Jaunalietuvių sporto organizacija vs Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (78:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Tik po atkaklios kovos „Jaunalietuvių sporto organizacija“ palaužė „Kartlandas.lt & EasyIT.lt“

2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 22:54 val., peržiūros: 1258

Sekmadienio vakarą KCSM sporto mokykloje įvyko Įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Jaunalietuvių sporto organizacija" (šeimininkai) ir "Kartlandas.lt & EasyIT.lt" (svečiai). Nuo pirmųjų minučių šeimininkai demonstravo puikų pataikymą iš tritaškio metimo zonos, tačiau "Kartlandas.lt & EasyIT.lt" ekipa sugebėjo susitvarkyti su gynyba ir persverti iniciatyvą į savas rankas. Vis dėlto, "Jaunalietuvių sporto organizacija" sugebėjo atsitiesti ir rungtynių pabaigoje palaužė varžovus , rezultatu - 78:75.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie smeigė vienas po kito tritaškį metimą ( 11:4). "Kartlandas.lt & EasyIT.lt" ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki dviejų taškų, tačiau toliau "Jaunalietuvių sporto organizacija" demonstravo puikų pataikymą iš toli ir įgijo 10 taškų pranašumą ( 19:9). Po minutės pertraukėlės "Kartlandas.lt & EasyIT.lt" ekipa susitvarkė su gynyba ir apstabdė varžovų snaiperius. Svečiai besibaigiant kėlinukui sušvelnino skirtumą iki 6 taškų – 24:18.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus šeimininkų snaiperiai vėl prabilo ir atstatė dviženklį pranašumą ( 35:25), tačiau dėka Tomo Bakanausko pastangų tiek puolime, tiek gynyboje "Kartlandas.lt & EasyIT.lt" pirmą kartą šios dienos rungtynės įsiveržė į priekį ( 35:36). Po minutės pertraukėlės "Jaunalietuvių sporto organizacija" ekipai toliau sekėsi sunkiai stabdyti "Kartlandas.lt & EasyIT.lt" žaidėjus, kurie prieš ilgąją pertrauką įgijo 8 taškų pranašumą - 42:50.

Po ilgosios pertraukos "Kartlandas.lt & EasyIT.lt" toliau diktavo savo sąlygas. Šeimininkų snaiperiai nutilo, tačiau "Jaunalietuvių sporto organizacija" pademonstravo, kad sugeba rinkti taškus ne tik iš toli ir ataka po atakos pradėjo lipti varžovams ant kulnų ( 56:61). Likus žaisti apie dvi minutes šeimininkai užpuolė keletą greitų atakų ir sušvelnino skirtumą iki dviejų taškų – 61:63.

Ketvirtą kėlinuką šeimininkai pradėjo tritaškiais metimais ir įgijo 4 taškų pranašumą ( 72:68). "Kartlandas.lt & EasyIT.lt" ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki dviejų taškų, tačiau "Jaunalietuvių sporto organizacijos" ekipos lyderis, M.Valaitis, indivuadaliais veiksmai atstatė 6 taškų pranašumą. "Kartlandas.lt & EasyIT.lt" nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir didelėmis pastangomis sumažino skirtumą iki 1 taško ( 76:75). Likus žaisti mažiau nei minutę "Jaunalietuvių sporto organizacija" ekipa užtikrinčiau sužaidė pabaigą ir išsaugojo pranašumą bei iškovojo pergalę – 78:75.

Trenerių komentarai po rungtynių video reportaže.

Jaunalietuvių sporto organizacija (suspenduota): Martynas Valaitis – 31 tšk., Marius Širvaitis – 22 tšk., Darius Kisielius – 13 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont: Tomas Bakanauskas – 27 tšk., Gintaras Sabas – 17 tšk., Juras Kulvecas – 8 tšk. (12 atk. kam.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

algelis2015 vasario 02 d., 01:59 val.
Jei jau taip gerai moki taisykles,tai tada pasakyk man interpretacija,kai zaidejas verziasi ir meta i krepsi,o priesininkas jam kerta per rankas,skiriama prazanga,bet tuo metu metusiojo komandos draugas,uzsidyrba Technine prazanga ir gaunasi taip,kad baudu jau niekas nemeta,o einama mesti viena bauda i kita krepsi uz technine ir dar atiduodamas kamuolys?Kaip cia yra?
Ir dar...
Pasiziurek 1.59min video iraso,kai kamuoli nuspiria atgal besigynes zaidejas,o "zabalas" teisejas,kuris net nemate situacijos,skiria vidurio linijos pazeidima...Visi sitie kuriozai likus 3minutem iki varzybu pabaigos.
Uztenka nakciai klausimu?
Anonimas2015 vasario 02 d., 01:04 val.
Krepšinio taisyklių interpretacijų 36 punkto 3 teiginys sako: "Kai žaidėjas meta į krepšį, priešininkui neleidžiama mojuoti rankomis arti jo akių, garsiai šaukti, stipriai trypti kojomis į grindis arba ploti delnais šalia metančio žaidėjo. Už tokius neleistinus veiksmus žaidėjui gali būti skiriama techninė pražanga..."

Už tokius pasikartojančius veiksmus privalo būti skirta techninė
algelis2015 vasario 02 d., 00:07 val.
Kas noretu pasisakyt apie teisejavima?Pradzioj "pripjove" i viena puse,poto bande "atpjaut" ir "nupjove" i kita puse...Liku zaisti 2.5min po imesto priesininku tritascio,dar duodama tech.prazanga,kad gyndamasis zaidejas suplojo rankom.Kazkoks absurdas.Siais varzybas nuleme vienas teisejas,kurio darbu buvo nepatenkintos abi puses.
„Jaunalietuvių sporto organizacija“ po permainingos kovos nugalėjo “Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:56 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ neatsilaikė prieš „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ sutriuškino „Best 4 You“ ekipą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 01:30 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ lengvai pasivaikščiojo rungtynėse su „KMT“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:29 val.)Trečiajame kėlinyje pro šalį šaudžiusi „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ krito prieš „Hidraulines Sistemas“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 23:26 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse, Sporto asociacija „Persvara“ šventė pergalę prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos palaužė „Jaunalietuvių sporto organizacija“. (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 22:31 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ vos neišleido pergalės iš rankų (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:53 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė solidžią pergalę (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:35 val.)„Kauno Aerouostas & Lana Lecta“ po atkaklios kovos palaužė „Kartlandą.lt & Easy.lt Colemont“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:30 val.)