Vėjų linija & Garliavos duona vs Agava ASS & E+H (60:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 05 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Agava ASS & E+H“ pasiekė nelengvą pergalę

2015 sausio 05 d., Pirmadienis, 23:19 val., peržiūros: 1180

Sausio 5 dieną, 19:15 val., "Pilėnų" mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Vėjų linija & Garliavos duona" (šeimininkai) ir "Agava ASS & E+H" (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, iš pradžių į priekį pabėgo svečiai, kurie pasiekė maždaug 8 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki pat ketvirtojo kėlinuko. Vis tik paskutinio ketvirčio metu šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą, bet perlaužti rungtynių eigą jiems pritrūko jėgų. Nelengva pergalė atiteko "Agava ASS & E+H" ekipai, susitikimas baigėsi rezultatu 60:71.

Rungtynes abi komandos pradėjo nerezultatyviai, krepšininkai dažnai, bet netaikliai atakavo iš visų padėčių, dažnai klydo. Pats žaidimas vyko gana banguotai, vienos ekipos puikią atkarpą staiga pakeisdavo varžovų spurtas, tad nenuostabu, kad rezultatas ne kartą buvo tapęs lygus. Vis tik antrojo kėlinuko metu svečiai nutolo. Jiems pavyko pataikyti kelis tolimus metimus, bet svarbiausia dėka sėkmingos gynybos "Agava ASS & E+H" komandos pranašumas pasiekė 8 taškų ribą. Šis skirtumas išsilaikė iki pat ilgosios pertraukos. Svečiai buvo priekyje rezultatu 26:34.

Jau trečiojo kėlinuko metu šeimininkai pradėjo demonstruoti atsigavimo ženklus. Skirtumas kiek sumažėjo, bet dabar "Vėjų linija & Garliavos duona" komanda pademonstravo, jog moka ir tikrai gali sėkmingai žaisti gynyboje. Svečiai vis dažniau atakas baigdavo klaidomis, o skirtumas nepastebimai mažėjo, kol galiausiai intriga sugrįžo ir rezultatas tapo lygus. Tačiau šis pasiekimas turėjo savo kainą, šeimininkai atidavė per daug jėgų, tad netrukus jų žaidimas subyrėjo. "Agava ASS & E+H" ekipa staigai susigražino turėtą pranašumą ir paskutinių minučių metu jau galėjo jaustis saugiai. Sudėtinga pergalė buvo jų rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 60:71.

Gražiausius rungtynių momentus ir komandų komentarus žiūrėkite video skiltyje.

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 14 tšk., Giedrius Kaubrys – 12 tšk. (10 atk. kam.), Daumantas Čibiras – 11 tšk.

Agava ASS & E+H: Saulius Salmanavičius – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Giedrius Prabulis – 21 tšk., Almantas Sutkus – 12 tšk., Marijus Dimša – 10 tšk.

„Agava ASS & E+H“ iškovojo pirmą pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)Nesunkiose rungtynėse „Agava ASS & E+H“ pasiekė pergalę (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 23:55 val.)„Agava ASS & E+H“ nisileido „Senukams“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 02:11 val.)„Agava ASS & E+H“ antrame etape ir toliau išlieka nepralaimėjusi (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Agava ASS & E+H“ komanda sutriuškino varžovus. (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 00:10 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Agava ASS & E+H“ ekipa pasinaudojo varžovų klaidomis ir žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 00:20 val.)„Agava ASS & E+H“ be didesnio vargo susidorojo su „Fima & Elmova“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:45 val.)Sporto asociacija „Persvara“ pirmą etapą baigė lengva pergale (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)„Agava ASS & E+H” po permainingos kovos išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)