Sanitex vs LSMU VA & Statybų vizija (77:102)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ ekipą.

2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 18:24 val., peržiūros: 1215

Sekmadienį, sausio 25 dieną, J. Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko "Įmonių lygos" "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Sanitex" ir svečių "LSMU VA & Statybų vizija" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (16:23). Antrame kėlinyje "LSMU VA & Statybų vizija" komanda padidino skirtumą iki dviženklio ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 13 taškų – (41:54). Trečiame kėlinyje "Sanitex" krepšininkai papuolė į duobę, pralošė kėlinį rezultatu – (6:30) ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 37 taškai – (47:84). Ketvirtame kėlinyje šeimininkams pavyko šiek tiek sušvelninti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (77:102).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Sanitex" komandos spurtu – (10:2), vėliau sekė 5 iš eilės "LSMU VA & Statybų vizija" pelnyti taškai ir sužaidus 5 minutes priekyje buvo šeimininkai – (10:7). Antroje kėlinio dalyje svečiai ėmė artėti, sužaidus porą minučių rezultatas buvo lygus – (14:14). Per likusį laiką svečiai laimėjo dar vieną atkarpą – (2:9) ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo – (16:23).

Antro kėlinio pradžioje svečiai laimėjo dar vieną atkarpą – (3:12), po kurios skirtumas tarp komandų pirmą kartą šoktelėjo iki dviženklio – (19:35). Sužaidus dar 3 minutes komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 13 taškų – (31:44). Per likusį laiką komandos pelnė dar po 10 taškų ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (41:54).

Trečiasis kėlinys ne kaip susiklostė "Sanitex" ekipai. Šeimininkai pralošė 6 minučių atkarpą – (0:20) ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 33 taškų – (41:74). Visgi kėlinio gale "Sanitex" komandai pavyko pelnyti taškus ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 37 taškai – (47:84).

Ketvirtasis kėlinys "LSMU VA & Statybų vizijai" buvo tik formalumas. Šeimininkai nors ir laimėjo kėlinį rezultatu – (30:18) galutinis rezultatas vistiek buvo teigiamas svečiams. Rungtynės baigėsi rezultatu – (77:102).

Po pralaimėtų rungtynių "Sanitex" komandos treneris kalbėjo: "Šiandieną pritrūko sėkmės."

Sanitex: Paulius Stankūnas – 45 tšk. (6 išpr. praž.), Paulius Vaškevičius – 14 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mindaugas Krūvelis – 9 tšk.

LSMU VA & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 34 tšk. (7 išpr. praž.), Antanas Macys – 18 tšk., Gražvydas Davidavičius – 12 tšk. (13 atk. kam.)

„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „ASU & NMA „AgroVIS“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:32 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ gana lengvai įveikė „Sweco“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 20:20 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ sutriuškino „Ryterną“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:52 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:11 val.)„Sanitex“ nesunkiai įveikė „Lesto“komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:59 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ tiesiausiu keliu prasibrovė į finalą (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 22:46 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 21:53 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Rapala“. (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 12:36 val.)„Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Sanitex“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 21:10 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ po pratęsimo prasibrovė į finalinį ketvertą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 21:26 val.)