KAMS vs Celsis (60:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 22 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Celsis“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą.

2014 spalio 22 d., Trečiadienis, 23:21 val., peržiūros: 1293

Trečiadienį, spalio 22 dieną, Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "KAMS" ir svečių "Celsis" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (17:18). Antrame kėlinyje "Kams" ekipa papuolė į duobę, leido "Celsis" komandai pabėgti į priekį ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 9 taškai – (26:35). Trečiame kėlinyje svečiai toliau didino atotrūkį nuo savo varžovų, kuris po trijų kėlinių iššoko iki 24 taškų – (35:59). Ketvirtame kėlinyje "KAMS" komandai pavyko sumažinti atsilikimą perpus, bet pirmąją pergalę šventė "Celsis" komanda rezultatu – (60:71).

Rungtynes geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie pirmieji pelnė taškus, netrukus svečiai atsakė į tai 5 taškais iš eilės ir sužaidus pora minučių rezultatas buvo – (2:5). Sužaidus dar 3 minutes, "Celsis" komandai pavyko atitolti nuo "KAMS" ekipos 6 taškais – (7:13). Šeimininkams pavyko surengti keletą rezultatyvių atakų, kurios leido ne tik išlyginti rezultatą, bet ir jį persverti savo naudai – (15:13). Per likusį laiką "Celsis" ekipai pavyko susigrąžinti iniciatyvą ir po pirmo kėlinio minimaliu rezultatu priekyje buvo svečiai – (17:18).

Antrą kėlinį svečiai pradėjo 3 pelnytais taškais, kurie leido pabėgti 4 taškais – (17:21). Sužaidus dar keletą minučių komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė tie patys 4 taškai – (22:26). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai papuolė į duobę, pralošė atkarpą – (4:9) ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 9 taškai – (26:35).

Trečią kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis, vėliau "Celsis" komandą surengė spurtą (0:11) ir pirmą kart rungtynėse komandas jau skyrė dviženklis taškų skaičius – (31:51). Kėliniu baiginėjantis svečiai dar 4 taškais padidino skirtumą ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 24 taškai – (35:59).

Ketvirtą kėlinį "KAMS" pradėjo užsivedusi. Šeimininkai pagerino gynybą, kuri leido laimėti atkarpą (12:0) ir kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė tik 12 taškų – (47:59). Per likusį laiką žaidimas išsilygino, svečiai daugiau neleido mažinti skirtumo ir rungtynės baigėsi "Celsis" komandos pergale rezultatu – (60:71).

Po laimėtų rungtynių "Celsis" komandos treneris kalbėjo: "Nu šiaip negalvojome laimėti šiandien, galvojome pažaisti savo malonumui ir tiek. Varžovai nauja komanda, bet matyt nesenai susibūrus įmonių lygoje, o čia visą laiką laukia daug netikėtumu. O mes žaidžiame senu bagažu iš lėto, bet patikimai."

KAMS: Gintautas Mažeika – 14 tšk. (17 atk. kam., 6 išpr. praž.), Laimonas Alionis – 14 tšk., Henrikas Butkus – 13 tšk.

Celsis: Ignas Krukonis – 18 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Gediminas Pečkaitis – 16 tšk. (5 perimt. kam.), Audrius Bartkus – 11 tšk.

„Celsis“ nesunkiai įveikė „Omegos“ ekipą. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:34 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Celsis“ aštunfinalyje eliminavo „KMT“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:41 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ nesunkiai įveikė „KAMS“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Celsis“turėjo gerokai pavargti dvikovoje su „KMT“. (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:21 val.)„Restauratoriai & Hausa“ 1 tašku nusileido „KAMS“ ekipai (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 06:39 val.)Galingai rungtynes pradėjęs „Celsis“ nesunkiai nugalėjo „Autotoją“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:56 val.)„Celsis“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agava ASS & E+H“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:59 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „KTU“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 16:55 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Acme“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:46 val.)