Best 4 You vs Baltic Logistic Solutions (45:55)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 18 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Baltic Logistic Solutions“ nerezultatyviame mače palaužė „Best 4 you“

2015 sausio 18 d., Sekmadienis, 22:03 val., peržiūros: 924

2014 sausio 18 dieną, Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybėse, 2 etapo K pogrupyje, Jono Pauliaus II gimnazijoje susitiko "Best 4 you" šeimininkai ir "Baltic logistic solutions" (svečiai). Rungtynes puikia gynyba pradėjo svečiai ir greit susikrovė pranašumą, kuris po pirmo ketvirčio siekė 13 taškų – 8:21. Antras kėlinys buvo labai nerezultatyvus ir sužaidus beveik devynias minutes komandos buvo pelnę po du taškus, tačiau per paskutinę kėlinio minutę šeimininkai pelnė vieną tašką, o svečiai šešis ir po dviejų kėlinių – 11:29. Trečią kėlinį "BLS" laimėjo 17:11 ir skirtumą tik dar labiau padidino – 22:46. Ketvirto kėlinio pradžioje komandas skyrė net 26 taškai, tačiau tada "Best 4 you" surengė spurtą 19:1 ir skirtumas liko vos 8 taškai, bet laiko liko per mažai ir galutinis rungtynių rezultatas - 45:55.

Rungtynės prasidėjo šešiais svečių taškais į kuriuos dvitaškiu atsakė Liudas Čekavičius – 2:6. Tritaškį pataikė Karolis Masaitis, o po šešis taškus apsikeitė komandos ir rezultatas – 8:15. Kėlinys baigėsi "sausa" svečių atkarpa 6:0 ir po pirmo kėlinio - 8:21. Antras kėlinys vyko labai nerezultatyviai ir po beveik devynių minučių komandos buvo pelnę vos po du taškus, tačiau per paskutinę minutę šeimininkai pelnė vieną, o svečiai šešis ir po dviejų kėlinių – 11:29.

Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu 7:2 ir jie padidino skirtumą – 13:36. Šešis taškus pelnė "Best 4 you" ir skirtumas kiek aptirpo – 19:36. Atkarpą 10:0 laimėjo "Baltic logistic solutions" ir skirtumas išaugo iki 27 taškų – 19:46. Kėlinį dvitaškiu su pražanga ir taikliu baudos metimu užbaigė Karolis Klimas ir po trijų kėlinių – 22:46. Ketvirtą kėlinį keturiais taškais pradėjo "Best 4 you", o šešiais atsakė "Baltic logistic solutions" ir rezultatas – 26:52. Suaktyvinę gynybą ir perėmę keletą kamuolių, bei surengę greitų atakų "Best 4 you" spurtavo ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų, tačiau kovoti dėl pergalės pritrūko laiko ir galutinis rungtynių rezultatas - 45:55.

"Best 4 You": Karolis Klimas – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 9 tšk. (10 išpr. praž.), Aurimas Jakštas – 9 tšk.

"Baltic Logistic Solutions": Karolis Masaitis – 15 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Denas Kabutavičius – 14 tšk., Ovidijus Ročius – 11 tšk., Darius Lukšys – 10 tšk.

„Baltic Logistic Solutions“ tik po atkaklios kovos palaužė „Dentist team“ ekipą (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 00:56 val.)Atkakliose rungtynėse „Baltic Logistic Solutions“ rungtynių pabaigoje įveikė „Best 4 You“ komandą (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:19 val.)„Baltic Logistic Solutions“ po sunkios kovos nugalėjo Sporto Asociaciją „Persvarą-2“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:56 val.)„Ryterna“ solidžiu žaidimu palaužė „Best 4 U“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 22:07 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nesunkiai įveikė „Best 4 You“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Best 4 you“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:39 val.)„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Best 4 You“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 00:15 val.)„Baltic Logistic Solutions“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Autotoja & Ekodora“ ekipą ir pasiekė istorinę pirmąją pergalę (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:45 val.)„Acme“ atsilaikė prieš „Best 4 You“ komandos spurtą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Baltic Logistic Solution“ penketuką (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:09 val.)