Vėjų linija & Garliavos duona vs ASU & NMA „AgroVIS“ (46:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 24 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Klaidos pražudė „Vėjų linija & Garliavos duona“

2014 lapkričio 24 d., Pirmadienis, 21:54 val., peržiūros: 1082

Lapkričio 24 dieną įvyko Įmonių lygos "Rind" rungtynės, kuriose susitiko rungtynių šeimininkai "Vėjų linija & Garliavos duona" ir jų oponentai "ASU & NMA „AgroVIS". Nuo pat pirmų minučių klydę šeimininkai, leido lengvai susikrauti pranašumą varžovams. Jau po 5 minučių žaidimo rezultatas buvo 5:15, o pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 8.22. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai susigriebė ir sužaidė atkarpą 10:2 taip sugrąžindami intrigą, visgi išlaikyti gero žaidimo nepavyko ir skirtumas išaugo. (20:33) Trečiajame kėlinyje žaidimas vyko taškas į tašką, visgi paskutiniu tritaškiu svečiai padidino pranašumą. (34:50) Ketvirtajame kėlinyje inriga nesugrįžo, nors kėlinys baigėsi taikiu rezultatu per pirmuosius kėlinius susikrauta persvara lėmė "ASU & NMA „AgroVIS" pergalę rezultatu 46:62.

Pirmomis rungtynių minutėmis skirtumas išaugo iki dviženklio, tai nutiko nes šeimininkai apmaudžiai klydo, bei oponentai per kėlinį pataikė 3 iš 6 tritaškių. Svečiai taip pat žaidė daug agresyvesnį žaidimą, metę 7 baudos metimus jie turėjo šansų susikrauti didesnį pranašumą, nei kad pasyvesni ir tik 3 baudos metimus metę šeimininkai. Laimėta atkarpa 0:9 lėmė kad po pirmojo kėlinio šeimininkai jau atsilikinėjo 14 taškų skirtumu. (8:22)

Per pirmas tris antrojo kėlinio minutes „Vėjų linija & Garliavos duona“ žaidėjams pavyko skirtumą sumažinti iki 9 taškų, tačiau po to sekė taškų badas. Nors abi komandos žaidė nerezultatyviai, tačiau svečiai daug stabiliau rinko taškus ir per antrąjį kėlinį spėjo susigrąžinti beveik visą turėtą pranašumą. Šiame kėlinyje svečiai padarė daugiau klaidų, tai ir lėmė vienu metu sumažėjusi skirtumą, visgi tritaškiai gelbėjo svečius, ko trūko šeimininkams, kurie per rungtynes nepataikė nei vieno tritaškio. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 20:33.

Trečiajį kėlinį vėl kiek geriau pradėjo šeimininkai, tačiau oponentai greitai viską grąžina į savo vietas. Grįžus dviženkliam skirtumui, šeimininkai vėl sumažino skirtumą iki 7 taškų, tačiau nesibaigiančios klaidos pražudė besivejančia komandą, per trečiajį kėlinį jie prarado 9 kamuolius, palyginimui oponentai padarė tik 4 klaidas. Taip pat du iš dviejų pataikyti svečių tritaškiai lėmė kad ir po šio kėlinio skirtumas išaugo. (34:50)

Ketvirtajame kėlinyje liko atlikti formalumus, kurie užsitesė kadangi komandos visdar išlaikė agresyvų žaidimą, o to pasekoje sekė daug baudos metimų. Visgi per likųsį laiką nei vienai komandai labai įtakoti rezultato nepavyko ir kėlinys baigėsi taikiai 12:12. Galutinis rungtynių rezultatas 46:62.

Po rungtynių nugalėtojų treneris R.Rakštys sakė: Sužaidėme geras rungtynes, tikrai prieš savęs vertus varžovus. Tai buvo svarbi pergalė žiurint į ateitį, o dabar tikimės smagiai ją atšvesti.

„Vėjų linija & Garliavos duona“ treneris sakė: Kaip visada padarėme didelį klaidų skaičių, taip pat teisėjai švilpė labai jautriai, bet tam priekaištų neturime, buvo tolygus švilpimas į abi puses. Ateityje reikėtų ištaisyti klaidas ir tikėtis pergalių.

Vėjų linija & Garliavos duona: Vytautas Vaškevičius – 12 tšk., Andrius Raila – 9 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Merkelis – 9 tšk.

ASU & NMA „AgroVIS“: Aurimas Stanevičius – 20 tšk. (5 perimt. kam., 11 išpr. praž.), Danas Laurinavičius – 14 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 9 tšk. (10 atk. kam.)

„Lesto“ neturėjo šansų prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 21:02 val.)„Senukai“ po atkaklios kovos palaužė „Vėjų liniją & Garliavos Duoną“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:00 val.)„Senukai“ be didesnio vargo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 21:59 val.)„KMT“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 21:49 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ sutriuškino „Fima & Elmova“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:04 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)Paskutiniame kėlinyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „LESTO“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 21:23 val.)Visas rungtynes spaudę „Kauno grūdai“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 22:49 val.)Užpulti nesugebėję „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkai neišvengė sutriuškinimo (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 21:32 val.)