Baubilas vs KAMS (67:84)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„KAMS“ penketukas pirmose ketvirtfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Baubilą“.

2015 balandžio 03 d., Penktadienis, 00:45 val., peržiūros: 1295

Balandžio 2-ąją, „V.Kuprevičiaus vidurinėje“ mokykloje įvyko „Įmonių“ lygos pirmasis ketvirtfinalio susitikimas tarp šeimininkų „Baubilas“ ir svečių „KAMS“. Rytis Musteikis pasirūpino,kad jo ekipa į rungtynes atvyktų beveik optimaliausios sudėties ir rungtynėms registravo 12-ą žaidėjų,kai tuo tarpu svečiai atvyko vos penkiese. Ambicingieji "Baubilo“ snaiperiai prieš „KAMS“ bokštą Pavlavičių. Visgi šį kartą nugalėjo ne kiekybė,o kokybė. "KAMS" bokštui puikiai talkinę gynėjai viską išsprendė antrajame kėlinyje ir rungtynių eigoje tiesiog išlaikė turimą pranašumą. Svečai šventė pergalę rezultatu 84:67.

Susitikimas prasidėjo abiejų ekipų dideliu tempu ir jau po pirmųjų 2minučių ekipos buvo sumetusios beveik 20taškų. Po keletos taiklių tolimų metimų šeiminkams pavyko atitolti 6taškais (20:14). Visgi tuomet iniciatyvos ėmesi L.Alionis ir H.Butkus,kurie pelnė 10taškų savo ekipai ir kėlinio pabaigą padėjo laimėti 14:7. Taigi po pirmųjų 10-ies minučių „KAMS“ buvo priekyje 28:27.

Antrajame ketvirtyje „Baubilas“ ir toliau stengėsi palaikyti didelį tempą,dažną rotaciją ir varginti savo varžovus. Tačiau susidūrė su vienintele problema- netaikliais metimais. „Baubilo“ žaidimas visuomet buvo remiamas tolimais metimais ir tą jie bandė išnaudoti ir šiandien,tačiau šiame ketvirtyje iš 11 bandymų nei vienas nepasiekė tikslo,kai tuo tarpu komandiškai ir protingai sužaidę „KAMS" krepšininkai rinko taškus ir taip vis toldami nuo savo oponentų. Svečiai laimėjo šį ketvirtį 22:8 ir susitikimui įpusėjus pirmavo 50:35.

Po petraukos šeimininkai nebeturėjo kur trauktis ir ėmė rpesinguoti varžovus,o atsirišęs krepšys tolimiems metimams leido „Baubilui“ pataikyti 4tritaškius bei laimėti kėlinio atkarpą 18:8. Komandas skyrė tik 5taškai ir atrodė,kad intriga į susitikimą sugrįžo,tačiau tuomet „KAMS" lyderių trejetukas smeigė po tolimą metimą,L.Alionis pridėjo taiklų dvitaškį ir paskutines dvi kėlinio minutes „KAMS" laimėję 11:0 prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 16taškų pranašumą- 69:53.

Lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas ir šeimininkai jau buvo nuleidę rankas. Tuo pasinaudoję jų priešininkai savo pranašumą buvo kilstėlėję iki 25,tačiau iki rungtynių pabaigos šeimininkai dar sugebėjo sušvelninti turimą deficitą ir galutinis rungtynių rezultatas bylojo,kad rezultatu 84:67 pirmąjį tašką serijoje iki dviejų pergalių iškovojo "KAMS“ ekipa.
Antrosios serijos rungtynės įvyks balandžio 7-ąją dieną Kauno kolegijos mažojoje salėje.

„Susirinkote šiandien tik penkiese,kai tuo tarpu varžovai turėjo pilną suolelį,bet žaidimas vyko į vieną pusę. Kas lėmė tokį gerą jūsų žaidimą?“

Justinas Pavlavičius ("KAMS“) : Manau,kad nusiteikimas. Žinojome,kad varžybose būsime tik 5-iese,todėl nebeturėjome kur trauktis. Atidavėme visas jėgas,pademonstravome viską,ką turime savo krepšinio arsenale. Galbūt varžovai mus nuvertino ir pamatę,kad atvykome penkiese,tikėjosi lengvos pergalės. Tačiau šiandien puikiai sužaidė mūsų gynėjai,kurie ir leido mums iškovoti pergalę.“.

Baubilas: Mantas Čipas – 21 tšk., Ramūnas Švagždys – 13 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Justinas Kalnutis – 8 tšk.

KAMS: Justinas Pavlavičius – 31 tšk. (17 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Laimonas Alionis – 23 tšk., Karolis Čepukas – 16 tšk., Henrikas Butkus – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

„Ryterna“ gana nesunkiai įveikė „Baubilą“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Baubilas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „Rapalą“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Vilmista“ sėkmingai užbaigė sezoną rungtynėse su „Baubilu“. (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 13:46 val.)„KAMS“ jau pirmoje rungtynių dalyje susitvarkė su savo varžovais. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 00:47 val.)„KAMS“ antrajame aštuntfinalio mače neleido suabejoti savo pranašumu ir perkopė „Kauno Tiltų“ laiptelį (2015 kovo 24 d., antradienis, 23:09 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 22:57 val.)„KAMS“ palaužė „Baubilas“ ekipą (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ nesunkiai įveikė „KAMS“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 23:26 val.)„KAMS“ po atkaklios kovos palaužė „Baubilą“ ir keliauja į pusfinalį (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 00:28 val.)