Restauratoriai & Hausa vs LSMU VA & Statybų vizija (58:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 26 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„LSMU VA & Statybų Vizija“ tiesiausiu keliu prasibrovė į finalą

2015 balandžio 26 d., Sekmadienis, 22:46 val., peržiūros: 1254

Balandžio 26-ąją dieną, sekmadienį, „Kauno energijos“ salėje įvyko antrasis „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių pusfinalio serijos mūšis tarp savo aikštėje žaidusių „Restauratorių & Hausos“ krepšininkų ir svečių teisėmis atvykusios „LSMU VA & Statybų Vizijos“ komandos. Pirmąją tarpusavio akistatą rezultatu 64:57 laimėjo „LSMU VA & Statybų Vizija“.

Pirmosios susitikimo minutės neišsiskyrė rezultatyvumu ir sužaidus apie 3 minutes, rezultatas buvo 3:3. Visgi pirmieji ryžtingesnių veiksmų ėmėsi „LSMU VA & Statybų Vizijos“ krepšininkai, kurie kelių minučių atkarpą laimėjo rezultatu 4:10 ir atitrūko 6 taškais (7:13). Tuo „Restauratorių & Hausos“ problemos nesibaigė ir antroje kėlinio pusėje varžovų atakų organizatorius užvirė aikštės šeimininkams tikrą pragarą. 4 tritaškius paeiliui įsūdęs M.Pertrauskas (iš viso šis žaidėjas per pirmąsias 10 minučių surinko 17 taškų, pataikydamas 5 iš 7 tritaškių) leido savo ekipai spurtuoti 2:12 ir nutolti jau 15 taškų skirtumu (10:25). Po šio nokdauno atsipeikėję „Restauratoriai & Hausa“ paskutinėmis ketvirčio minutėmis šiek tiek apkarpė deficitą, bet vistiek pralaimėjo kėlinį dviženkliu skirtumu – 13:25.

Antrojo kėlinio starte vyko ne itin rezultatyvi kova ir komandos taškus rinkosi ne itin sparčiai. Išlaikytas apylygis žaidimas leido „LSMU VA & Statybų Vizijai“ kurį laiką išsaugoti dviženklę persvarą savo pusėje, bet kėlinio viduryje aikštelės šeimininkai realizavo porą tritaškių ir prisikasė iki 9 taškų (21:30). Antroje ketvirčio dalyje svečiai vėl čiupo iniciatyvą į savo rankas, pelnė 6 taškus be atsako ir padidino atotrūkį iki 15 taškų (21:36). Pirmosios susitikimo pusės finiše „Restauratoriai & Hausa“ šiek tiek sušvelnino nuostolius, bet įpusėjus mačui vis dar turėjo 13 taškų deficitą – 25:38.

Po didžiosios pertraukos pirmieji pasižymėjo „Restauratoriai & Hausa“ (27:38), tačiau vėliau jų puolimas prigeso ir varžovai ėmė tvirtinti pozicijas. Įsismaginę „LSMU VA & Statybų Vizijos“ krepšininkai surengė spurtą 0:10 ir po G.Davidavičiaus dvitaškio su pražanga, skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 21 taško (27:48). Aikštės šeimininkų tylą nutraukė J.Snudaitis ir pelnė 5 taškus, po kurių deficitas ištirpo iki 16 taškų (32:48), tačiau į tai priešininkai atsakė laimėta atkarpa 0:6 ir nutolo rekordiniu šiame mače, 22 taškų skirtumu (32:54). Vis dėlto nebeturintys kur trauktis „Restauratoriai & Hausa“ antroje ketvirčio pusėje prabudo ir ėmė rungtyniauti kur kas sėkmingiau. 3 taiklūs tritaškiai, 12 taškų be atsako ir tiksint paskutinėms kėlinio minutėms, aikštės šeimininkų atsilikimas sumažėjo iki 10 taškų (44:54). Visgi paskutinį žodį trečiajame ketvirtyje tarė V.Babrauskas, kurio dvitaškis grąžino „LSMU VA & Statybų Vizijai“ 12 taškų pranašumą. Prieš lemiamą rungtynių dalį rezultatas buvo 44:56.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje svečiai atitrūko 16 taškų skirtumu (46:62) ir vėl gerokai sutvirtino savo pozicijas kovoje dėl pergalės. Tiesa „Restauratoriai & Hausa“ neketino sudėti ginklų ir dar pamėgino kibti varžovams į atlapus. 10 taškų be atsako surinkę aikštės šeimininkai, įpusėjus ketvirčiui pjovė nuostolius iki 6 taškų ir po 5 J.Snudaičio taškų iš eilės, rezultatas tapo 56:62. Vis dėlto „LSMU VA & Statybų Vizija“ arčiau varžovų neprisileido, rungtynių finiše neleido suabejoti savo pranašumu, paskutinę atkarpą laimėjo rezultatu 2:8 ir iškovojo kelialapį į finalą pačiu tiesiausiu keliu. Galutinis susitikimo rezultatas 58:70.

Marius Petrauskas („LSMU VA & Statybų Vizija“):

Šiandien Jūsų komandai buvo puikus startas ir pat prie tokio starto savo rankom prisidėjai. Pirmam kėlinyje pataikėt net 7 tritaškius, iš kurių 5 smeigei būtent Tu. Kas padėjo taip gerai startuoti? Nusiteikimas ar kiti veiksniai?

„Nusiteikimas. Žinojom, kad nenorim trečių rungtynių. Ir taip ilgoka pertrauka buvo tarp pirmų ir šių rungtynių. Norėjosi tiesiausiu keliu patekti į finalą. Antroj rungtynių pusėje atsileidom. Nežinau kas atsitiko. Galbūt jėgų šiek tiek pristigo. Pačioj pabaigoje vistiek susiėmėm į rankas ir laimėjom.“

Jau turbūt žinote su kuo teks kautis finale. Kokios mintys apie būsimą dvikovą?

„Vienas neblaivus pilietis iš būsimų varžovų komandos kaip tik stovi šalia. Tai gerai pažįstama komanda ir aš pats joje žaidžiau ne vienus metus. Bus labai geras finalas manau. Turim iškovoti pirmą vietą.“

„Restauratoriai & Hausa“ po susitikimo komentarų neturėjo.

„LSMU VA & Statybų Viziją“ į finalą tempė M.Petrauskas (19 tšk.), T.Švedas (15 tšk., 6 rez. p.), V.Babrauskas (12 tšk.), G.Davidavičius (9 tšk., 10 atk. k.), A.Macys (8 tšk., 10 atk. k., 2 bl.) ir T.Žvaliauskas (7 tšk., 7 rez. p.).

„Restauratorių & Hausos“ gretose pasižymėjo J.Snudaitis (29 tšk.), J.Goštautas (14 tšk., 7 atk. k., 6 išpr. pr.), A.Mikalonis (6 tšk.), E.Kajalavičius (5 tšk.), R.Jusevičius (2 tšk., 6 atk. k.) ir K.Čepanonis (2 tšk., 6 atk. k.).

„Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių finale „LSMU VA & Statybų Vizija“ susikaus su „Hidraulinėmis Sistemomis“. Mūšyje dėl trečiosios vietos „Restauratoriai & Hausa“ surems ginklus (arba ne) su techniniu būdu pusfinalį pralaimėjusiais „KAMS“ krepšininkais.

„LSMU VA & Statybų vizija“ po pratęsimo prasibrovė į finalinį ketvertą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 21:26 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ ekipą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:24 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ sutriuškino „Ryterną“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:52 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „ASU & NMA „AgroVIS“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:32 val.)LSMU VA & Statybų vizija naujus metus pradėjo iškovodama įtikinama pergale (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 18:58 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:11 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Rapala“. (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 12:36 val.)Penkiese žaidę „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:07 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ gana lengvai įveikė „Sweco“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 20:20 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 21:53 val.)