Best 4 You vs Vieningas Kaunas (47:80)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Vieningas Kaunas“ pasiekė labai lengvą pergalę

2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 20:03 val., peržiūros: 1163

Vasario 1 dieną, 18:20 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Best 4 You" (šeimininkai) ir „Vieningas Kaunas“ (svečiai). Jau pirmojo kėlinuko metu „Vieningas Kaunas“ sugebėjo pasiekti net 16 taškų pranašumą. Vėliau skirtumas augo, tačiau jau ne tokiu milžinišku tempu. Vis tik "Best 4 You" komanda neišvengė sutriuškinimo ir rungtynes pralaimėjo rezultatu 47:80.

Komandoms užteko sužaisti vos keletą minučiu ir jau buvo galima pastebėti aiškų „Vieningas Kaunas“ komandos pranašumą. Svečiai aikštelėje viską darė gana paprastai, bet užtikrintai. Turėdami aiškų ūgio pranašumą jie dažnai žaisdavo arčiau krepšio, o čia sulaukus dvigubinamos gynybos kamuolį paprasčiausiai atmesdavo ties trijų taškų linija, kur jau laukdavo pasiruošęs žaidėjas. Skirtumas greitai ėmė augti, jau pirmojo kėlinuko metu pasiekė 10 taškų ribą ir vis dar didėjo. "Best 4 You" komandos žaidime nors ir nebuvo daug klaidų, bet tiesiog tragiškas taiklumas neleido net pagalvoti apie lygų žaidimą. Vis tik vėliau suprastėjo ir svečių puolimas, tad komandos įsivėlė į šiek tiek chaotišką krepšinį. Tačiau po dviejų kėlinukų „Vieningas Kaunas“ turėjo daugiau nei solidų pranašumą ir pirmavo rezultatu 19:39.

Po ilgosios pertraukos didelių permainų neįvyko, skirtumas po truputį augo, o šeiminikams ir vėl labai trūko nors kiek geresnio pataikymo. Rungtynių likimas kaip ir buvo aiškus, tad papildomos motyvacijos komandoms nebuvo. Susitikimui artėjant į pabaigą „Vieningas Kaunas“ dar labiau atsipalaidavo, ne kartą tiesiog padovanojo kamuolius varžovams. Rungtynių pabaigą gal kiek paįvairinio tiesiog beprasmiškai gauta „Vieningas Kaunas“ komandos žaidėjo D. Plerpos techninė pražanga. Krepšininkas jau pačios paskutinės atakos metu prarado kamuolį ir iš apmaudo nuspyrė tolyn. Netrukus šeimininkai pelnė dvitaškį, o paskutinę rungtynių sekundę rungtynes pabaigė galingas A. Birulino dėjimas. Rungtynės baigėsi rezultatu 47:80.

Best 4 You: Lukas Balasevičius – 10 tšk., Andrius Krylovas – 9 tšk., Karolis Klimas – 9 tšk. (5 perimt. kam.)

Vieningas Kaunas: Andrius Birulinas – 26 tšk. (10 atk. kam.), Ovidijus Stropus – 11 tšk., Deividas Plerpa – 10 tšk. (19 atk. kam.)

„Dentist Team“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:33 val.)„Vieningas Kaunas“ galingai įžengė į finalą (2015 balandžio 28 d., antradienis, 23:13 val.)„Vilmista“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:51 val.)Sunki „Vieningo Kauno“ pergalė (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Kauno Švara“ pusfinalį pradėjo pasiekdami įtikinamą pergalę (2015 balandžio 21 d., antradienis, 22:54 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Best 4 you“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:39 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Baltic Logistic Solution“ penketuką (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Vieningas Kaunas“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Vieningas Kaunas“ įveikė „Kauno švarą“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 24 d., penktadienis, 22:03 val.)„Vieningas Kaunas“ ir toliau šluoja savo varžovus. (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 11:53 val.)