KAMS vs Vilmista (92:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 04 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Fenomenalus Justino Pavlavičiaus pasirodymas leido „KAMS“ iškovoti pergalę.

2015 kovo 04 d., Trečiadienis, 23:36 val., peržiūros: 951

Kovo 4-ąją, „Mechanikos mokykloje“ įvyko „Įmonių“ lygos susitikimas tarp „KAMS“ (šeimininkai) ir „Vilmista“ (Svečiai). Rungtynių pradžioje kova vyko taškas į tašką ir svečiai į šeimininkų žaidimą po krepšiu atsakydavo metimais iš vidutinio nuotolio. Visgi antro kėlinio viduryje traumą gavo „Vilmistos“ lyderis ir nuo tos akimirkos šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Prie to daugiausiai prisidėjo jokios konkurencijos po krepšiu nesulaukęs J.Pavlavičius,kuris beveik kiekvieną netaiklų komandos draugų metimą pataisydavo atsikovojęs kamuolį. Varžovai stengėsi tai sustabdyti pražangomis,tačiau ir tai nedavė jokios naudos. Įspūdingai atakavęs ir imdamas vieną kamuolį po kito šeimininkų „bokštas“ surinko net 73naudingumo balus ir nusitaikė į pirmenybių rekordą. Toks pasirodymas buvo paženklintas „KAMS“ pergale rezultatu 92:72.

Žinant,kad rungtynės vyko „Mechanikos mokykloje“,nenuostabu,kad pirmąsias penkias minutes ekipos išmetė ne vieną metimą,kuris buvo toli nuo tikslo,kadangi sušąlusios rankos neleido prisitaikyti. Visgi kiek sušilę šeimininkai atitrūko 12:6,tačiau kėlinio pabaigoje kiek užmigo,o tuo pasinaudoję svečiai laimėjo savą atkarpą 12:4 ir po pirmųjų 10-ies minučių pirmavo 18:16.

Antrajame ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir svečiai vis dar buvo priekyje,tačiau kėliniui įpusėjus „Vilimistos“ekipą ištiko bėda-pagrindinis jų lyderis Š.Petraitis patyrė čiurnos traumą ir tęsti rungtynių nebegalėjo.Tai padėjo „KAMS“ ekipai periimti iniciatyvą ir jie greitai išsiveržė į priekį. Rungtynėms įpusėjus šeimininkai pirmavo 44:38.

Po petraukos šeimininkų gretose vis labiau ėmė tiesiog siautėti J.Pavlavičius,kuris jau per pirmus du kėlinius turėjo surinkęs dvgubą dublį ir nusitaikė paversti jį trigubu. Svečių gretose nebuvo jų pagrindinio centro,o pasipriešinti likusieji nelabai sugebėjo. Atrodo lengvai žaisdamas šis žaidėjas rinkosi vieną kamuolį po kito ir uraganiškai rinko taškus. Skirtumas tarp ekipų ėmė augti,o žaidimo kontrolę praradę svečiai pradėjo labiau remtis individualiais veiksmais ir tai neatnešė norimų rezultatų. Po trijų kėlinių 72:57.

Ketvirto kėlinio pradžioje šeimininkai kiek pavojingai atsipalaidavo ir net tris atakas nesugebėjo persivaryti aikštės vidurio( dvi iš jų net nepavyko išsimesti iš užribio). Tačiau kiek surimtėję jie vėl spurtavo ir nugalėtojas jau buvo aiškus. „KAMS“ laimėjo 92:72.

Po rungtynių pakalbintas šių rungtynių didvyris J.Pavlavičius sakė: „ Na,ką,varžovų bėdos prasidėjo nuo to,kad jie neturėjo aukštų žmonių po krepšiu,tai jiems sukėlė problemų tiek puolime,tiek gynyboje. Vėliau jų lyderis gavo čiurnos traumą ir jie liko penkiese. Trečiajame kėlinyje jie pradėjo žaisti po vieną ir tai nedavė jokios naudos. Tai,manau, ir buvo pagrindinės jų pralaimėjimo priežastys.“

KAMS: Justinas Pavlavičius – 41 tšk. (26 atk. kam., 10 išpr. praž.), Laimonas Alionis – 18 tšk., Donatas Baltuška – 14 tšk., Edgaras Pūkas – 13 tšk. (10 atk. kam.)

Vilmista: Gytis Mikėnas – 16 tšk. (9 rezult. perd.), Šarūnas Orlovas – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Šarūnas Petraitis – 12 tšk., Tomas Raulušavičius – 11 tšk., Mantas Vilimas – 10 tšk.

„KAMS“ iškovojo užtikrintą pergalę (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)Po atkaklios kovos, „Vilmista“ iškovojo antrąją pergalę (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 20:40 val.)„Restauratoriai & Hausa“ 1 tašku nusileido „KAMS“ ekipai (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 06:39 val.)„KAMS“ iškovojo pirmąją pergalę antrame etape (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Baubilas“ smogė atsaką „KAMS“ ir išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:46 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Vilmista“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:51 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 22:57 val.)„KAMS“ aštuntfinalį pradėjo sunkia pergale (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)„Vilmista“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Lesto“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 22:28 val.)