Callcredit vs Hidraulinės sistemos (73:56)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 02 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Calcredit“ iškovojo septintąją pergalę iš eilės.

2015 vasario 03 d., Antradienis, 00:04 val., peržiūros: 976

Vasario 2 dieną, Vidaus reikalų ministerijos sporto centre, susitiko dvi Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių komandos „Calcredit“ (šeimininkai) ir "Hidraulinės sistemos" (svečiai). Negausiai susirinkusi svečių ekipa geriau atrodė pirmoje rungtynių pusėje, po kurios atsilikinėjo 7 taškų skirtumu (34:41). Tačiau per likusius 2 kėlinius, jausdami nuovargį, nebe įstengė labiau pasipriešinti, septintąją pergalę iš eilės iškovojančiai, aikštės šeimininkų ekipai. Rungtynės baigėsi rezultatu 73:56 „Calcredit“ naudai.

Rungtynės prasidėjo apylyge kova. Komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis. Tačiau sužaidus kiek daugiau negu 5 minutes svečių komanda pelnė 5 taškus paeiliui be atsako ir įpusėjus kėliniui turėjo 7 taškų pranašumą (17:10). Iš karto po šios rezultatyvios atkarpos sekė dar rezultatyvesnė šeimininkų atkarpa, kuri leido ne tik priartėti prie oponentų, bet ir, kėliniui einant į pabaigą, juos aplenkti. Po 10 minučių žaidimo rezultatu 21:20 priekyje „Calcredit“ komanda.

Antrojo ketvirčio pradžioje žaidimas buvo taip pat apylygis, tačiau sužaidus 7 minutes pradėjo pamažu ryškėti "Hidraulinės sistemos" komandos nuovargis, kuris leido varžovams iki ilgosios pertraukos susikrauti apčiuopemesnį 7 taškų pranašumą. Po 2 ketvirčio rezultatu 41:34 priekyje „Calcredit“.

Po ilgosios pertraukos „Calcredit“ komanda didino rungtynių tempą. Toks žaidimas buvo labai neparankus svečių komandai. Šeimininkai greitomis atakomis atakavo varžovų krepšį ir per trečiąjį kėlinį sugebėjo susikrauti dviženklį taškų pranašumą. Po 3 kėlinių 16 taškų skirtumu pirmavo „Calcredit“ komanda 62:46.

Ketvirtajame kėlinyje komandos rinko taškus apylygiai. „Calcredit“ komandai nepavyko dar labiau atitrūkti nuo varžovų, tačiau taip pat skirtumo ir nesumažino. Po 40 minučių žaidimo pergalę šventė šeimininkų komandos žaidėjai rezultatu 73:56

Callcredit: Arūnas Rimas – 24 tšk. (5 perimt. kam.), Martynas Dabulis – 12 tšk. (7 rezult. perd.), Gediminas Vasiliauskas – 12 tšk.

Hidraulinės sistemos: Martynas Kudakas – 25 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Marius Markevičius – 14 tšk., Povilas Čižauskas – 6 tšk. (5 išpr. praž.)

Po rungtynių "Calcredit" komandos treneris kalbėjo:

Labai daug lėmė, kad varžovai susirinko kukliai, kitą vertus ir pas mus nebuvo keletos pagrindinių žaidėjų. Tas gal šiek tiek įtakojo rungtynių pradžią , kai truputi neįvertinom varžovų, pamatėm , kad nėra lyderių, truputi susikaupimo trūko. Toliau kai įsižaidėm viskas atsistojo į savo vėžes.

„Callcredit“ antrąjį etapą pradėjo lengva pergale (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit“ komanda šventė pergalę prieš „Lietuvos dujas“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:49 val.)„Callcredit“ po įtemptos kovos palaužė „Sporto asociaciją „Persvara“ ekipą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„Callcredit“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Fimos & Elmovos“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ pratęsė pergalių seriją (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:48 val.)„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ išplėšė pergalę iš „CallCredit“ ekipos rankų (2015 vasario 24 d., antradienis, 03:18 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Hidraulinės Sistemos“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 kovo 13 d., penktadienis, 23:39 val.)„Callcredit“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Sweco“ ekipą. (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)