Fima & Elmova vs ASU & NMA „AgroVIS“ (47:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 22 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„ASU & NMA „AgroVIS“ be didesnio vargo įveikė „Fima & Elmova“

2014 gruodžio 22 d., Pirmadienis, 23:13 val., peržiūros: 993

Pirmadienį, gruodžio 22 dieną, Kauno technikos kolegijoje įvyko "Įmonių" lygos, antrojo etapo, Mažosios taurės rungtynės tarp J pogrupio komandų – "Fima & Elmova" (šeimininkai) ir "ASU & NMA „AgroVIS“ (svečiai). Jau nuo pat rungtynių pradžios geriau atrodę svečiai susikrovė nemažą pranašumą, kurį po truputį vis labiau didino, kol galiausiai iškovojo pergalę bei šventes pasitinka laimingesni.

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu į priekį – 0:9. Labiausiai prie šio spurto prisidėjo A.Stanevičius ir G.Vasiliauskas, kurie ir pelnė visus taškus šioje atkarpoje. Į šią atkarpą šeimininkai turėjo šiokį tokį atsakymą – A.Rimavičius pelnė penkis paeiliui taškus, tačiau tai buvo viskas ką "Fima & Elmova" ekipa sukrapštė per šį kėlinį. Svečiai dar kėlinuką užbaigė 0:8 spurtu ir po pirmojo ketvirčio turėjo jau dviženklį pranašumą – 5:17. Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo šeimininkų ekipa, kuri pelnė šešis taškus paeiliui bei sumažino atsilikimą dvigubai. Visgi, "ASU & NMA „AgroVIS“ žaidėjas A.Stanevičius pelnė devynis taškus be atsako ir vėl išvedė savo komandą į priekį dviženkliu skirtumu. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė taškas į tašką, tad pranašumas per daug ir nesikeitė. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 22:36.

Trečiąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo taikliu dvitaškiu, į kurį svečiai atsakė septyniais paeiliui taškais. "Fima & Elmova" įmetė du taškus, o "ASU & NMA „AgroVIS“ pelnė dar aštuonis taškus be atsako ir susikrovė jau 25 taškų pranašumą. Likusią kėlinio dalį šeimininkai stabilizavo ir nebeleido bėgti varžovams į priekį. Po trijų kėlinukų rezultatas 33:57. Ketvirtasis kėlinys jau nieko nelėmė, kadangi rungtynių nugalėtojas kaip ir buvo aiškus. Likusią rungtynių atkarpą komandos žaidė taškas į tašką, tad pranašumas per daug ir nesikeitė. Galutinis rungtynių rezultatas 47:72.

Fima & Elmova: Andrius Rimavičius – 19 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Lingė – 10 tšk., Tadas Rimavičius – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

ASU & NMA „AgroVIS“: Aurimas Stanevičius – 31 tšk. (13 atk. kam.), Mantas Rudaitis – 14 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Gediminas Vasiliauskas – 10 tšk.

Rolandas Rakštys (ASU & NMA „AgroVIS“):
"Tiesiog buvom stipresni, nieko per daug nepasakysi. Pranašesni buvom, manau, beveik visur. Galbūt kartais patingėjom pasigint, tuo labiau, kad mūsų mažai susirinko".

„ASU & NMA AgroVIS“ užtikrintai įveikė „KTU“ (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 20:20 val.)„Agava ASS & E+H“ be didesnio vargo susidorojo su „Fima & Elmova“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:45 val.)ASU & NMA „AgroVIS“ nesunkiai susitvarkė su „Lesto“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 19:29 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ išvargo pergalę prieš „Fima & Elmova“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 22:22 val.)ASU & NMA ,,AgroVIS“ komanda apgynė savo namų tvirtovę ir įveikė ,,Lesto“ ekipą (82:65) (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 20:07 val.)ASU & NMA „AgroVIS“ palaužė "Senukus" (2015 kovo 07 d., šeštadienis, 20:33 val.)Geležinė „Chemcentro“ gynyba nepaliko vilčių „Fima & Elmova“ krepšininkams (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Callcredit“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Fimos & Elmovos“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:52 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko „Fima & Elmova“ be pergalių (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 01:05 val.)„Autotoja“ antrą kartą įveikė ASU & NMA „AgroVIS“ ir žengia į ketvirtfinalį (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 00:57 val.)