ASU & NMA „AgroVIS“ vs LESTO (82:66)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 20 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU & NMA „AgroVIS“ nesunkiai susitvarkė su „Lesto“

2014 gruodžio 20 d., Šeštadienis, 19:29 val., peržiūros: 956

Vienintelėse šeštadienio rungtynėse, ASU universiteto sporto salėje susitiko įmonių lygos "Rind" komandos – ASU & NMA „AgroVIS“ (šeimininkai) ir "Lesto" (svečiai). Nuo pirmųjų minučių į priekį išsiveržė šeimininkai ir jau per pirmąjį kėlinį susikrovė apčiuopiamą persvarą - 21:12. Antrajame kėlinyje pranašesni vėlgi buvo ASU & NMA „AgroVIS“, kurie po dviejų kėlinių buvo priekyje – 41:27. Po ilgosios pertraukos svečiams pavyko išlyginti žaidimą ir nebeleisti savo varžovams bėgti nuo jų dar toliau. Sužaidus tris kėlinius – 62:48, šeimininkų naudai. Lemiamas ketvirtis buvo apylygis, bet ir jį ASU & NMA „AgroVIS“ sugebėjo laimėti dviem taškais, o pergalę bendru rezultatu pasiekė – 82:66.

Rungtynės prasidėjo įspūdingu ASU & NMA „AgroVIS“ spurtu. Sužaidus pusę pirmojo kėlinio jie priekyje buvo 17:0 ir atrodė, kad šiandien pasipriešinimo nesulauks. Tačiau "Lesto" sugebėjo atsigauti po šalto dušo pirmosiomis minutėmis ir jau antroji pirmo kėlinio pusė buvo žymiai geresnė. Jie netik nebeleido savo varžovams didinti rezultato, bet ir patys šiek tiek jį sušvelnino. Po pirmojo kėlinio ASU & NMA „AgroVIS“ buvo priekyje – 21:12.

Antrajame kėlinyje tokio galingo spurto kaip rungtynių pradžioje šeimininkai nebesukūrė, tačiau po truputį vistiek didino savo pranašumą. "Lesto" komandai rungtyniauti lygiai su savo varžovais trukdė prastas puolimas, tik Marius Briūderis karts nuo karto patempdavo savo komandą. Sužaidus pusę rungtynių priekyje ASU & NMA „AgroVIS“ - 41:27.

Po ilgosios pertraukos komandos pradėjo žaisti daug rezultatyviau ir laisviau. "Lesto" komandoje atsirado daugiau žaidėjų galinčių imtis iniciatyvos. T.Jakutavičius ir V.Ramoška puolime per šį kėlinuką savo komandai surinko 15 iš 21 komandos taško ir daugiausiai prisidėjo prie rezultatyviausio komandai kėlinio rungtynėse. Tačiau ir tokio žaidimo svečiams trūko, kad būtų nors šiek tiek sumažintas skirtumas. Komandos trečiąjį kėlinį sužaidė lygiai – 21:21, o bendras rezultatas buvo ASU & NMA „AgroVIS“ naudai – 62:48.

Visas rungtynes šeimininkai atrodė geriau už savo varžovus, ir minčių, kad "Lesto" dar gali pakovoti dėl pergalės nekilo, tačiau puikiai kėlinio pradžia sužaidę "Lesto" krepšininkai privertė pakeisti nuomonę. Po V. Ramoškos dvitaškio svečiai priartėjo – 61:67 ir buvo galima tikėtis įdomios rungtynių pabaigos. Tačiau ilgai džiaugtis sugrįžusia intriga savo varžovams neleido ASU & NMA „AgroVIS“, jie daugiausiai A. Kleinausko pastangomis surengė spurtą 11:0 ir išsprendė rungtynių baigtį. Rungtynių pabaigoje komandos dar apsikeitė sėkmingomis atakomis, tačiau tai rezultato per daug nepakeitė. ASU & NMA „AgroVIS“ iškovojo pergalę – 82:66.

Po rungtynių ASU & NMA „AgroVIS“ komandos treneris bei žaidėjas Rolandas Rakštys sakė:

Nors šiandien mūsų komandoje nesusirinko visi žaidėjai, mes vistiek jautėme, kad laimėsime. Prieš rungtynes peržvelgiau varžovų statistika, bei žaistas rungtynes ir mes beveik visose statistikos kategorijose juos pranokom. Žinoma buvo baimė, jog mes nepilnos sudėties galime nesužaisti, ar pritrūkti jėgų, bet rezultatas rodo, jog mes buvom pajėgūs laimėti.

ASU & NMA „AgroVIS“: Gediminas Vasiliauskas – 22 tšk. (15 atk. kam., 8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Andrius Kleinauskas – 21 tšk. (18 atk. kam., 6 išpr. praž.), Modestas Šimukonis – 13 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Aurimas Stanevičius – 12 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Rolandas Rakštys – 12 tšk.

LESTO: Virginijus Ramoška – 22 tšk. (13 atk. kam.), Marius Briūderis – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Jakutavičius – 10 tšk.

„Senukai“ nesunkiai susitvarkė su „LESTO“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„ASU & NMA „AgroVIS“ be didesnio vargo įveikė „Fima & Elmova“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:13 val.)„KMT“nesunkiai įveikė „Lesto“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:49 val.)„ASU & NMA AgroVIS“ užtikrintai įveikė „KTU“ (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 20:20 val.)„Senukai“ nesunkiai susidorojo su „LESTO“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„Sanitex“ nesunkiai įveikė „Lesto“komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:59 val.)ASU & NMA „AgroVIS“ palaužė "Senukus" (2015 kovo 07 d., šeštadienis, 20:33 val.)„Vilmista“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Lesto“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 22:28 val.) ASU & NMA „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „KMT“ komandos pasipriešinimą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 22:55 val.)ASU & NMA ,,AgroVIS“ komanda apgynė savo namų tvirtovę ir įveikė ,,Lesto“ ekipą (82:65) (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 20:07 val.)