Celsis vs Autotoja (71:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 21 d., Antradienis, 20:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Celsis“ žengė pirmąjį žingsnį finalo link.

2015 balandžio 21 d., Antradienis, 23:21 val., peržiūros: 890

Balandžio 21-ąją „Garliavos Jonučių gimnazijoje“ įvyko „Įmonių“ lygos „Mažosios taurės“ pirmosios pusfinalio rungtynės tarp šeimininkų „Celsis“ ir svečių „Autotoja“. Prieš rungtynes turbūt ne vienas būtų pasakęs,kad „Sporto manijos“ žaidėjų vedina „Autotoja“ yra šios poros favoritė,tačiau „Celsis“ viso sezono metu demonstruoja,kad savo aikštėje jie yra sunkiai įkandamas riešutas bet kuriai ekipai. O šiandien komandinio žaidimo dėka sugebėjo lemiamu momentu palaužti svečių pasipriešinimą ir serijoje iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 71:57.

Rungtynes itin gerai pradėjo šeimininkai ir iškart surengė sausą atkarpą 9:0. Nors varžovų gretose savo žodį tarė L.Andrijauskas,pelnęs 5taškus iš eilės,bet J.Svirkos 7taškai leido „Celsiui“ pirmauti 18:5. Visgi kėlinio pabaigoje „Autotoja“ pramušė gynybinius šeimininkų ledus ir po pirmųjų 10-ies minučių turėjo vienženklį deficitą – 21:13.

Antrajame kėlinyje,kaip ir visą sezoną,“Celsis“ gerai pradėję pradeda šiek tiek strigti. Tuo puikiai pasinaudojo svečiai,kurie L.Andrijausko ir M.Kvedaro pastangomis persverė rungtynių rezultatą 28:25. Tačiau čia lyderio vaidmens ėmėsi I.Krukonis,du taiklūs tritaškiai bei dvitaškis leido jo ekipai vėl pirmauti rezultatu 35:31. Būtent 4taškų pranašumas ir išliko iki kėlinio galo,bet jį padidinti puikius šansus turėjo tas pats I.Krukonis,paskutinėmis sekundėmis išprovokavęs pražangą mesdamas iš toli,visgi šio krepšininko ranka sudrebėjo ir visi trys metimai skriejo pro šalį.Taigi po dviejų kėlinių „Celsis“ priekyje buvo 39:35.

Po petraukos užvirė itin atkakli kova ir žaidimas vyko taškas į tašką. Po V.Žvirblio tritaškio svečiai vėl išsiveržė į priekį minimaliu pranašumu ir privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės. Po jos po krepšiu karaliavę Ž.Balynas ir A.Bartkus inicijavo sėkmingą savo ekipos atkarpą 7:2 ir susigrąžino 4taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje „Autotoja“ sugebėjo skirtumą sumažinti perpus ir prieš lemiamą ketvirtį visa intriga buvo priešakyje- 53:51.

Visgi intriga laikėsi tik pirmas dvi minutes. Vėliau pasiaukojančią gynybą bei komandišką žaidimą pademonstravę „Celsio“ žaidėjai pradėjo tolti,o pavieniai „Autotojos“ veiksmai nedavė jokių vaisių. Paskutinį vinį įkalė J.Svirka ir „Celsis“ šventė pergalę rezultatu 71:57.

Prieš rungtynes nebuvote laikomi favoritais,beto varžovų gretose netrūksta ir žinomų vardų iš stipriausiųjų kitų lygų komandų. Kas visgi padėjo šiandien paneigti visas prognozes ir iškovoti pergalę?

Ignas Krukonis („Celsis“) : Puikiai pradėjome rungtynes,tas pridėjo daug pasitikėjimo savo jėgomis. Šiandien pagaliau pradėjome geriau judėti puolime,nebebuvo tokio taškų gimdymo,kaip ketvirtfinalio serijoje. Taip pat gerai pataikėme iš toli ir neblogai sužaidėme gynyboje.

Celsis: Julius Svirka – 17 tšk. (10 atk. kam.), Žilvinas Balynas – 15 tšk. (15 atk. kam.), Ignas Krukonis – 14 tšk. (10 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Gediminas Pečkaitis – 12 tšk.

Autotoja: Laurynas Andrijauskas – 17 tšk. (17 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Kvedaras – 17 tšk., Žydrūnas Kaminskas – 10 tšk.

„Celsis“ aštunfinalyje eliminavo „KMT“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:41 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Omegos“ ekipą. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:34 val.)„Celsis“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agava ASS & E+H“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:59 val.)„Celsis“turėjo gerokai pavargti dvikovoje su „KMT“. (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:21 val.)„Autotoja“ su kaupu atsirevanšavo „Celsiui“ ir grąžino pusfinalio serijoje pusiausvyrą (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Acme“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:46 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje pranoko „Omegą“ ir išlygino rezultatą (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:59 val.)Paskutinėse ketvirtfinalio rungtynėse, „Celsis“ iškovojo sunkią pergalę ir keliauja į kitą etapą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ sezoną pradėjo pergalingai (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 21:35 val.)