energiniau pradėjo svečiai. Jie spurtavo kėlinio pradžioje 4:14 ir padidino savo pranašumą jau iki dvidešimties taškų. Vėliau komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o tada pagaliau iššovė ir šeimininkai. "KAMS" spurtavo 21:7 ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų, tačiau T.Petrošius kėlinuką užbaigė taikliu tolimu metimu ir vėl kiek padidino "Kautra & Mesoderma – DB" komandos pranašumą – 47:55.

Trečiajame ketvirtyje kiek geriau sekėsi svečiams. Visą šį kėlinį jie mažai žingsniais didino savo pranašumą ir jį padidino beveik dvigubai. Šiame kėlinyje nebuvo sėkmingų komandų atkarpų, tačiau netrūko efektingų dėjimų, kuriais pasižymėjo T.Petrošius ir P.Grėbliūnas. Po trijų ketvirčių "Kautra & Mesoderma – DB" vis dar užtikrintai priekyje – 61:75. Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 0:10 ir įgavo rekordinį šiose rungtynėse 24 taškų pranašumą. L. Alionio taiklių tritaškių dėka, "KAMS" kiek aptirpdė pranašumą, tačiau apie pergalę jiems šiose rungtynėse buvo galima tik pasvajoti. Na, o rungtynes vainikavo šeimininkų ekipos žaidėjo G. Mažeikos dėjimas iš viršaus, o tai ir buvo paskutiniai šių rungtynių taškai. Galutinis rungtynių rezultatas 79:97.

KAMS: Gintautas Mažeika – 36 tšk. (25 atk. kam., 10 išpr. praž.), Laimonas Alionis – 19 tšk., Henrikas Butkus – 16 tšk. (11 atk. kam., 10 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Kautra & Mesoderma – DB: Tomas Petrošius – 28 tšk. (6 rezult. perd.), Paulius Grėbliūnas – 27 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Karauskas – 19 tšk., Jonas Grigaras – 11 tšk.

R.Turskis ("Kautra & Mesoderma – DB")
"Gal dėl to, kad mūsų truputį daugiau susirinko šiandien. Gal jie nepilnos sudėties, nors pas mumis irgi kelių trūko. Pradžiai visai gerai pradėjom, turėjom didelę persvarą, o paskui atsipalaidavom per anksti. Bet manau, kad šiai dienai mes buvom stipresni, o toliau viską parodysime".

„Kautra & Mesoderma“ – DB“ nušlavė „Kauno Grūdus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:01 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ sutriuškino „Vilmistos“ ekipą (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ įveikė „Senukus“ ir džiaugėsi antra pergale (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Chemcentrą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 01:02 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ lengvai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:18 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2015 kovo 27 d., penktadienis, 19:57 val.)„Kautra & Mesodama ‒ DB“ tvirtu mostu paguldė ant menčių „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Restauratoriai & Hausa“ 1 tašku nusileido „KAMS“ ekipai (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 06:39 val.)