LSMU VA & Statybų vizija vs Ryterna (80:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 13 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU VA & Statybų vizija“ po pratęsimo prasibrovė į finalinį ketvertą

2015 balandžio 13 d., Pirmadienis, 21:26 val., peržiūros: 1699

Pirmadienį, balandžio 13 dieną, LSMU VA sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės ketvirtfinalio antrosios rungtynės, tarp vietos „LSMU VA & Statybų vizijos“ ir svečių „Ryternos“ ekipų. Pirmame kėlinuke kiek geriau atrodę aikštės šeimininkai turėjo nedidelę persvarą, tačiau vėliau iniciatyvą perėmę svečių krepšininkai buvo įgiję dviženklę persvarą. Ketvirtame kėlinuke pavyzdingą kovingumą pademonstravę „LSMU VA & Statybų vizijos“ žaidėjai sugebėjo pasivyti varžovus bei išplėšti pratęsimą. Pratęsimo metu ir toliau aktyviau žaidę šeimininkai sugebėjo pasiekti pergalę ir iškovoti vietą ketvirtfinalyje. 80:74 (21:15, 14:24, 10:18, 19:7, 16:10).

Rungtynės prasidėjo septyniais iš eilės svečių ekipos taškais, tačiau ilgai netrukus aikštės šeimininkai atsakė lygiai tuo pačiu ir rezultatas tapo lygus. Kiek vėliau spurtavę „LSMU VA & Statybų vizijos“ krepšininkai atitrūko nuo varžovų septynių taškų skirtumu. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos abi komandos žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, todėl skirtumas tarp jų pernelyg nepakito. 21:15.

Antrojo kėlinuko pradžioje ekipos dar žaidė apylygiai, tačiau ilgai netrukus išryškėjo „Ryternos“ pranašumas puolime, ko pasekoje jiems pavyko surengti spurtą 0:9 ir persverti rezultatą savo naudai. Kiek vėliau dar galingesnį spurtą surengę svečių krepšininkai sugebėjo atitrūkti nuo priešininkų dešimties taškų skirtumu. Vis tik, prieš ilgąją pertrauką dar spėję atsitiesti šeimininkai sumažino deficitą iki keturių taškų. 35:39.

Po ilgosios pertraukos, pirmas minutes abi komandos ir vėl žaidė panašiai, tačiau taip, kaip ir antrame kėlinuke, vėliau „Ryterna“ sužaidė rezultatyvią atkarpą, kurios dėka ir vėl atitrūko nuo varžovų. Bėgant trečiojo kėlinuko laikui svečių ekipos krepšininkai buvo įgiję šešiolikos taškų pranašumą, tačiau ir vėl ketvirtį kiek sėkmingiau užbaigusi „LSMU VA & Statybų vizija“ atsilikimą šiek tiek sušvelnino. 45:57.

Jau nuo pat lemiamos rungtynių dalies pradžios jautį už ragų griebę aikštės šeimininkai ėmė vytis varžovus. „Ryterna“, netekusi pagrindinių aukštaūgių vis sunkiau gynėsi nuo greitų priešininkų atakų, ko pasekoje iššvaistę visą turėtą pranašumą ir rezultatas tapo lygus. Kėlinuko pabaigoje abi komandos dar turėjo ne vieną realų šansą išsiveržti į priekį, tačiau juo nepasinaudojo, ko pasekoje teko žaisti pratęsimą. 64:64.

Pratęsimo metu žymiai geriau rungtyniavo aikštės šeimininkai, kurie, jau nuo pat pradžios surengė spurtą ir atitrūko nuo priešininkų. „Ryternos“ krepšininkai dar bandė vytis, tačiau užtikrintai žaidę „LSMU VA & Statybų vizijos“ krepšininkai išlaikė pranašumą savo rankose, ko pasekoje pasiekė pergalę bei iškovojo kelialapį į finalinį ketvertą. 80:74.

Po šios pergalės „LSMU VA & Statybų vizija“ laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2:0 ir tiesiausiu keliu žengė į pusfinalį, kuriame susikaus su „Restauratorių & Hausos“ ir „DNC Eolto & ISL Santermitos“ poros nugalėtoju.

Trenerių komentarai bus pateikti video reportaže.

„LSMU VA & Statybų vizija“: Antanas Macys – 25 tšk., Marius Petrauskas – 16 tšk. (6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Žvaliauskas – 14 tšk., Gražvydas Davidavičius – 11 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.)

„Ryterna“: Aurimas Milūnas – 15 tšk., Modestas Šidlauskas – 12 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Paulius Lekečinskas – 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

dajnius2015 balandžio 13 d., 21:07 val.
Šaunuoliai, vyrai! Su pergale! ;)
„LSMU VA & Statybų Vizija“ tiesiausiu keliu prasibrovė į finalą (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 22:46 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:11 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Rapala“. (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 12:36 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 21:53 val.)LSMU VA & Statybų vizija naujus metus pradėjo iškovodama įtikinama pergale (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 18:58 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ ekipą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:24 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ gana lengvai įveikė „Sweco“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 20:20 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ sutriuškino „Ryterną“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:52 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ reto grožio rungtynėse palaužė „Kautra & Mesoderma – DB“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:15 val.)Penkiese žaidę „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:07 val.)