KAMS vs Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (98:56)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KAMS“ be didesnio vargo susitvarkė su „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“

2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 23:54 val., peržiūros: 1199

Trečiadienio vakarą Kauno mechanikos mokykloje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "KAMS" (šeimininkai) ir "Sporto asociacija „Persvara“ – 2" (svečiai). Šeimininkai nuo pat pirmųjų rungtynių minučių įrodinėjo, kad jie yra stipresni. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo triuškinantis 48:22, bet ir antroje rungtynių pusėje "KAMS" nemažino apsukų ir toliau didino persvarą. Rungtynės baigėsi triuškinančiu rezultatu – 98:56.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo 5 iš eilės svečių taškais, bei keliomis nesėkmingomis šeimininkų atakomis ir atrodė, kad turėsime įdomias rungtynes. Tačiau ilgai netrukus, šeimininkai surengė spurtą 11:0 ir po biški pradėjo atitrūkti nuo varžovų. Kėlinys baigėsi keliomis abiejų komandų sėkmingomis atakomis ir po pirmojo ketvirčio rezultatas bylojo, jog "KAMS" turi 13 taškų persvarą – 22:9.

Antrajame kėlinyje, taip pat kaip ir pirmajame svečiai sunkiai rinko taškus, o šeimininkai nemažino apsukų. Ketvirčio pabaigoje "KAMS" turėjo 27 taškų persvarą – 44:17, bet svečiams prieš ilgąją pertrauką dar šiek tiek pavyko sumažinti deficitą iki 26 taškų – 48:22.

Trečiasis kėlinys rezultato atžvilgiu buvo apylygus, bet pranašumą vis dėlto turėjo šeimininkai. Šiek tiek atsipalaidavusi, "KAMS" ekipa leido šiek tiek prisivyti juos, bet baigiantis trečiajam kėliniui dar labiau įtvirtino savo persvarą. Po trijų ketvirčių rezultatas tapo 69:40.

Ketvirtasis kėlinys tiek šeimininkams, tiek svečiams buvo tik formalumas, bet visgi ir paskutinį ketvirtį solidžiu skirtumu sugebėjo laimėti "KAMS". Galutinis rungtynių rezultatas 98:56.

Po rungtynių paklaustas kaip vertino savo komandos žaidimą svečių treneris atsakė: "Kaip čia pasakius, gal prastas startas neleido įsibegėti, antroje pusėje pakankamai gerai žaidėm, bet negalėjome sustabdyti varžovų centro. Ir apskritai varžovai šiandien buvo stipresni".

KAMS: Gintautas Mažeika – 34 tšk. (16 atk. kam.), Laimonas Alionis – 34 tšk. (8 rezult. perd.), Tautvydas Juknevičius – 14 tšk. (12 atk. kam.)

Sporto asociacija „Persvara“ – 2: Mantas Pocys – 13 tšk., Ovidijus Ašmena – 12 tšk., Jonas Marciulevičius – 8 tšk.

„KAMS“ nesunkiai susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Dentist team“ neturėjo vargo rungtynėse su „Sporto asociacija „Persvara“ –2 „ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 13:17 val.)„Best 4 you“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Vieningas Kaunas“ neturėjo daug vargo su Sporto Asociacija „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 22:26 val.)„IT ‒ Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ nesunkiai susitvarkė su Sporto Asociacijos „Persvaros ‒ 2“ penketuku (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:35 val.)„Kauno Švara“ paskutiniame kėlinyje nepaliko vilčių be keitimų likusiai Sporto Asociacijai „Persvarai ‒ 2“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 23:07 val.)„Baltic Logistic Solutions“ po sunkios kovos nugalėjo Sporto Asociaciją „Persvarą-2“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:56 val.)Antroje rungtynių rungtynių pusėje „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ palaužė „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 01:04 val.)Sporto asociacija „Persvara“ – 2 iškovojo pirmąją pergalę (2015 kovo 03 d., antradienis, 22:19 val.)„KAMS“ jau pirmoje rungtynių dalyje susitvarkė su savo varžovais. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 00:47 val.)