LSMU VA & Statybų vizija vs Kautra & Mesoderma – DB (74:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 30 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU VA & Statybų vizija“ reto grožio rungtynėse palaužė „Kautra & Mesoderma – DB“

2015 kovo 30 d., Pirmadienis, 22:15 val., peržiūros: 1171

2015 kovo 30 dieną, Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių lemiamame trečiajame aštuntfinalio mače susitiko „LSMU VA & Statybų vizija“ (šeimininkai) ir „Kautra & Mesoderma – DB“ (svečiai). Rungtynes po atkaklios ir dramatiškos kovos laimėjo šeimininkai rezultatu – 74:73.

Pirmasis kėlinys prasidėjo rezultatyviai ir sužaidus dvi minutes svečiai pirmavo – 4:5. Svečiai toliau žaidė galingai ir nutolo aštuoniais taškais – 8:16. Po du taškus apsikeitė komandos, o tada dar penkis taškus surinko „Kautra & Mesoderma – DB“ ir jie buvo priekyje – 10:23. Kėlinys baigėsi komandoms apsikeitus dar po du taškus – 12:25. Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms žaidžiant taškas į tašką – 18:28. Atkarpą 7:14 laimėjo svečiai ir skirtumas pasiekė 17 taškų ribą – 25:42. Kėlinį pankiais taškais užbaigė šeimininkai ir po dviejų kėlinių – 30:42.

Trečią kėlinį spurtu 18:0 pradėjo „LSMU VA & Statybų vizija“ ir išsiveržė į priekį – 48:42. Svečių taškų „badą“ nutraukė Mantas Karauskas – 48:44. Iki kėlinio pabaigos svečiai dar per pusę nukirpo šeimininkų persvarą ir po trijų kėlinių – 55:53. Ketvirtasis kėlinys klostėsi lygiai ir tik jo pabaigoje svečiai turėjo keturių taškų pranašumą – 68:72. Gražvydas Davidavičius smeigė labai svarbų tritaškį ir sumažino atsilikimą iki vieno taško – 71:72. Pražanga sustabdytas Jonas Grigaras pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir padidino savo komandos pranašumą iki dviejų taškų – 71:73. Audrius Navickas šaltakraujiškai smeigė tritaškį ir išvedė savo komandą į priekį – 74:73 palikdamas varžovams 4 sekundes. Po minutės pertraukėlės jų ataka buvo išpildyta neblogai, tačiau metimas iš toli buvo netaiklus ir į ketvirtfinalį pateko „LSMU VA & Statybų vizija“ – 74:73.

Po rungynių nugalėtojų treneris M.Petrauskas sakė – Ir lazda bent kartą metuose iššauna. Du seniausi mūsų žaidėjai, veteranai ištraukė rungtynes, jaunimui rankos drebėjo. Paklaustas ką kalbėjo per ilgają pertrauką, kai išėję po pertraukos laimėjo atkarpą 18:0 atsakė – kalbėjom, kad reikia suaktyvinti gynybą ir šiek tiek pakeitėm puolimą. Tuo pačiu norim perduoti linkėjimus Gintarui Rinkevičiui.

„LSMU VA & Statybų vizija“: Marius Petrauskas – 24 tšk., Gražvydas Davidavičius – 17 tšk. (12 atk. kam.), Tautvydas Švedas – 13 tšk.

„Kautra & Mesoderma – DB“: Jonas Grigaras – 18 tšk., Tadas Vaitkūnas – 18 tšk., Paulius Grėbliūnas – 14 tšk. (9 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Tomas Petrošius – 13 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Karauskas – 10 tšk.

„LSMU VA & Statybų Vizija“ palaužė „Kautrą & Mesodermą – DB“. Serijos rezultatas 1-0 (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 03:47 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Rapala“. (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 12:36 val.)„Vilmista“ po permainingos kovos palaužė „Kautra & Mesoderma -DB“ komandą (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:26 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ gana lengvai įveikė „Sweco“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 20:20 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ sutriuškino „Ryterną“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:52 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „ASU & NMA „AgroVIS“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:32 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:11 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ ekipą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:24 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 21:53 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:20 val.)