KMT vs LESTO (69:49)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 04 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„KMT“nesunkiai įveikė „Lesto“

2015 sausio 04 d., Sekmadienis, 22:49 val., peržiūros: 1124

Sekmadienį sausio 4 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių varžybos tarp "KMT" (šeimininkai) ir "Lesto" (svečiai) komandų. Mažiau klydę ir šiek tiek tiksliau atakavę krepšį, pergalę šventė "KMT" krepšininkai – 69:49(22:13, 18:14, 12:13, 17:9).

Rungtynės prasidėjo uraganišku šeimininkų puolimu, tuo tarpu svečiai per pirmąsias 5 minutes atsakė tik dviem tiksliais D.Gritės tritaškiais. "KMT" nuo pirmųjų minučių šovė į priekį ir greitai susikrovė apčiuopiamą pranašumą – 20:6. Kėlinio pabaigoje "Lesto" pagaliau išsijudino ir šiek tiek aptirpdė rezultatą. Po pirmojo kėlinio – 22:13, šeimininkų naudai.

Antrasis kėlinys buvo apylygis, nė vienai komandai nepavyko pernelyg padidinti, ar sumažinti rezultato. Sužaidus pusę rungtynių "KMT" buvo priekyje – 40:27.

Po ilgosios pertraukos "Lesto" pradėjo aktyviau gintis ir tas davė naudos. Tai buvo vienintelis kėlinys rungtynėse kurį jiems pavyko laimėti. Po D. Tamošaitčio dvitaškio kėlinio viduryje svečiai buvo priartėja iki 9 taškų. Tačiau kėlinio pabaigą šiek tiek geriau užbaigė "KMT" ir po trečiojo kėlinio buvo priekyje – 52:40.

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu – 9:0, ir sudaužė paskutines "Lesto" viltis dar pakovoti dėl pergalės. Likęs rungtynių laikas jau buvo tik formalumas ir KMT įsirašė užtikrintą pergalę – 69:49.

Po rungtynių pakalbintas "KMT" komandos žaidėjas Darius Vaitkevičius sakė:

Pergalę lėmė greitis, taip pat turėjom šiek tiek ūgio persvarą. Taip pat priešininkų buvo nedaug ir atsižvelgent į jų amžių turėjome laimėti.

KMT: Raimondas Savulis – 18 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Arvydas rudžianskas – 14 tšk., Andrius Kvedaravičius – 14 tšk.

LESTO: Linas Gasiūnas – 11 tšk., Donatas Gritė – 11 tšk., Virginijus Ramoška – 10 tšk.

„Sanitex“ nesunkiai įveikė „Lesto“komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:59 val.)ASU & NMA „AgroVIS“ nesunkiai susitvarkė su „Lesto“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 19:29 val.)„Senukai“ nesunkiai susitvarkė su „LESTO“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Senukai“ nesunkiai susidorojo su „LESTO“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„Vilmista“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Lesto“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 22:28 val.)„KMT“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 21:49 val.)Atkakliose rungtynėse „ACME“ įveikė „KMT“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:02 val.)„Vieningo Kauno“ penketukas nušlavė „LESTO“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:49 val.)„KMT“ nespėjo paskui uraganiškai bėgusius „Baubilo“ žaidėjus. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 18:01 val.)"KMT" pergalei prireikė pratęsimo (2015 kovo 09 d., pirmadienis, 21:14 val.)