Vieningas Kaunas vs IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo (88:54)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Vieningas Kaunas“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą

2015 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 22:59 val., peržiūros: 1103

Ketvirtadienio vakarą KKL „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių „Mažosios“ taurės ketvirtfinalyje įvyko atsakomasis susitikimas tarp „Vieningo Kauno“ ir „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“. Nors rungtynes geriau pradėjo svečiai, tačiau antrojo kėlinio metu rungtynių iniciatyvą į savo rankas perėmė šeimininkai. Dar daugiau, antroje susitikimo pusėje „Vieningo Kauno“ krepšininkai pradėjo dominuoti bei užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu (88:54).

Susitikimas prasidėjo 5-iais iš eilės pelnytais svečių taškais (0:5). Čia pat „Vieningas Kaunas“ atsakė atkarpa 4:0 ir sumažino savo nuostolius iki minimumo (4:5). Tačiau šeimininkų puolimas ėmė visiškai strigti, o „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ turėjo daug mažiau problemų puolime. Svečiai surengė spurtą 2:11 ir įgijo dviženklį pranašumą (6:16). Vis tik, šeimininkai sugebėjo kėlinį užbaigti 4-iais „sausais“ taškais ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių rezultatas tapo (10:16).

Antrojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų sumenko iki dviejų taškų (15:17). Nors svečiai dar buvo padidinę atotrūkį iki keturių taškų, tačiau „Vieningas Kaunas“ spurtavo 12:1 ir jau jie turėjo pranašumą savo pusėje (27:20). Neilgai trukus šeimininkų pusėje jau buvo dviženklis pranašumas (32:22). Vis tik, „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ginklų anksčiau laiko nesudėjo ir kėlinį užbaigė sėkmingiau nei varžovai, o skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 4-ių taškų (32:28).

Po ilgosios pertraukos „Vieningas Kaunas“ ėmė demonstruoti savo jėgą. Šeimininkai akivaizdžiai turėjo ne tik žaidybinį pranašumą, tačiau ir psichologinį. Pakilus žaidimas „Vieningam Kaunui“ kėlinio viduryje leido įgyti jau 15-os taškų persvarą (51:36). Nors ir labai stengdamiesi svečiai savo skirtumo itin ženkliai sumažinti nesugebėjo (53:41). Kėlinuką 5-iais taškais be atsako užbaigę šeimininkai prieš lemiamą kėlinį įgijo jau 17-os taškų persvarą (58:41).

Paskutinės dešimt minučių prasidėjo šeimininkų spurtu 12:2, po kurio didesnių klausimų rungtynėse neliko (70:43). Nors „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ pataikė iš toli, tačiau į tai „Vieningas Kaunas“ atsakė spurtu 12:2 ir skirtumas tarp komandų tapo nepadorus (82:48). Didesnių reveransų susitikime neįvyko ir „Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė savo oponentus rezultatu (88:54).

Po rungtynių „Vieningo Kauno“ komandos treneris Vilius Vaitkevičius sakė: „Gaila, kad pradėjome žaisti tik nuo antro kėlinio – būtų geriau, jei sėkmingai žaisti pradėtume nuo pirmojo kėlinio. Ilgainiui prasidėjo greitos atakos, geras užsivedimas ir aktyvesnė gynyba. Galiu pasakyti, kad praėjusiose rungtynėse varžovų tikrai neįvertinome, tačiau šiose stengėmės parodyti ko esame verti ir kad pralaimėjome tik atsitiktinumo dėka“.

Vieningas Kaunas: Andrius Birulinas – 15 tšk., Ovidijus Stropus – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Osvaldas Sarpalius – 14 tšk., Arnoldas Rupeika – 12 tšk., Deividas Plerpa – 10 tšk. (15 atk. kam., 8 rezult. perd.)

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Tautvydas Buzas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Egidijus Kumža – 13 tšk., Tomas Tirlikas – 9 tšk.

„Vieningas Kaunas“ įveikė „Kauno švarą“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 24 d., penktadienis, 22:03 val.)„Vieningas Kaunas“ galingai įžengė į finalą (2015 balandžio 28 d., antradienis, 23:13 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Best 4 you“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:39 val.)„Vieningas Kaunas“ ir toliau šluoja savo varžovus. (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 11:53 val.)„Vieningas Kaunas“ pasiekė labai lengvą pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:03 val.)Permainingose rungtynėse „Vieningas Kaunas“ išvargo pergalę prieš „Omega“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Baltic Logistic Solution“ penketuką (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Ryterna“ tiesiausiu keliu žygiuoja į ketvirtfinalį (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:59 val.)"Vieningas Kaunas" užsitikrino pirmą vietą grupėje (2015 kovo 10 d., antradienis, 22:28 val.)„Vieningas Kaunas“ neturėjo daug vargo su Sporto Asociacija „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 22:26 val.)