Callcredit vs Lietuvos dujos (67:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Emocijų kupinose rungtynėse triumfavo „Callcredit“

2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 23:45 val., peržiūros: 1077

Kovo 2-ąją dieną, vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų „Callcredit“ ir svečių „Lietuvos dujos“. Prieš šį susitikimą šeimininkai savo sąskaitoje turėjo 11 pergalių ir 4 pralaimėjimus, o svečiai 12 pergalių ir tiek pat pralaimėjimų.

Pirmąjį ketvirtį geriau pradėjo šeimininkai ir po sužaistų 3 minučių išsiveržė į priekį rezultatu 8:2, bet svečiai greit persverė rezultatą savo naudai, sužaisdami sausą atkarpą 8:0. Per likusį ketvirčio laiką nei viena nei kita ekipos nesugebėjo užčiuopti svaresnio atotrūkio, o po pirmojo kėlinuko rezultatas bylojo, jog 17:16 laimi „Callcredit“.

Antrasis kėlinys pasižymėjo tuo, jog komandos labai disciplinuotai dirbo gynyboje. Per abi komandas pelnyta tik 23 taškai. Visgi svečiai buvo tie, kurie sugebėjo pelnyti daugiau taškų šiame ketvirtyje, o juos į priekį vedė Rokas Marcinkevičius, pelnęs 7 iš 14 komandos taškų. Laimėję kėlinį 5 taškais, prieš ilgąją pertrauką „Lietuvos dujos“ įgijo 3 taškų persvarą.

Trečiajame kėlinyje „Lietuvos dujos“ surengė atkarpą 9:3 ir įgijo rekordinę, 7 taškų persvarą. Bet ta persvara džiaugėsi neilgam, kadangi šeimininkai atsakė savo atkarpa, kurią laimėjo 11:5 ir prieš ketvirtąjį ketvirtį sumažino atsilikimą iki minimalaus skirtumo. Po trijų ketvirčių rezultatas tapo 39:40, svečių naudai.

Ketvirtasis kėlinys išsiskyre tuo, jog buvo labai rezultatyvus ir kupinas emocijų. Sužaidus pusę ketvirčio, „Callcredit“ įgijo 7 taškų pranašumą, bet „Lietuvos dujos“ nebuvo linkę pasiduoti ir sparčiai mažino deficitą. Vis dėlto, atlaikę varžovų šturmą, „Callcredit“ išsaugojo pergalę. Galutinis rungtyni rezultatas 67:62.

Po rungtynių „Callcredit“ ekipos žaidėjas, Mindaugas Čižauskas kalbėjo: „Komanda klausėsi trenerio nurodymų gynyboje manau, kad iš dalies pavyko išpildyti tai, ko prašė. Ir tai,kad bekt į greitas atakas. Svarbiausia buvo apsigint nes neturėjom poros svarbių žaidėjų, o paskui tik puolimas“.

Callcredit: Arūnas Rimas – 20 tšk., Darius Šiumeta – 20 tšk., Arūnas Muraška – 7 tšk.

Lietuvos dujos: Mantvydas Gečionis – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Rokas Marcinkevičius – 14 tšk., Romas Nemeikša – 7 tšk. (11 atk. kam.)

Emocijų kupinose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ emocingose rungtynėse atsirevanšavo „Callcredit“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:27 val.)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybėse, užtikrinta „Callcredit“ pergalė (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 22:13 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Callcredit“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:31 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit“ komanda šventė pergalę prieš „Lietuvos dujas“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:49 val.)Sporto Asociacija „Persvara“ netikėtai parklupdė „Callcredit“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:31 val.)"Hidraulinės Sistemos" antroje rungtynių pusėje, palaužė "CallCredit" ekipą (2015 kovo 10 d., antradienis, 06:36 val.)„Chemcentras“ po permainingos kovos palaužė „Callcredit“ komandos pasipriešinimą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 00:46 val.)„Lietuvos Dujos“ įrodė savo pranašumą prieš „Hidraulines Sistemas“ (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 01:10 val.)Fantastiškas A.Rimo tritaškis paskutinę sekundę padovanojo pergalę „Callcredit“ ekipai (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:11 val.)