Kauno tiltai vs KAMS (63:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 24 d., Antradienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„KAMS“ antrajame aštuntfinalio mače neleido suabejoti savo pranašumu ir perkopė „Kauno Tiltų“ laiptelį

2015 kovo 24 d., Antradienis, 23:09 val., peržiūros: 905

Kovo 24-ąją dieną, antradienį, Jachtklubo salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių antroji aštuntfinalio serijos dvikova tarp savo aikštėje žaidusių „Kauno Tiltų“ ir svečių teisėmės atvykusių „KAMS“ krepšininkų. Pirmajame tarpusavio mače „KAMS“ išvargo pergalę rezultatu 71:68 ir šiandien turėjo progą iškovoti kelialapį į ketvirtfinalį pačiu tiesiausiu keliu.

Rungtynių pradžioje „Kauno Tiltus“ į priekį vedė M.Latkausko taiklūs metimai, tačiau jie greitai baigėsi ir netrukus aikštėje ėmė dominuoti „KAMS“. Beveik 6 minutes visiškai paraližuotas aikštelės šeimininkų puolimas nedavė jokių vaisių ir už tai teko brangiai sumokėti. Įsismaginę svečiai spurtavo 0:13 ir dažnai klydusius (8 klaidos) „Kauno Tiltus“ pasiuntė į nokdauną jau pirmajame kėlinyje (6:20). Ilgoką aikštės šeimininkų tylą nutraukė Š.Labensko tolimas šūvis (9:20), tačiau ketvirtį „KAMS“ baigė dar 4 taškais ir po 10 minučių kovos susikrovė 15 taškų bagažą – 9:24.

Antrojo kėlinio starte svečių atotrūkis išaugo iki 17 taškų (9:26), bet išsijudinę „Kauno Tiltai“ atsakė spurtu 6:0 ir priartėjo iki 11 taškų (15:26). Vis dėlto „KAMS“ varžovų krepšinio teroras ir toliau nesibaigė. Svečių ekipa smeigė tris tolimus metimus, laimėjo atkarpą 3:12 ir po H.Butkaus tritaškio įgijo 20 taškų persvarą (20:40). Pirmosios rungtynių pusės finiše „Kauno Tiltai“ sugebėjo šiek tiek atsigriebti, ketvirtį baigė 6 taškais be atsako ir įpusėjus mačui sušvelnino nuostolius iki 14 taškų – 26:40.

Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino ir tokio aiškaus dominavo, koks buvo pirmoje rungtynių pusėje, nebuvo. Pirmosiomis kėlinio minutėmis „Kauno Tiltai“ mažais žingsniais artėjo, bet visas jų pastangas niekais pavertė porą tritaškių paeiliui įsūdęs K.Čepukas (33:50). Antroje ketvirčio dalyje M.Lukausko dvitaškis atstatė 14 taškų skirtumą (42:56), tačiau kėlinio finiše vėl prabilo „KAMS“ taikliarankiai. J.Pavlavičiaus bei L.Alionio taiklūs tritaškiai leido „KAMS“ baigti kėlinį laimėta atkarpa 2:6 ir po trijų kėlinių pateikti svarią paraišką pergalei – 44:62.

Lemiamą susitikimo dalį tritaškiu pradėjo M.Mažeika (47:62), bet į tai varžovai atsakė 6 taškais ir abejonių šiame mače kilo vis mažiau (47:68). Visgi šiame ketvirtyje „Kauno Tiltai“ bent šiek tiek sumažino kartėlį. Tris tritaškius realizavo M.Mažeika, porą T.Kmitas ir tai buvo didžiausia paspirtis „Kauno Tiltų“ puolimui paskutinėje dvikovos dalyje. Nors „Kauno Tiltai“ paskutinį kėlinį laimėjo 19:13, tačiau bendrame rezultate turėjo pripažinti „KAMS“ pranašumą rezultatu 63:75 ir baigė pasirodymą šių metų pirmenybėse.

Justinas Pavlavičius („KAMS“):

Pirmos rungtynės šiandien galbūt žadėjo atkaklesnę kovą. Tačiau jos kaip ir nebuvo ir nuo pat susitikimo pradžios šovėt į priekį. Sakyčiau, kad kontroliavot įvykius aikštėje visą laiką. Kas padėjo taip sužaisti?

„Net nežinau. Galbūt varžovai mus šiek tiek nuvertino. Galvojo, kad savo salėje jiem pavyks laimėti ir pats žaidimas klostysis lengviau. Paprasčiausiai mes pirmoje rungtynių pusėje labai gerai pataikėm ir tai išmušė varžovus iš vėžių. Paskui jiems buvo sunku grįžti į žaidimą. Ketvirtame kėlinyje varžovai pradėjo pataikyti beveik viską, ką metė ir žaidimas akivaizdžiai pasikeitė. Pagrindine pergalės priežastimi įvardinčiau puikiai sužaistą pirmąją rungtynių pusę, kas buvo „Kauno Tiltams“ šiek tiek netikėta,“

Andrius Čekanavičius („Kauno Tiltai“):

Šiandien nepavyko mesti tokio iššūkio varžovams, kokį metėm pirmose rungtynėsė. Kodėl?

„Šiandien sužaidėm labai prastą mačą. Visai nėjo metimai, lankas atrodė tarsi užrištas. Taip pat ir gynyba buvo kiaura. Nežaidėm taip, kaip mokam ir turim žaisti. Dabar tik belieka tikėjimas, kad kitame sezone pavyks pasirodyti geriau, nei šiais metais.“

„KAMS“ į pergalę vedė L.Alionis (23 tšk., 8 rez. p., 5 išpr. pr.), H.Butkus (20 tšk., 5 išpr. pr.), J.Pavlavičius (19 tšk., 16 atk. k., 6 išpr. pr., 38 naud. b.) ir K.Čepukas (13 tšk.).

„Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių ketvirtfinalyje „KAMS“ susigrums su „Baubilu“ arba „Rapala“.

„Rapala“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno tiltai“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:09 val.)„KAMS“ po atkaklios kovos palaužė „Baubilą“ ir keliauja į pusfinalį (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 00:28 val.)„KAMS“ aštuntfinalį pradėjo sunkia pergale (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)„KAMS“ penketukas pirmose ketvirtfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Baubilą“. (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 00:45 val.)„Sweco“ komanda nusileido, namų tvirtovę gynusiai, „Kauno tiltai“ ekipai. (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno „Tiltus“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 23:16 val.)„KAMS“ bokštų nesustabdę „Kauno Grūdai“ krito aštuntą kartą iš eilės (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 23:06 val.)„KAMS“ palaužė „Baubilas“ ekipą (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 22:58 val.)„KAMS“ jau pirmoje rungtynių dalyje susitvarkė su savo varžovais. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 00:47 val.)„KAMS“ nesunkiai susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:15 val.)