KTU vs LSMU VA & Statybų vizija (60:53)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

„KTU“ namuose palaužė be pralaimėjimų žengusią „LSMU VA & Statybų Viziją“

2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 15:19 val., peržiūros: 1095

Lapkričio 16-ąją dieną, KTU statybos ir architektūros fakultete, įvyko "Įmonių" lygos "F" pogrupio rungtynės tarp aikštelės šeimininkų "KTU" ir iki tol dar nepralaimėjusios "LSMU VA & Statybų Vizijos" komandų. Praktiškai visas rungtynes pirmavę pergalę iškovojo "KTU" krepšininkai – 60:53 (16:7, 10:16, 12:12, 22:18).

Jau rungtynių pradžioje aikštelės šeimininkai pradėjo sėkmingai drąskyti varžovų zoninę gynybą ir pataikę kelis tritaškius išsiveržė į priekį (12:3). Svečiams sunkiai sekėsi išsijudinti ir tik V.Babrausko pastangomis skirtumas sumažėjo (12:7). Visgi L.Nikonovo ir G.Visocko metimai leido "KTU" po pirmojo kėlinio turėti devynių taškų persvarą – 16:7.

Antrajame kėlinyje svečiai sumažino atsilikimą iki keturių taškų, tačiau čia pat šeimininkai atsakė penkiais ir padidino pranašumą iki 9 taškų (21:12). Visgi vėliau "KTU" žaidimas sustojo ir V.Babrausko vedami, "LSMU VA & Statybų Vizijos" priartėjo iki minimumo (24:23). Kėlinį aidint sirenai taikliu metimu užbaigė L.Nikonovas ir "KTU" po pirmų dviejų kėlinių buvo priekyje – 26:23.

Po ilgosios pertraukos svečiai pabandė perlaužti rungtynių eigą ir net persvėrė rezultatą (32:35), tačiau "KTU" neleido varžovams įsibėgėti ir dar tame pačiame kėlinyje susigrąžino persvarą – 38:35.

Ketvirtajame kėlinyje pasipylė taiklūs M.Zaviliausko ir G.Visocko metimai, kurie leido įgyti rekordinę 12 taškų persvarą (51:39). Tačiau po minutės pertraukėlės "LSMU VA & Statybų Vizija" suaktyvino gynybą ir kilo į lemiama šturmą, kas leido priartėti iki penkių taškų (53:48). Visgi taiklūs A.Kilo ir M.Zaviliausko metimai vėl sugrąžino saugesnį devynių taškų pranašumą (57:48). Taiklus V.Babrausko tritaškis likus žaisti maždaug apie minutę sumažino atsilikimą iki šešių taškų (57:51). Svečiai bandė gelbėtis pražangomis, tačiau pritrūko laiko kažką pakeisti ir "KTU" šventė pergalę – 60:53.

KTU: Marius Zaviliauskas – 16 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Gražvydas Visockas – 13 tšk., Antanas Kilas – 9 tšk.

LSMU VA & Statybų vizija: Vaidas Babrauskas – 20 tšk., Gražvydas Davidavičius – 11 tšk. (10 atk. kam.), Audrius Bartusevičius – 8 tšk.

Po rungtynių, "KTU" ekipos treneris, G.Visockas, paklaustas apie tai, kas lėmė patekimą į duobę antrajame kėlinyje atsakė:

- Gal tiesiog, keitimų metu pasijungė keletas naujų žmonių, nesugebėjo taip greitai įsilieti į komandos žaidimą, tačiau vėliau rungtynių pabaigoje stabilizavomės ir iškovojome lengvą pergalę. Mūsų komandai, tai buvo lengva pergalė.

„Kauno grūdai“ atsilaikė prieš „LSMU VA & Statybų Viziją“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:00 val.)„Restauratoriai & Hausa“ palaužė „LSMU VA & Statybų viziją“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 03:18 val.)„Ryterna“ išvargo pergalę prieš negausiai susirinkusius „LSMU VA & Statybų vizija“ krepšininkus (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)Penkiese žaidę „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:07 val.)Visas rungtynes pralaiminėjusi „LSMU VA & Statybų vizija“ komanda nugriovė „Kauno tiltus“. (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 00:43 val.)Pirmąjį pusfinalio mūšį laimėjo daugiau jėgų pabaigoje išsaugoję „LSMU VA & Statybų Vizijos“ krepšininkai (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 21:15 val.)Puikiai iš toli atakavusi „LSMU VA & Statybų Vizija“ parklupdė „Kauno Tiltus“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:06 val.)Ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis leido „Restauratoriams & Hausa“ įveikti „LSMU VA & Statybų Viziją“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:32 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ sutriuškino „Ryterną“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Dentist team“ patyrė skaudų pralaimėjimą namuose (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 19:29 val.)