Kautra & Mesoderma – DB vs DNC Eoltas & ISL Santermita (79:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Po šalto dušo atsigavę „DNC Eolto & ISL Santermitos“ krepšininkai nugvelbti pergalės iš „Kautros & Mesodermos ‒ DB“ nesugebėjo

2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 23:10 val., peržiūros: 922

Kovo 2-ąją dieną, pirmadienį, J.Dobkevičiaus mokykloje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių I pogrupio akistata tarp aikštelės šeimininkų statusą turėjusios „Kautros & Mesodermos – DB“ ir svečių rolėje buvusių „DNC Eolto & ISL Santermitos“ krepšininkų.

Susitikimo pradžioje 4 taškus pelnė M.Karauskas, o jam įkandin dvitaškį pridėjo P.Grėbliūnas ir „Kautra & Mesoderma – DB“ atitrūko rezultatu 6:0. Po kurio laiko prabilo ir svečiai, tačiau skirtumas tarp ekipų netirpo ir net po truputį augo. Po dar vieno M.Karausko dvitaškio aikštės šeimininkai įgijo 8 taškų pranašumą (12:4), o antroje ketvirčio pusėje tritaškį įsūdė A.Labanauskas ir skirtumas tapo dviženklis (19:8). Kėlinio tiesiojoje „DNC Eoltas – ISL Santermita“ priartėjo iki vienženklės ribos (19:10; 21:12), bet paskutinį žodį pirmajame ketvirtyje tarė A.Labanauskas, kurio dar vienas taiklus tolimas šūvis leido „Kautrai & Mesodermai – DB“ laimėti pirmąsias 10 minučių 12 taškų skirtumu – 24:12.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie surinko 4 taškus paeiliui ir pjovė deficitą iki 8 taškų (24:16). Visgi tai buvo tik trumpalaikis prašviesėjimas ir netrukus iniciatyvą tvirtai į savo rankas čiupo „Kautra & Mesoderma – DB“. Svečių ekipa kelių minučių atkarpą laimėjo rezultatu 13:2 ir po 4 D.Juchnevičiaus taškų nutolo 19 taškų skirtumu (37:18). Atsidūrę itin neparankioje situacijoje, „DNC Eolto & ISL Santermitos“ krepšininkai sugebėjo atsitiesti, atsakė spurtu 0:8 ir sumažino nustolius iki 11 taškų (37:26), o paskutinėmis pirmosios dvikovos pusės tiesiojoje E.Zaidelis suapvalino deficitą iki 10 taškų – 40:30.

Po didžiosios pertraukos „DNC Eoltui & ISL Santermitai“ pavyko dar šiek tiek priartėti ir netrukus ekipas skyrė 6 taškai (42:36). „Kautros & Mesodermos – DB“ atsakas 7:0 grąžino aikštelės šeimininkams dviženklę persvarą ir po 5 A.Labanausko taškų rezultatas tapo 49:36. Visgi kėlinio viduryje viskas vėl ėmė krypti į kitą pusę ir savo žodį tarė „DNC Eoltas & ISL Santermita“. Svečiai kurį laiką dominavo aikštėje, pelnė 11 taškų be atsako ir antroje ketvirčio pusėje skirtumas ištirpo iki 2 taškų (49:47). Kėlinio finiše „Kautrą & Mesodermą – DB“ į priekį vedė A.Labanauskas, kuris surinko paskutinius 7 savo komandos taškus. Tačiau ženkliai atitrūkti neleido „DNC Eolto & ISL Santermitos“ snaiperiai, kurie realizavo porą taiklių metimų ir po trijų kėlinių aikštelės šeimininkai tenkinosi 3 taškų atotrūkiu – 60:57.

Lemiama rungtynių dalis prasidėjo apylygiu žaidimu ir komandos kurį laiką žengė koja kojon. Dar neįpusėjus kėliniu dvitaškį su pražanga pataikė E.Zaidelis ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (68:66), o netrukus tritaškį pridėjo J.Demenius ir susitikimo svarstyklės pakeitė kryptį (68:69). Vis dėlto po šio epizodo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nutilo ir sunkiai rezgė sėkmingas atakas. Aštrus T.Petrošiaus žaidimas greitai ne tik sugrąžino pranašumą „Kautrai & Mesodermai – DB“, bet ir padarė skirtumą pakankamai apčiuopiamu. 2 minučių atkarpą aikštės šeimininkai laimėjo rezultatu 10:2 (7 taškus pridėjo T.Petrošius) ir pasiklojo pergalės pamatus (78:69). Paskutinėmis sekundėmis „Kautra & Mesoderma – DB“ neleido varžovams pavojingai priartėti, išlaikė saugų atstumą ir šventė pergalę rezultatu 79:72.

Tadas Vaitkūnas („Kautra & Mesoderma – DB“):

Buvo šiose rungtynėse tikrai neblogų momentų Jūsų komandai, kuomet pirmavot 19 taškų skirtumu. Kas nutiko paskui? Kodėl varžovai prikėlė intrigą?

„Šiek tiek atsipalaidavom. Ir dar mūsų pagrindinis vidurio puolėjas turėjo išvykti po dviejų kėlinių. Daugiausiai tai lėmė atsipalaidavimas. Džiaugiuosi, kad susiėmėm ir sugebėjom laimėti.“

Tikėjotės šiandien laimėti ir antrą kartą?

„Pirmas rungtynes laimėjom 26 taškais, tai pergalės tikėjomės. Na bet abi rungtynes žaidėm nepilnom sudėtim. Jų taip pat susirinko ne daug , bet buvo sunku ir visas rungtynes jie palaikė intrigą.“

Julius Demenius („DNC Eoltas & ISL Santermita“):

Sakyčiau per vėlai pradėjot žaisti. Kodėl taip gavosi?

„Nežinau net. Turbūt išėjom nesusikaupę ir galvodami, kad šiandien žymiai lengviau bus. Nebuvom agresyvūs gynyboje, o antroje pusėj suaktyvinom gynybą, bet pabaigoje pritrūko jėgų. Neišėjo perlaužti rungtynių.“

„Kautros & Mesodermos – DB“ komandoje sėkmingiausiai pasirodė A.Labanauskas (22 tšk.), T.Petrošius (18 tšk., 6 atk. k.), M.Karauskas (14 tšk., 6 atk. k.), P.Grėbliūnas (11 tšk., 10 atk. k., 3 bl.), T.Vaitkūnas (10 tšk.) ir D.Juchnevičius (4 tšk., 10 atk. k.).

„DNC Eolto & ISL Santermitos“ gretose išsiskyrė E.Zaidelis (18 tšk., 10 atk. k., 7 rez. p., 5 išpr. pr.), I.Vanagas (16 tšk., 6 rez. p.), G.Bartkus (15 tšk., 11 atk. k.), J.Demenius (10 tšk., 6 rez. p.) ir V.Albrektas (9 tšk., 6 atk. k.).

„Kautrai & Mesodermai – DB“ tai buvo dešimtoji pergalės „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse ir ši ekipa žengia su septyniais pralaimėjimais (10-7). „DNC Eolto & ISL Santermitos“ sąskaitoje devyni laimėjimai ir aštuonios nesėkmės (9-8).

Didesnį jėgų rezervą turėję „DNC Eolto & ĮSP Santermitos“ krepšininkai antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kauno Grūdais“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:28 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ po permainingos kovos palaužė „Kauno grūdus“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:10 val.)Permainingoje kovoje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 20:21 val.)Įmonių lygoje, darbinė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ pergalė (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:30 val.)Atkaklios dvikovos atomazgoje ‒ „DNC Eoltas & ISL Santermita“ išvargta pergalė (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:56 val.)„Vilmista“ po permainingos kovos palaužė „Kautra & Mesoderma -DB“ komandą (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:26 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pervažiavo per „Vilmista“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:53 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ užtikrintai parklupdė „LESTO“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)Per antrąjį pratęsimą „Kauno aerouostas & Lana lecta“ susidorojo su „Kautra & Mesoderma – DB“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:20 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Vilmista“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:31 val.)