Omega vs Autotoja (100:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 19 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Autotojos“

2014 gruodžio 20 d., Šeštadienis, 01:05 val., peržiūros: 983

2014 gruodžio 19 dieną, Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių, (2 etapo), L mažosios taurės pogrupyje susitiko "Omega" (šeimininkai) ir"Autotoja" (svečiai). Šiose rungtynėse intriga buvo tik pirmame kėlinyje, o vėliau nesunkiai susikrovė dviženklį pranašumą šeimininkai jį tik didino ir laimėjo rungtynes lengvai – 100:68.

Pirmasis kėlinys prasidėjo nerezultatyviai ir sužaidus tris minutes rezultatas buvo – 5:5. Per kitas tris minutes šeimininkai spurtavo ir išsiveržė į priekį – 14:9. Dar po tris taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs – 17:12. Penkis taškusbe atsako surinko "Autotoja" ir išlygino rezultatą, o kėlinį užbaigė keturi "Omegos" taškai ir po pirmo kėlinio jie buvo priekyje - 21:17.

Antrą kėlinį dvitaškiu pradėjo "Autotoja" o dešimčia taškų atsakė šeimininaki ir jie jau buvo priekyje – 31:19. Tritaškį smeigė svečiai, o penkiais taškais atsakė šeimininkai ir skirtumas padidėjo jau iki keturiolikos taškų – 36:22. Po šešis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko, o kėlinys baigėsi komandoms išėjus ilsėtis - 45:32.

Per pirmas tris trečio kėlinio minutes nutolę "Omegos" krepšininkai išsprendė visus šių rungtynių reikalus ir ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas, tad galutinis rungtynių rezultatas – 100:68

Omega: Tadas Vaitkevičius – 21 tšk., Mantas Zubavičius – 18 tšk. (12 atk. kam., 11 rezult. perd.), Povilas Liesis – 18 tšk., Donatas Šliogeris – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Aidas Dastikas – 17 tšk.

Autotoja: Arvydas Račkus – 22 tšk. (7 išpr. praž.), Ričardas Petraitis – 19 tšk. (11 atk. kam.), Ramūnas Laurinaitis – 12 tšk. (14 atk. kam.), Modestas Vaškūnas – 10 tšk.

„ACME“ įrodė savo pranašumą prieš „Autotoją“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:51 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė „KTU“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:00 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė penkiese žaidusius „Lietuvos geležinkelius“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:40 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Rapala“ ketvirtame kėlinyje išsaugojo persvarą prieš „Autotoją & Ekodorą“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:34 val.)„Omega“ krepšininkai iškovojo nelengvą pergalę prieš „Celsis“ ekipą (2015 sausio 23 d., penktadienis, 23:57 val.)„Omega“ sunkia pergale pradėjo aštunfinalį (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Omegos“ ekipą. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:34 val.)Įtemptoje rungtynių pabaigoje pergalę išplėšė „Autotoja & Ekodora“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:03 val.)Galingai rungtynes pradėjęs „Celsis“ nesunkiai nugalėjo „Autotoją“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:56 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ nugalėjo „Celsis“ ekipą (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 23:41 val.)