Kautra & Mesoderma – DB vs Baubilas (55:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavęs „Baubilas“ antrą etapą pradėjo pergale

2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 00:24 val., peržiūros: 1093

Antradienį, gruodžio 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių I pogrupio rungtynės, tarp vietos "Kautros & Mesoderma – DB" ir svečių "Baubilo" ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą į rankas paėmę svečiai išlaikė ją iki pat rungtynių pabaigos. Tačiau verta paminėti, kad ketvirtame kėlinuke atsigavę aikštės šeimininkai buvo sumažinę atsilikimą iki keturių taškų, tačiau nesupanikavę "Baubilo" krepšininkai nepaleido pergalės iš rankų. 55:60 (12:21, 12:15, 15:18, 16:6).

Jau pačioje susitikimo pradžioje spurtavęs "Baubilas" atitrūko nuo varžovų įgydamas septynių taškų pranašumą. Kiek vėliau aikštės šeimininkai buvo sumažinę atsilikimą vos iki trijų taškų, bet ir toliau sėkmingiau žaidę svečiai po pirmojo kėlinuko turėjo devynių taškų pranašumą. 12:21.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai dar labiau padidino savo pranašumą, o iškart po to sekė netaiklių šeimininkų baudos metimų virtinė, po kurių "Baubilas" surengė dar kelias rezultatyvias atakas, kurių dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dvylikos taškų. 24:36.

Po ilgosios pertraukos svečių ekipos žaidėjai surengė spurtą 4:11 ir atitrūko nuo varžovų jau devyniolikos taškų skirtumu, tačiau šie taip lengvai nusileisti neketino ir per likusį laiką iki trečiojo kėlinuko pabaigos sugebėjo surengti keletą rezultatyviai pasibaigusių išpuolių, kurių dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki penkiolikos taškų. 39:54.

Pačioje paskutinės rungtynių dalies pradžioje spurtavę "Kautros & Mesoderma – DB" žaidėjai sumažino savo deficitą iki dešimties taškų. Į tai "Baubilo" žaidėjai nereagavo ir toliau žaidė atsipalaidavę, ko pasekoje skirtumas tarp komandų staiga ištirpo iki keturių taškų, tačiau rungtynių pabaigoje užtikrintai jautęsi svečių krepšininkai vis dėlto pasiekė pergalę. 55:60.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Rokas Kabašinskas kalbėjo: "Pergalę lėmė geras nusiteikimas. Šiandien susirinko normaliai žmonių, nebuvo problemų. Pradžioje pabėgome ir išlaikėme tą persvarą visas rungtynes, bet pabaigoje šiek tiek atsipalaidavome, neįmetėme kelių metimų, o jie kelis pataikė, todėl taip ir gavosi, tačiau vistiek jautėme pergalę".

"Kautra & Mesoderma – DB": Tomas Petrošius – 18 tšk., Mantas Karauskas – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Jonas Grigaras – 11 tšk.

"Baubilas": Donatas Pocevičius – 14 tšk., Martynas Laukaitis – 14 tšk., Kęstutis Dmitrijevas – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Pakiliai rungtyniavęs „Baubilas“ iškovojo lengvą pergalę (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Baubilas“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 22:22 val.)Aistrų nestokojusiame susitikime „Baubilo“ pergalė (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:36 val.)Kietos kovos atomazgoje ‒ „Baubilo“ pergalė (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:45 val.)„KAMS“ palaužė „Baubilas“ ekipą (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ įveikė „Senukus“ ir džiaugėsi antra pergale (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„KMT“ nespėjo paskui uraganiškai bėgusius „Baubilo“ žaidėjus. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 18:01 val.)„Vilmista“ sėkmingai užbaigė sezoną rungtynėse su „Baubilu“. (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 13:46 val.)„Baubilas“ be vargo įveikė „ACME“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Baubilas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „Rapalą“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:26 val.)