Sporto asociacija „Persvara“ vs Agava ASS & E+H (89:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 27 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Sporto asociacija „Persvara“ pirmą etapą baigė lengva pergale

2014 lapkričio 27 d., Ketvirtadienis, 23:48 val., peržiūros: 1057

Ketvirtadienio vakarą, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, tarp Sporto asociacija "Persvara" (šeimininkai) ir Agava ASS & E+H (svečiai) komandų. Iš esmes šios rungtynės šeimininkams nieko nelėmė, pergalė ar pralaimėjimas jų padėties turnyrinėje lentelėje vistiek nebūtų pakeitę - Sporto asociacija "Persvara" dar prieš šias varžybas žinojo jog liks trečiojoje C pogrupio vietoje ir keliaus į pagrindinę įmonių lygos taurę. Tuo tarpu svečiams pergalė būtų leidusi pakilti iš turnyrinės lentelės dugno ir pagerinti pozicijas kovoje dėl aukštesnių vietų baigiantis pirmajam etapui. Vis dėlto svečiai rimtos kovos šeimininkams mesti nesugebėjo. "Persvaros" komanda po puikaus antrojo kėlinio, užtikrintai pabėgo į priekį ir atgal nesižvalgė. Pergalę šeimininkai iškovojo rezultatu - 89:56(20:17, 24:11, 20:12, 25:19).

Rungtynės prasidėjo apylygiai. Tiek viena, tiek kita komanda pirmosiomis rungtynių minutėmis nesunkiai rasdavo spragų varžovų gynyboje. Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį vedė G.Aleksa ir S.Pakalniškis. Šie du žaidėjai surinko 18 iš 20 komandos taškų pirmame kėlinyje. Svečių puolimas buvo kiek įvairesnis, jiems puolime taškus per pirmąsias 10 minučių pelnė 5 žaidėjai. Po atkaklaus pirmojo kėlinio priekyje buvo Sporto asociacija "Persvara" – 20:17.

Antrajame kėlinyje vaizdas buvo visiškai kitoks. Nors "Agava" ir pirmieji pelnė taškus, tačiau vėliau pralaimėjo atkarpa 16:0 ir paleido savo varžovus į priekį 36:18. Antrojoje kėlinio pusėje "Agava" sugebėjo stabilizuoti situacija ir neleido šeimininkams didinti persvaros. Po 20 minučių kovos Sporto asociacija "Persvara" buvo priekyje rezultatu – 44:28.

Po ilgosios pertraukos svečiai dar stengėsi sušvelninti rezultatą, tačiau dauguma jų metimų skriedavo pro šalį. Tuo tarpu "Persvaros" komandoje du tritaškius metimus smeigė Mantas Stankevičius ir padidino savo komandos persvarą iki rekordinės šiose rungtynėse – 58:32. Kėlinio pabaigoje komandos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis. Po trijų kėlinių "Persvaros" komanda priekyje buvo įtikinamu skirtumu - 64:40.

Ketvirtasis rungtynių kėlinys jau buvo tik formalumas. Rungtynių laimėtojas jau buvo aiškus, tad komandos nepersistengdamos laukė rungtynių pabaigos ir žaidė atsipalaidavę. To pasekoje šis kėlinys buvo pats rezultatyviausias rungtynėse. Paskutinėmis rungtynių sekundėmis šeimininkai pataikė tolimą metimą ir padidino savo persvarą iki 30 taškų. Rungtynės baigėsi užtikrinta Sporto asociacijos "Persvara" komandos pergale – 89:59.

Sporto asociacija „Persvara“: Saulius Pakalniškis – 20 tšk., Mantas Stankevičius – 18 tšk., Grant Aleksa – 17 tšk., Edgaras Baukys – 12 tšk. (10 rezult. perd.), Karolis Zujus – 12 tšk. (12 atk. kam.), Marius Satkevičius – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Agava ASS & E+H: Saulius Salmanavičius – 17 tšk., Giedrius Prabulis – 16 tšk., Andrius Zakarevičius – 9 tšk.

Sporto asociacija „Persvara“ po atkaklios kovos įsirašė antrąją pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:56 val.)Sporto Asociacija „Persvara“ netikėtai parklupdė „Callcredit“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:31 val.)Sporto Asociacija „Persvara“ įveikė „Jaunalietuvių Sporto Organizaciją“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 23:36 val.)„KAMS“ nesunkiai susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:15 val.)Puikiai antrą pusę sužaidusi Sporto Asociacija „Persvara“ nugalėjo „Celsio“ ekipą (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 01:03 val.)„Agava ASS & E+H“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Callcredit“ po įtemptos kovos palaužė „Sporto asociaciją „Persvara“ ekipą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė solidžią pergalę (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:35 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse, Sporto asociacija „Persvara“ šventė pergalę prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)„Persvara“ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2015 sausio 23 d., penktadienis, 01:11 val.)