DNC Eoltas & ISL Santermita vs Restauratoriai & Hausa (75:77)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 01 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Emocijų kupinose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą

2015 balandžio 01 d., Trečiadienis, 23:21 val., peržiūros: 1233

Trečiadienio vakarą A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių pirmosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (šeimininkai) ir „Restauratoriai & Hausa“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų atkakli ir pilna emocijų kova. Trečiajame ketvirtyje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipa sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą, tačiau „Restauratoriai & Hausa“ ekipa pademonstravo kovingumą ir iškovojo pergalę paskutinėmis minutėmis. Rezultatu – 75:77.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė viena ekipa neįrodė didesnio savo pranašumo ( 7:7). Pirmieji mini spurtą surengė šeimininkai ,kur įgijo trijų taškų pranašumą. „Restauratoriai & Hausa“ ekipos narys , J.Snudaitis, individualiais veiksmais ne tik panaikino skirtumą, bet ir padėjo svečiams persverti rezultatą į savas rankas ( 12:14). Toliau šeimininkams sunkiai sekėsi tvarkytis su varžovų lyderiu ir „Restauratoriai & Hausa“ išlaikė trijų taškų pranašumą – 16:19.

Antrąjį ketvirtį „DNC Eoltas & ISL Santermita“ pradėjo sausa atkarpa ir susigrąžino iniciatyvą į savas rankas ( 24:20). „Restauratoriai & Hausa“ ekipai vis pavykdavo prisivyti varžovus ir išlyginti rezultatą, tačiau šeimininkai pajutę pavojų iškart atstatydavo susikrautą pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 35:31.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai iškart pabėgo nuo varžovų ( 40:31), tačiau J.Snudaitis priminė apie save ir sumažino skirtumą iki 5 taškų. „Restauratoriai & Hausa“ ekipos puolimas ir gynyba subyrėjo, o tuo pasinaudoję „DNC Eoltas & ISL Santermita“ sugebėjo laimėti atkapą 10:0 ir pranašumas išaugo iki 15 taškų ( 54:39). Po minutės pertraukėlės svečiams toliau nesirišo žaidimas ir „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komanda išsaugojo dviženklį pranašumą – 60:49.

Lemiamą ketvirtį „Restauratoriai & Hausa“ pradėjo užtikrintai ir sumažino skirtumą iki 5 taškų. „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipai niekaip nesisekė sukurti rezultatyvių atakų, o per keletą minučių svečiai sumažino skirtumą iki minimumo ( 64:63). Karolis Meiliūnas realizavo keturias baudas iš tiek pat bandymų ir pranašumas išaugo iki 6 taškų. Likus žaisti apie dvi minutes „Restauratoriai & Hausa“ ekipos narys, V.Kalesnikas, ėmėsi lyderio vaidmens ir savo jėgomis pelnė 8 taškus paeiliui ir persvėrė po ilgos pertraukos rezultatą į savas rankas ( 74:76). Per likusį laiką „Restauratoriai & Hausa ekipa žaidė lyg ant bangos ir išsaugojo pranašumą bei išplėšė sunkią pergalę, rezultatu – 75:77.

Po laimėtų rungtynių „Restauratoriai & Hausa“ ekipos pergalės kalvis, V.Kalesnikas, kalbėjo:“ Visas varžybas neįmečiau, o ant pat galo lemiamu momentu pataikiau tritaškius. Antroje pusėje gynyba saktyvėjo labai ir tai mums padėjo. Aišku, mūsų lyderis Jonas visas varžybas tempė, bet varžybų pabaigoje pavargo, tai tada aš perėmiau vaidmenį jo (juokiasi). Stengsimės ir atsakomąsias laimėti rungtynes.“

„DNC Eoltas & ISL Santermita“: Karolis Meiliūnas – 22 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Tomas Každailis – 16 tšk. (10 atk. kam.), Giedrius Bartkus – 14 tšk. (16 atk. kam.), Paulius Valentukonis – 11 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“: Jonas Snudaitis – 32 tšk. (9 išpr. praž.), Vygintas Kalesnikas – 14 tšk., Juris Goštautas – 12 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Restauratoriai & Hausa eliminavo DNC Eoltas & ISL Santermita (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 23:25 val.)„Restauratoriai & Hausa“ gana nesunkiai įveikė „Agava ASS & E+H“ ekipą (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:25 val.)Antruose rungtynėse „Restoratoriai & Hausa“ nepasigailėjo savo oponentų. (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:55 val.)Įmonių lygoje, darbinė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ pergalė (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:30 val.) „Restauratoriai & Hausa“ šventė pergalę prieš „Sanitex“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:46 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nebuvo sunki kliūtis „Ryternos“ ekipai (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:27 val.)Antroje rungtynių pusėje atsibudę „Restauratoriai & Hausa“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 08 d., penktadienis, 20:39 val.)„Restauratoriai & Hausa“ 1 tašku nusileido „KAMS“ ekipai (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 06:39 val.)Antroje rungtynių pusėje geriau atrodę „Restauratoriai & Hausa“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:32 val.)Ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis leido „Restauratoriams & Hausa“ įveikti „LSMU VA & Statybų Viziją“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:32 val.)