Ryterna vs ACME (81:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Acme“ nepasipriešino grupės lyderiams

2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 23:04 val., peržiūros: 1042

Lapkričio 26 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko dar pralaimėjimų nepatyrusi "Ryterna" ir svečiai "Acme". Per rezultatyvų pirmą kėlinį svečiams niekaip nepavyko sustabdyti šeiminkų atakų ir jau po pirmojo kėlinio komandas skyrė 12 taškų (29:17) Antrajame kėlinyje svečiams pavyko pristabdyti oponentų atakas ir per šį kėlinį skirtumas nepakito (43:31) Trečiasis kėlinys pasidalino į du etapus, pirmąjajame dominavo "Ryterna", kitame "Acme", visgi ir po šio kėlinio skirtumas išliko 12 taškų (61:49). Ketvirtajame kėlinyje grįžo minimalūs "Acme" šansai pakovoti dėl pergalės, tačiau svarbūs metimai skriejo pro šalį ir rezultatas 81:67 lėmė šeimininkų pergalę.

Per pirmasiąs penkias minutes "Acme" beveik neturėjo šansų atsikovoti kamuolio, gynyboje "Ryterna" užtikrintai laimėjo dvikovas, o puolime beveik visi metimai buvo taiklūs. Per šį kėlinį svečiai atkovojo tik 3 kamuolius, kuomet oponentai 13, tai buvo vienas iš esminių faktorių kodėl "Ryterna" jau įpusėjus ketvirčiui pirmavo rezultatu 20:8. Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos šeimininkai kiek sustojo ir nebepelnė taškų, tačiau susikrauto pranašumo užteko jaustis saugiai.

Antrajame kėlinyje "Acme" jau jautėsi kiek užtikrinčiau, nors ir turėjo žymų ūgio deficitą, bei mažesnę žaidėjų rotacija, visgi pavyko normalizuoti kovą dėl atšokusių kamuolių. Du A.Milūno tritaškiai leido šeimininkams išlaikyti dviženklį skirtumą, Po šio daug nerezultatyvesnio kėlinio nei vienai komandai nepavyko išpešti didelės naudos. Į ilgąją pertrauką "Ryterna" išsinešė 12 taškų pranašumą. (43:31)

Trečiojo kėlinio pradžioje kaip šaltu dušu "Acme" nustebino varžovus greitai ištirpdiusi skirtumą iki vieno taško, visgi persverti rezultatui pritrūko vienos atakos, o "Ryterna" vėl išleidusi startinio penketo žaidėjus normalizavo padėtį ir atstatė turėtą pranašumą. Šiame kėlinyje svečiai suklydo tik du kartus, tačiau žymiai pralošta kova po krepšiais, bei daug netaiklių tritaškių niekaip neleido sumažinti skirtumo, prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 12 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje "Acme" sumažino skirtumą iki vienaženklio, ilgą laiką skirtumas buvo tarp 6-8 taškų, minutės tiksėjo, o skirtumas nesikeitė. Per paskutines minutes "Ryterna" dar užtikrino pergalę laimėdami atkarpą 7:0. Galutinis rungtynių rezulatas 81:67.

Po rungtynių "Ryterna" treneris G.Kamarauskas sakė: Varžovai tikrai šaunuoliai, sukurė gerą kovą. Pradžioje sunkiai tvarkėmės su gynybą, tačiau pakeitę gynybos sistema viskas susitvarkė. Turėjome pranašuma po krepšiu, ką ir išnaudojome.

"Acme" treneris A.Kmitas sakė: Smagu kad pavyko be keturių pagrindinių žaidėjų įkasti grupės lyderiams, šiandien gana prastai pataikėme, galbūt viskas būtų buvę dar geriau. Toliau stengsimės kovoti su kiekvienu priešininku ir tikime kad galime žaisti su visais kaip lygus su lygiais.

Ryterna: Aurimas Milūnas – 26 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Špakauskas – 22 tšk., Paulius Lekečinskas – 12 tšk. (16 atk. kam.), Gintaras Rinkevičius – 10 tšk.

ACME: Audrius Kmita – 21 tšk. (8 išpr. praž.), Tomas Vainoris – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Julius Vizgaitis – 13 tšk., Gintaras Klumbys – 12 tšk.

„Acme“ neatsilaikė prieš „Omegą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 02:15 val.)„Acme“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:29 val.)„Acme“ atsilaikė prieš „Best 4 You“ komandos spurtą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:37 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ sutriuškino „Ryterną“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ vos neišleido pergalės iš rankų (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:53 val.)„Ryterna“ pratęsė pergalių seriją (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 23:07 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje atsilaikė prieš „Sweco“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Ryterna“ gana nesunkiai įveikė „Baubilą“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 20:31 val.)„ACME“ įrodė savo pranašumą prieš „Autotoją“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:51 val.)„Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Sanitex“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 21:10 val.)