Celsis vs ACME (64:55)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 03 d., Antradienis, 20:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Acme“

2015 vasario 03 d., Antradienis, 22:46 val., peržiūros: 935

2015 vasario 3 dieną, Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybėse, Garliavos Jonučių vidurinėje mokykloje susitiko "Celsis" (šeimininkai) ir "Acme" (svečiai). Pirmasis kėlinys klostėsi taškas į tašką ir nė viena komanda nesugebėjo nutolti – 16:17. Antrame kėlinyje kiek geriau žaidė svečiai, kurie pasididino pranašumą dar dviem taškais - 31:34. Trečio kėlinio pradžioje "Acme" padidino pranašumą iki devynių, tačiau iki kėlinio pabaigos "Celsis" persvėrė rezultatą savo naudai - 45:44. Ketvirtame kėlinyje "Celsis"spurtavo ir išlaikė pranašumą iki galutinio švilpuko, kuris užfiksavo pergalę rezultatu - 64:55.

Rungtynės prasidėjo keturiais šeimininkų taškais, kai tritaškiu atsakė Audrius Kmita – 4:3. Dar po penkis taškus apsikeitus komandoms skirtumas išliko vienas taškas – 9:8. Atkarpą 7:2 laimėjo "Celsis" ir skirtumą padidino iki šešių taškų – 16:10. Kėlinį septyniais taškais užbaigė "Acme" ir jie po pirmo kėlinio priekyje – 16:17. Antras kėlinys vėl kiek geriau prasidėjo "Celsio" krepšininkams – 23:21. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o per kitas dvi minutes ir dar po tris ir rezultatas – 30:28. Iki kėlinio pabaigos vieną baudos metimą pataikė Žilvinas Balynas, o du tritaškius smeigė Aurimas Kmita – 31:34.

Trečias kėlinys prasidėjo svečių atkarpa 2:8 ir jie pirmavo jau devyniais taškais – 33:42. Dvylika taškų be atsako surinko "Celsis" ir išsiveržė į priekį – 45:42. Kėlinys baigėsi K. Ignatavičiaus dvitaškiu – 45:44. Ketvirtame kėlinyje nuo pradžių iniciatyvą perėmė "Celsis" ir nebeleido varžovams pasivyti. Galutinis rungtynių rezultatas – 64:55.

"Celsis": Ignas Krukonis – 24 tšk. (6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Žilvinas Balynas – 13 tšk. (14 atk. kam.), Audrius Bartkus – 11 tšk. (11 atk. kam.)

"ACME": Paulius Katkevičius – 20 tšk. (13 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Julius Vizgaitis – 9 tšk., Audrius Kmita – 8 tšk. (6 rezult. perd.)

„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „KTU“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 16:55 val.)„Autotoja“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje palaužė negausiai susirinkusią „Celsis“ ekipą (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Omegos“ ekipą. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:34 val.)„ACME“ palaužė „KTU“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:52 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Celsis“ aštunfinalyje eliminavo „KMT“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:41 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ palaužė „Celsį“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 23:36 val.)„Celsis“turėjo gerokai pavargti dvikovoje su „KMT“. (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:21 val.)„Celsis“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agava ASS & E+H“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:59 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje pranoko „Omegą“ ir išlygino rezultatą (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:59 val.)