Jaunalietuvių sporto organizacija vs Kauno aerouostas & Lana lecta (75:87)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Jaunalietuvių sporto organizacija“ neatsilaikė prieš „Kauno aerouostas & Lana lecta“

2014 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 21:58 val., peržiūros: 1272

Gruodžio 21 dieną, 19:45 val., Kauno centro sporto mokykloje, susitiko "Įmonių" lygos komandos „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (šeimininkai) ir „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (svečiai). Pirmieji du kėlinukai vyko lygiai, gal net kiek geriau sekėsi šeimininkams, kurie turėjo nedidelį pranašumą. Vistik po ilgosios pertraukos „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipa surengė labai galingą spurtą, bei pasiekė net 18 taškų panašumą. Per likusį laiką jiems beliko išlaikyti turimą persvarą ir pergalė jau buvo jų rankose. Susitikimas baigėsi rezultatu 75:87.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė mažai galvodamos apie gynybą, žaidėjai ne vieną kartą buvo paliekami visiškai laisvi prie tritaškio linijos ar nesulaukdavo pasipriešinimo veržiantis link krepšio. Toks greitas ir rezultatyvus žaidimas tikrai patiko žiūrovams, bet komandos trenerius vertė susimastyti. „Kauno aerouostas & Lana lecta“ gretose puikai žaidė P.Grikštas, krepšininkas pataikė net 5 tolimus metimus iki ilgosios pertraukos. Vistik šeimininkai savo gretose surado ne vieną lyderį ir tai buvo bene vienintelis jų koziris leidęs išlaikyti nedidelį pranašumą savo pusėje. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 42:38.

Po ilgosios pertraukos „Kauno aerouostas & Lana lecta“ komanda įrodė, jog veltui laiko neleido ir dabar jų gynyba atrodė daug geriau. Šeimininkai buvo sustabdyti, o skirtumas ėmė sparčiai augti. D. Kuzmicko vedami svečiai pasiėkė net 18 taškų pranašumą. Atrodė, kad per vieną kėlinuką paaiškėjo rungtynių likimas. „Jaunalietuvių sporto organizacija“ nenuleido rankų, bet laikas bėgo, o skirtumas nemažėjo. Protingas ir įvairiapusiškas žaidimas padėjo svečiams išlaikyti pranašumą iki pat susitikimo pabaigos ir tik keletas priešininkų atakų kiek sumažino skirtumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 75:87.

Jaunalietuvių sporto organizacija: Darius Kisielius – 22 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tomas Klimavičius – 20 tšk. (11 atk. kam.), Andrius Aleknavičius – 14 tšk., Edvinas Zaurys – 13 tšk. (11 atk. kam.)

Kauno aerouostas & Lana lecta: Darius Kuzmickas – 27 tšk. (19 atk. kam.), Povilas Grikštas – 26 tšk., Paulius Amanaitis – 13 tšk. (8 rezult. perd.), Tomas Ananka – 10 tšk.

„Jaunalietuvių sporto organizacija“ sutriuškino „Best 4 You“ ekipą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 01:30 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė solidžią pergalę (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:35 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ vos neišleido pergalės iš rankų (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:53 val.)Tik po atkaklios kovos „Jaunalietuvių sporto organizacija“ palaužė „Kartlandas.lt & EasyIT.lt“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:54 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ lengvai pasivaikščiojo rungtynėse su „KMT“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ po permainingos kovos nugalėjo “Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:56 val.)Trečiajame kėlinyje pro šalį šaudžiusi „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ krito prieš „Hidraulines Sistemas“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 23:26 val.)„Rapala“ privertė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ patirti pirmąjį pralaimėjimą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:50 val.)"Hidraulinės sistemos" be didesnio vargo įveikė "Kauno aerouostas & Lana lecta" ekipą. (2015 kovo 10 d., antradienis, 23:47 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)