Kauno aerouostas & Lana lecta vs Sporto asociacija „Persvara“ (78:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ po sunkios kovos įveikė Sporto asociaciją „Persvara“

2015 vasario 02 d., Pirmadienis, 00:51 val., peržiūros: 1127

Vasario 1 dieną, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje, įvyko Įmonių lygos "Rind" reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė "Kauno aerouostas & Lana lecta" (šeimininkai) bei "Sporto asociacija "Persvara". Nors visas rungtynes, kova vyko taškas į tašką, tačiau šeimininkams vis dėl to pavyko palaužti svečius ir iškovoti sunkią pergalę rezultatu (78 – 75)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo apylygia ekipų dvikova. Daugiau nei pusę kėlinio, nė viena ekipa nepirmavo didesniu nei 3 taškų skirtumu (11-8). Visgi, kėlinuko pabaigą kiek geriau pavyko sužaisti svečiams. Pabaigę šį ketvirtį spurtu (1-10), po pirmojo kėlinuko "Sporto asociacija "Persvara" pirmavo 6 taškų skirtumu (12 – 18)

Antrajame kėlinyje komandos vėl grįžo prie tokios kovos, kokią matėme rungtynėms prasidėjus. Pats žaidimas buvo stebėtinai lygus, tačiau, svečių ekipa sugebėjo išlaikyti tą uždirbtą pranašumą. Vienu momentu svečiai pirmavo net 9 taškų skirtumu (22-31). Visgi, kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko prisivyti varžovus ir ilgosios pertraukos metu pastarieji atsilikinėjo vos 3 taškais (34 – 37)

Trečiasis kėlinukas buvo gerokai permainingas. Kėlinio pradžioje kiek geriau atrodė šeimininkai, kurie pasivijo savo varžovus ir išlygino rezultatą (40-40). Tačiau iškart po to, svečiai pelnė 7 taškus be atsako, įskaitant ir Edgaro Šipilos tritaškį metimą su varžovo pražanga. Taigi, svečiai kėlinuko viduryje vėl pirmavo 7 taškais (40-47). Tačiau tai netruko ilgai. Antroji kėlinuko pusė priklausė tik "Kauno aerouostui & Lana lecta". Per likusią kėlinuko dalį spurtavę (14-2), po trijų kėlinių jie jau ir patys galėjo džiaugtis turėdami 5 taškų pranašumą (54 – 49)

Paskutinis kėlinukas buvo pilnas įtampos ir gražaus krepšinio. Vos tik kėlinukui prasidėjus, svečiai spurtavo (0-10) ir nedelsiant aplenkė varžovus, susigrąžindami persvarą į savo rankas. Praėjus kelioms kėlinio minutėms, abi komandos pradėjo labai taikliai šaudyti tolimus metimus į viena kitos krepšį. Po to kai komandos apsikeitė ne vienu ir ne dvejais, tolimais metimais iš toli, rezultatas tapo lygus (66-66). Viskas priklausė tik nuo to, kuri komanda geriau sužais pačią pabaigą. Tai kiek geriau pavyko padaryti šeimininkams. Svečiai dar bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau nesėkmingai. "Kauno aerouostas & Lana lecta" iškovojo sunkią pergalę rezultatu (78 – 75).

Kauno aerouostas & Lana lecta: Povilas Valaitis – 25 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Darius Kuzmickas – 19 tšk. (14 atk. kam.), Šarūnas Dimša – 17 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Marius Nevas – 15 tšk.

Sporto asociacija „Persvara“: Saulius Pakalniškis – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Grant Aleksa – 16 tšk., Karolis Zujus – 11 tšk., Edgaras Šipila – 11 tšk.

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ permainingai vykusiose rungtynėse įveikė „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:55 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po didžiosios pertraukos pranoko Sporto Asociaciją „Persvarą“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Callcredit“ po įtemptos kovos palaužė „Sporto asociaciją „Persvara“ ekipą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„KAMS“ nesunkiai susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikia „Sporto asociacija „Persvara““ (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:47 val.)„Kauno Aerouostas & Lana Lecta“ po atkaklios kovos palaužė „Kartlandą.lt & Easy.lt Colemont“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ neturėjo daug vargo su „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ nusileido „Lietuvos Dujoms“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ susitvarkė su lygos debiutantais (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:44 val.)