Kauno tiltai vs Restauratoriai & Hausa (77:82)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno tiltai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Restauratorius & Hausa“

2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 00:10 val., peržiūros: 1076

Gruodžio 9 dieną Jachtklubo sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno tiltai" priemė svečius "Restauratorius & Hausa".

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 4:4. Vėliau komandos toliau atkakliai kovojo. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (13:13). Šeštą minutę du taškus su varžovų pražanga pelnė svečiai (13:16). Netrukus taikliais baudų metimais "Kauno tiltai" pasivijo varžovus (16:16). Įpusėjus aštuntai minutei komandas skyrė du taškai (16:18), o minutės pertraukėlės paprašė "Kauno tiltai". Po jos šeimininkai pelnė penkis taškus be atsako (21:18). Per paskutinę minutę komandos apsikeitė taikliais metimais (23:20).

Antro ketvirčio pradžioje dvitaškį pataikė "Kauno tiltai", bet netrukus "Restauratoriai & Hausa" į tai atsakė taikliu tolimu metimu (25:23). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 8:2 laimėjo "Kauno tiltai" (33:25). Ketvirtą minutę "Restauratoriai & Hausa" priartėjo prie varžovų iki keturių taškų (35:31). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Devintą minutę komandas skyrė trys taškai (42:39). Paskutinę minutę su puse geriau sužaidė "Kauno tiltai", kuriems pavyko padidinti persvarą iki septynių taškų (46:39).

Sužaidus pirmas tris trečio kėlinio minutes komandas vis dar skyrė septyni taškai (51:44). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo "Restauratoriai & Hausa", kurie pelnė penkis taškus be atsako (51:49). "Kauno tiltai" neleido varžovams pasivyti ir vėl padidino persvarą iki šešių taškų (57:51). Iki kėlinio pabaigos buvo likusios keturios minutės, o "Restauratoriai & Hausa" paprašė minutės pertraukėlės. Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė trys taškai (61:58). Per likusį laiką "Restauratoriai & Hausa" gynėsi be klaidų, o du taiklūs metimai leido jiems įgyti vieno taško persvarą (61:62).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui tritaškį ir dvitaškį pataikė M.Latkauskas (66:62). Trečią minutę komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (69:65). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė trys taškai (73:70). Penktą minutę spurtą pradėjo "Restauratoriai & Hausa", kurie laimėjoketurių minučių atkarpą rezultatu 0:10 (73:80). Devintą minutę A. Kaminsko taiklūs metimai sumažino svečių persvarą iki trijų taškų (77:80). Rungtynių pabaigoje "Restauratoriai & Hausa" persvarą išsaugojo ir įveikė varžovus rezultatu 77:82.

"Restauratorių & Hausa" treneris Andrius Milkius: "Sunkios rungtynės buvo. Pergalės iš tikro tikėjomės. Ne didele persvara, bet tikėjomės. Žinome, kad varžovų komanda yra stipri. Paprasčiausiai mums šiandien labiau pasisekė." Paklaustas, kuo komanda šiandien buvo geresnė už varžovus, treneris atsakė: "Nemanau, kad kažkuo stipresnė. Kažkiek jiems nesisekė, kažkiek mums, o gavosi kaip gavosi. Lygiavertės komandos."

"Kauno tiltų" treneris Mindaugas Mažeika: "Pritrūko jėgų, trūko keleto žaidėjų. Vienas gavo traumą, kiti išsibaudavo. Prieš šitą komandą, kaip sakoma, puse kojos nelaimėsi. Išbėgome į aikštę, pamatėme, kad su gera komanda mes galime kautis. Tikimės atsirevančuoti."

Kauno tiltai: Modestas Latkauskas – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Kmitas – 15 tšk. (6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Artūras Kaminskas – 14 tšk., Evaldas Jančauskas – 13 tšk. (10 atk. kam.), Mindaugas Mažeika – 11 tšk.

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snūdaitis – 26 tšk., Juris Goštautas – 18 tšk. (20 atk. kam.), Augustas Mikalonis – 14 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Callcredit“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Rapala“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Restauratorių & Hausos“ pranašumą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:57 val.)Antroje rungtynių pusėje geriau atrodę „Restauratoriai & Hausa“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno „Tiltus“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 23:16 val.)Antroje rungtynių pusėje atsibudę „Restauratoriai & Hausa“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 08 d., penktadienis, 20:39 val.)Antroje rungtynių pusėje įsibėgėję „Chemcentro“ krepšininkai nugalėjo „Restauratorius & Hausą“ (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 07:25 val.)Lemiamose rungtynėse dėl patekimo į ketvirtfinalį pranašesni buvo „Restauratoriai & Hausa“ ekipa. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 00:11 val.)Nerezultatyviame mūšyje iki paskutinių sekundžių triumfavo „Restauratoriai & Hausa“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos pasiekė revanšą prieš „Rapalą“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:52 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Restauratoriai & Hausa“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 11 d., šeštadienis, 00:07 val.)